Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » očkování/roubování konopí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
jak to vidíte s očkováním/roubováním cannabisu?
nereálné, totální blbost
nevim
bezva nápad
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ofucker
Stálý Člen

Karma uživatele Ofucker - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 17

Já to zkoušel na samcích jenom jako pokus a vůbec se to nevydařilo.Myslím si že kdyby si někdo dal záležet tak to půjde.S tím chmelem se mě to zdá jako blbost, THC je na povrchu listů a nemůže proudit do chmele kterej je sice příbuznej ale není na to uzpůsobenej.

Old Post 29-08-2001 v 13:19 PM
Ofucker je offline   Profil uživatele Ofucker   Find more posts by Ofucker   Foto galerie člena Ofucker   Click here to Send Ofucker a Private Message   Add Ofucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bidloo
Nový Člen

Karma uživatele Bidloo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 18

Ja si myslim,že naroubovat na sebe pár holek s jinou barvou pleti a mohla by vzniknout krásná bonsai.Tak to někdo zkuste,já ještě nemám takovou základnu pěknejch rostlinek,protože zrovna začínám.

Bidloo

Old Post 01-09-2001 v 16:01 PM
Bidloo je offline   Profil uživatele Bidloo   Find more posts by Bidloo   Foto galerie člena Bidloo   Click here to Send Bidloo a Private Message   Add Bidloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Bidloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

Dotaz Příspěvek č. 19

Rouboval jste nekdo nekdy. poprosil bych nakt rady DiKK

Old Post 17-04-2002 v 13:24 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 20

proooooooooooooc??????????????..

Old Post 17-04-2002 v 21:42 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burning bush
Stálý Člen

Karma uživatele burning bush - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 21

hey buddy,
skvělej návod je v publikaci "MARIHUANA BOTANY", ...´sem čet´kdysi pokud se pamatuju dobře...
žel jen v angličtině

myslim, že by ses měl kouknout do rubr. "pokročilé tech."
nebo "šlecht."

free

Old Post 17-04-2002 v 22:22 PM
burning bush je offline   Profil uživatele burning bush   Find more posts by burning bush   Foto galerie člena burning bush   Click here to Send burning bush a Private Message   Add burning bush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

roubování Příspěvek č. 22

v češtině určitě seženeš knížku o kaktusech, je tam toho dost a platí to v zásadě i pro jiný kytky.

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 18-04-2002 v 21:55 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 23

zkus hledani. uz se to tu nejednou probiralo. ve zkratce. proc roubovat, kdyz muzes mit radsi dve poradny kytky???

Old Post 19-04-2002 v 08:39 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 24

Nechci tady dělat haluze ale babička mi tvrdí že nejlepší meruňky rostou na švestkách(naroubuješ meruňku na švestku a mňam mlask).Zkoušel někdy někdo roubovat konopí na cokoliv?Jestli ne tak by se na tomto poli mohlo podařit pár úspěchů-tím apeluji na absolventy zahradnických škol apod. co do toho trochu vidí-proč to nezkusit?Co když nejlepší skunk roste na rajčatech,jenom na to nikdo nepřišel?

Old Post 19-04-2002 v 09:58 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki mental
Nový Člen

Karma uživatele miki mental - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 9 

Obecné chmeloskunk Příspěvek č. 25

ja jednou čet, že ganja sedá roubovat jedině na chmel, ale esli tonějak zvedne výnos či kvalitu? Ganja a chmel sou sami spolu v jedný čeledi tak by to bylo i logický

Old Post 20-04-2002 v 16:09 PM
miki mental je offline   Profil uživatele miki mental   Find more posts by miki mental   Foto galerie člena miki mental   Click here to Send miki mental a Private Message   Add miki mental to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burning bush
Stálý Člen

Karma uživatele burning bush - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 26

to wallhalla:
myslím, že experimentovat má smysl, roubování je snad lehčí než polyploidizace, i když výsledek...?

to miki m.:
s tím chmelem je to pravda, myslím, že má lepší kořenový systém-tedy lepší příjem živin a tím i růst...

free

Old Post 21-04-2002 v 23:19 PM
burning bush je offline   Profil uživatele burning bush   Find more posts by burning bush   Foto galerie člena burning bush   Click here to Send burning bush a Private Message   Add burning bush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Příspěvek č. 27

to burn
nez poliplodizace snazsi je, ale taky je to uplne neco jinyho...

Old Post 22-04-2002 v 10:24 AM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 28

Trafka je nejbližší příbuznej chmelu.Pokusy o roubování ,mám dojem, popisuje Doupal ve svý knize o Marihuaně, ale zatím se to nepodařilo. Rozhodně by to byly ty nejkrásnější hash-chmelový šišky.
p.s. zkus to na švestku:-)

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 22-04-2002 v 13:19 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmOc
Nový Člen

Karma uživatele AmOc - 42% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 18 

Nápad genetická úprava Příspěvek č. 29

čus lidičky

už dlouho mi vrtá v hlavě myšlenka skřířit, geneticky upravit a vyšlechtit chmel s ganjou tak že by se vzal chmel a skřížil by se ganjou tak aby místo chmelových bobulí rostli palice (určitě nutní zasach do genu ) a pak už je to jen na nás si to šlechtit představte si ten válec co by z toho byl, už to někoho napadlo a dalo by se to realizovat ? a co by to obnášelo ? jiste to bude náročný na laboratorní vybavení, finance a času nepočítaje ale najde se tu někdo s těmi to odbornými znalostmi a chutí se do toho pustit ? /pokavad to vůbec jde realizovat/
tak to byla moje myšlenka co mě trápí jistou dobu k zamyšlení pro jiné chytré hlavičky snad by se z tím mohlo něco dělat co myslíte lidičky ?

PS: co je ta poliplodizace? dík za odpověd předem

Old Post 17-05-2002 v 09:04 AM
AmOc je offline   Profil uživatele AmOc   Find more posts by AmOc   Foto galerie člena AmOc   Click here to Send AmOc a Private Message   Add AmOc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Křížení chmele a konopí jsem osobně odzkoušel. Příspěvek č. 30

Bylo to se dvěma přáteli někdy začátkem 70. let. Šlo to jako z praku, ale bohužel se nepřenášely psychotropní vlastnosti konopí, jenom oblbující vlastnosti piva. Jinak na pohled to byla bomba. Už jsme si mysleli, že budeme sklízet na metráky.
Nemyslím, že by se to hodilo i po další šlechtitelské práci ke kouření, ale jsem si jist, že by z toho šlo vařit senzační ganja pivo.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 24-05-2002 v 07:09 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 31

Tedy já nevím, nechci vypadat jako kverulant, ale proč je toto téma v Kanálu!?
Je to čistě outdoorový téma, nikdo nikoho neuráží, nemluví se sprostě, je to čistě odborná diskuse.
A že už se toto probíralo? To je důvod proč to hodit sem?
Třeba jen nechápu kritéria pro umístění do kanálu, nehádám se.

(anebo lokijokinnen ten thread v Kanále založil...)

[Edited by Mr.Proper on 24-05-2002 at 08:57 AM]

Old Post 24-05-2002 v 07:41 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

Chanja Příspěvek č. 32

To hh-top:
Tos jako bez kecu pokrizil ganju s chmelem?!? To by me fakt zajimalo!!! Prosim, rozepis trochu postup: to jako vopylis chmel ganjou, nebo wobracene??? Mezidruhowy krizeni je totiz zakladem Micurynskyho procesu. Dik

Old Post 24-05-2002 v 09:53 AM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5588900 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív