Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » huleni & antidepresiva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

- Příspěvek č. 1

-

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 22-02-2008 v 13:17 PM

Old Post 09-01-2006 v 15:56 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Musíš napsat, který antidepresiva bereš. Starší generace se dosti signifikantně liší od těch novějších, hlavně co se týče vedlejších účinků a rizik.

Pokud to bude psychiatr shazovat automaticky na marjánku, IMHO je načase změnit doktora, protože tebnhle o tom zřejmě nic moc neví a vynáší soudy, ačkoli neví - to by IMHO psychiatr dělat neměl. Takže říct. Teda IMHO, nevím, co máš za problémy. Protože aby psychiatr mohl pomoct, musí znát všechno, co může ovlivňovat psychiku. Nemůžu si pomoct .

Old Post 09-01-2006 v 16:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 3

A kdyz bych se zeptal primo na neurol? ;-)
IMHO si myslim ze by melo dojit k urcitemu zesileni antidepresivnich ucinku, ale nejsem natolik lekarsky erudovany...

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 09-01-2006 v 16:56 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 4

-

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Naposledy upravil 4C3 22-02-2008 v 13:18 PM

Old Post 09-01-2006 v 17:12 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 5

z vlastní zkušenosti můžu říct že AD a ganja se někdy můžou výborně doplňovat... záleží na typu deprese + huleném modelu a samozřejmě typu léků
beru Fevarin 50mg denně a když jsem do toho hulil (ani ne moc) depky měly utrum samotný fevarin ale pokulhává, ale protože ho chci přestat brát (zdá se mi že mě tak nějak vymatlává a zbytečně utlumuje některé emoce) nechci si nechat zvýšit dávku, za tu dobu co ho beru jsem se naučil proti depresím do jisté míry bojovat vnitřně sám
pro mě je konopí strašně nedoceněný lék proti depresím, úzkosti a stresu a nedám na něj dopustit

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 09-01-2006 v 20:58 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Stoned_r41d3r : děkuji za poklonu, leč já nejsem stvoření v těchto otázkach neskonale erudované a znalé, já jsem jenom asi deset let psychiatrickej pacient a dělám web pro lidi, kteří většinou dříve či později k nějakým AD dojdou . Nic víc .

Každopádně bych se zeptala psychiatra. Netuším, ve které skupině Deniban je (holt zatím vím jen o inhibitorech zpětnýho vychytávání serotoninu a noradrenalinu, ale ne dopaminu ), Nejsem si jistá, jestli tedy správně chápu to, co je u Denibanu je blokáda autoreceptorů totéž, co inhibice zpětnýho vychytávání, to fakt nevím, možná ne, protože se zvyšuje produkce dopaminu, což není zpětný vychytávání. Omlouvám se, tady nepomůžu zkušenostma s 3. a 4. generací AD, neb nevím, patří-li Deniban do nich .

Každopádně, pokud bude doktor či doktorka přístupnej normální rozmluvě, zeptej se ho, jestli by bylo dobré, kidyž už prostě hulit budeš, hulit mimo absorbční vrcholy, tzn. mezi nima nebo až po nich (viz edukafarm.cz, první je údajně kolem 1. hodiny po požití, druhý 3.-4. hodinu po požití). Tak mezi nima nebo po nich, ale to ví doktor, já si laicky můžu myslet, že když ty vrcholy nejsou, tak je menší riziko interakcí, ale taky se můžu pekelně mýlit .

Každopádně je to lék s hodně nízkým výskytem vedlejších účinků, jak je to s interakcí s jinými, to nevím, no asi by to fakt chtělo zeptat se doktora (doktorky). Anebo - pokud prostě chceš hulit, zkus zjistit, jestli se s psychikou děje něco, co je divný, neobvyklý. A až pak o tom říct doktorovi nebo doktorce. Ale rozumnější by bylo, aby to ošetřující lékaři věděli .

Naposledy upravil 19-02-2006 v 11:03 AM

Old Post 10-01-2006 v 00:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 7

...anebo holt huleni jeste vice zredukuju. Beztak ted budu mit ve skole hodne zkousek, takze dejme tomu 1x-2x huleni za tejden snad nemuze nicemu uskodit.

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 10-01-2006 v 12:55 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

pokud budeš lhát svojí psychiatričce, nebude mít léčba smysl.
Zadej dotaz na www.drogovaporadna.cz

Old Post 17-01-2006 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

no mám naozaj dobrého kamoša primára psychiatra , určitý čas som mal blbé sny a aj som chcel redukovať chlast , mimo iného mi predpísal Cipralex..., dobre vie , že denne hulím , akurát sa ma opýtal , či som skušal aj niečo iné..., ani slovo nepovedal o interakcii antidepresív s trávou, samozrejme ani ma neprehováral a to má milion pacientov drogovo závislých...trávu vobec nevidel ako problém...ale lekárovi sa treba kludne priznať ...ak si dospelý ..

Old Post 25-01-2006 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 10

Eehm a co když beru SSRI®?
Seroxat®®®?
10mg ráno, 10 mg večer?

A co když beru na večer Rispen®®®?(neuroleptikum, na spánek.®)



Jejda a to jsem byl před pár lety dítě a nic jsem do sebe nestrkal....

Asi to má invidální účinky?? Nevim.....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21922

Old Post 17-02-2006 v 16:55 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 11

v dospívání mívá většina lidí těžké období, je to taková nucená zkušenost, buď projdeš nebo ne...

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 17-02-2006 v 23:11 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

OptieX: pokud tu není vystudovaný psychiatr, nikdo Ti nemůže dát konečnou odpověď, zeptej se svého doktora či doktorky, prosím
já beru SSRI (Seropram, pak Deprex) asi... hm.... osm let? je fakt, že nemůžu posoudit, jestli zhoršování mýho stavu je dáno postupujícícm primárním onemocněním, anebo tím, že sice původně marjánka pomáhala, ale teď už třeba ke zhoršení přispívá a já to nepozoruju, resp. neuvědomuju si, že by to mohlo být teď už způsobeno i marjánkou

s neuroleptiky zkušenosti nemám

Old Post 19-02-2006 v 11:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13

setkal jsem se s případem, kdy tráva v kombinaci s Neurolem a možná ještě něčím dalším způsobovala těžké deprese... takže nějaké kontraindikace se u NĚKOHO vyskytnout určitě můžou.. dávejte pozor, lidi

edit: a že SSRI jsou pekelně nebezpečný snad víte, ti kdo je berete (o jedubabce nepochybuju )

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 19-02-2006 v 11:28 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

pooh: prosím, já nevím, že SSRI jsou pekelně nebezpečný, můžu poprosit o víc informací?

Old Post 19-02-2006 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 15

all kdo umi anglicky: http://www.erowid.org/chemicals/ssris/ssris.shtml

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 19-02-2006 v 11:35 AM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Pooh: omlouvá se, ale ale nenašla jsem tam, proč jsou SSRI tak nebezpečné. Vím, že IMAO vyžadují dobrou compliance pro vyhnutí se riziku, vím, že IMAO a SSRI musí mít mezi sebou cca 14 dní mezeru, ale nevím, proč jsou konkrétně SSRI tak nebezpečné .
Jo a díky za link.

Old Post 19-02-2006 v 11:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7003510 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív