Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » aktuální cena elektřiny - HELP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Nápad aktuální cena elektřiny - HELP Příspěvek č. 1

čau lidi pls poradíte mi jaká je aktuální cena za kW/H u čezu? bydlím normálně v paneláku. snažil sem se to najít na webech ale sem z toho úplně vedle. dík za pomoc .

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 01-02-2009 v 19:52 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 2

ahojj , podle toho jakou mas sazbu ve smlouve a podle jisticu

http://www.cez.cz/cs/produkty-a-slu...d-standard.html

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 01-02-2009 v 21:27 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 3

Podle mně budeš mít tak 4,20 Kč/kWh.

Old Post 01-02-2009 v 21:44 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 4

Mari: na tohle jsem se právě taky díval, to jsou jističe někde u hodin ještě před bytem?

Rhino: viz odkaz co poslal Rhino tak 4,20 ani nedávaj nejnižší sazba je skoro dvakrát tolik, ale ne že by se mi to nelíbilo :-D


Právě když sem pročítal čez tak sem zjistil že snad zpoplatňují ještě nějaké dodávání elektřiny a podobné rádoby služby tak se to snažím nějak dát dokupy, abych měl výdaje pod kontrolou. Situace to vyžaduje.

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 01-02-2009 v 21:54 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 5

Platí se jak elektřina samotná, tak i distribuce energie k tobě. V paneláku (nejspíš máš jednotarifový produkt, tj. VT po celý den) to vychází na něco málo přes 4,- Kč.. Zrovna sem se koukal do prospektů, co sem si od nich nedávno bral. Samozřejmě pokud máš nějaký tepelný čerpadla, přímotopy atp, cena je jiná, stejně jako rozdělění tarifů během dne - VT, NT.

Old Post 01-02-2009 v 22:05 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 6

myslim si ze se 4kilem , plus vetraky atd = tak +- 800 mesicne . Nekde je tady o tom tema. hojjj

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 01-02-2009 v 22:35 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

nn tarif mám ten klasický basic takže bych očekával stejnou elektřinu po celý den. jeslti by to bylo těch 4 cosi tak je to úplná pohoda bo nejnižší cena viz stránku čezu dělá 7 cosi ... to mi přijde docela dost. musím to právě spočítat abych mohl odevzdat peníze za elektřinu

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 01-02-2009 v 22:43 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 8

ja jsem to nejak predbezne pocital a vyslo mi cca 1500-2000 Kc za jedno kolo (pritah, 2x odtah, vzduchovani a 250W sodik)... Kazdopadne jsem si koupil za 350 Kc merak elektricke energie, kterej jsem zapojil pred skrin a mam jistotu o propalene elektrice a nemusim nic pocitat

Old Post 02-02-2009 v 10:59 AM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Libi
ja jsem to nejak predbezne pocital a vyslo mi cca 1500-2000 Kc za jedno kolo (pritah, 2x odtah, vzduchovani a 250W sodik)... Kazdopadne jsem si koupil za 350 Kc merak elektricke energie, kterej jsem zapojil pred skrin a mam jistotu o propalene elektrice a nemusim nic pocitat
ahojj, a co znamena jedno kolo ? 2 , 3 , 4 mesice ? A pokud nevis kolik mas za kw tak je naprd vedet kolik kw se propali. Sam to nevim a az to budu vedet taky si ten merak koupim ,hojss

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 02-02-2009 v 12:21 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libi
Stálý Člen

Karma uživatele Libi - 68% PěstitelskáKarma uživatele Libi - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 10

Tak ty 3-4 mesice, kazdej model to ma samozrejme jinak, proto tam mam rozmezi 500 Kc a cena je to opravdu orientacni. Myslel jsem to spis tak, ze s merakem je lehci zjistit co clovek propali, nez kdyz si to pocita a hlavne to ma presne... Pokud nezna svuj tarif na KW, tak to nespocita tak ani tak

Old Post 02-02-2009 v 12:42 PM
Libi je offline   Profil uživatele Libi   Find more posts by Libi   Foto galerie člena Libi   Click here to Send Libi a Private Message   Add Libi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 11

mam zalohu 1700 mesicne , pouzivam 4kilo , vetraky , tv , lednicku a pc 650w. minulej rok sem mel 1000 zalohy a doplacel sem 6 litru , samy mi to zvedly na 1700, tak sem zvedav na ten doplatek pristi rok , kazdopadne si budu davat naky kacky bokem abych nebyl prekvapen a zaskocen . (garsonka) ahoojj

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 02-02-2009 v 12:52 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 12

no jasný tak já vím přesně kolik propálím elektřiny ale nevím tu sazbu budu muset okoumat jističe...

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 02-02-2009 v 15:11 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Lakys
no jasný tak já vím přesně kolik propálím elektřiny ale nevím tu sazbu budu muset okoumat jističe...
ted sem cumel na smlouvu : garsonka : distribucni sazba D 02d , Produkt D Standart Comfort , technicke informace odberneho mista - rezervovany prikon 1 x 25,0 A . Hodnota jistice pred elektromerem 25,0 A . pak to jeste pokoumu na jejich webowkach, zatim hojda

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Old Post 02-02-2009 v 22:19 PM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HiGhLaNdEr
Stálý Člen

Karma uživatele HiGhLaNdEr - 89% PěstitelskáKarma uživatele HiGhLaNdEr - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 14

Slyšel jsem že když mam eon tak je možný nějakym způsobem přejít k čezu, údajně je levnější. Skoušel to někdo ? co je třeba pro to udělat ?

First Time Grower

Old Post 07-02-2009 v 12:59 PM
HiGhLaNdEr je offline   Profil uživatele HiGhLaNdEr   Find more posts by HiGhLaNdEr   Foto galerie člena HiGhLaNdEr   Click here to Send HiGhLaNdEr a Private Message   Add HiGhLaNdEr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HiGhLaNdEr
Stálý Člen

Karma uživatele HiGhLaNdEr - 89% PěstitelskáKarma uživatele HiGhLaNdEr - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 15

Tak jsem to teď spočítal u eonu mi vychází kWh na 5,24Kč a u čezu na 5,00 Kč. Mno, tak nevim nevim,...

First Time Grower

Old Post 07-02-2009 v 13:15 PM
HiGhLaNdEr je offline   Profil uživatele HiGhLaNdEr   Find more posts by HiGhLaNdEr   Foto galerie člena HiGhLaNdEr   Click here to Send HiGhLaNdEr a Private Message   Add HiGhLaNdEr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 16

zase říkáme ,s kterího kraje jsme

Old Post 09-02-2009 v 12:04 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8845940 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív