Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 600W - NFT - Pot of gold
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Hydroponie 600W - NFT - Pot of gold Příspěvek č. 1

Zdravím GROWERS!!!
mám tu nálož 16 kusů Pot of gold .... vyvoněného modýlku, snad přinese i kýžené vyvoněné ovoce....
kyti jsou usazeny v NFT systému od Gro Tanku - konrétně tyto:
http://www.growshop.cz/katalog/deta...tank-nft-gn-424
v každém po 8 kusech... použitá hnojiva jsou Advanced Hydrophonics, konrétně:
~ AH Root Stimulator
~ AH Grow
~ AH Bloom
~ AH Micro
~ AH Grow/Bloom excellator
~ AH Enzymes

Řezy jsou zasazeny ve větších RW kostkách, svítím na ně 600 W Sunmaster dual, pěstební prostor je Homebox 100x100x120, odtah UFO Ruck 275, nasazen filtr Carbon Active.

Teplota den 26, noc min 19.
Vlhkost se drží stabilně okolo 60%.
Kytky jsou nyní už 3 dny přepnuty na květ, nasazen scrog, foto hodím zítra.

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 18-11-2010 v 21:45 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2

Teď pár rad k NFT, na něco jsem přišel, něco mi bylo porazeno, ale bylo by fajn to tu shrnout,abych pomohl dalším případným NFT growerům...
~ dle mého názoru není třeba vůbec vanu vymývat - vodu jen dolévám - usazenin tam moc není, řekl bych skoro vůbec.... usazeniny je možné rozpustit peroxidem, který prozatím teď přidávám do zálivky ( cca 2ml 30% na deset litru) - chystám se ale nasadit Subculture(houba,která obaluje kořeny a nedává šanci plísním atd.) - osobně si myslím,že NFT není koncipováno na čištění v průběhu... u hodně lidí jsem to tady viděl,že to dělají, ale celá manipulace mi přijde dost problematická a náročná
~ když už bych se rozhodl vanu vymýt,tak bych s kytkama vůbec nehýbal, plato s nimi bych nechal být,jak je... odklonil bych čerpadlo a pomocí čerpadla přímo od NFT a hadičky bych odsál přebytečnou tekutinu a ve vaně nechal chvíli působit silnější roztok s peroxidem , aby usazeniny rozpustil....
- až mě zase něco napadne, hodím to sem....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Naposledy upravil Spawnmaster 19-11-2010 v 12:28 PM

Old Post 18-11-2010 v 22:23 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 3



tak tady par slibenych fotazz.... kyti aktualne 4 dny 12x12 svetla.... dostavaji najist ted vsechny zminene hnojky,krome Root stimulatoru,ktery jsem jiz vysadil.... vypijou toho celkem dost... zhruba kazde dva dny doplnuju do kazde vany 5 litru,ale i to jim zacina byt malo

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 19-11-2010 v 12:26 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster

~ dle mého názoru není třeba vůbec vanu vymývat - vodu jen dolévám - usazenin tam moc není, řekl bych skoro vůbec.... usazeniny je možné rozpustit peroxidem, který prozatím teď přidávám do zálivky ( cca 2ml 30% na deset litru) - chystám se ale nasadit Subculture(houba,která obaluje kořeny a nedává šanci plísním atd.) - osobně si myslím,že NFT není koncipováno na čištění v průběhu... u hodně lidí jsem to tady viděl,že to dělají, ale celá manipulace mi přijde dost problematická a náročná

Vymývat vanu není potřeba a pokud máš kořeny i v rezervoáru, klidně tam dej jěstě akvarijní vzduchovadlo a máš hybrid SWC / DWC. Roztok opravdu stačí měnit 3x za slizeň (růst, květ, flush) a pouze dolévat hnojky / vodu / peroxid. Myslím, že pokud je roztok dostatečně okysličován, samočistící schopnost vody udělá svý.
citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
~ když už bych se rozhodl vanu vymýt,tak bych s kytkama vůbec nehýbal, plato s nimi bych nechal být,jak je... odklonil bych čerpadlo a pomocí čerpadla přímo od NFT a hadičky bych odsál přebytečnou tekutinu a ve vaně nechal chvíli působit silnější roztok s peroxidem , aby usazeniny rozpustil....

Taky žádné usazeniny v tancích nemám, ale mám tam navíc jěště cirkulační čerpadlo. Když měním roztok, vyčerpám tím čerpadlem kolik nejvíc jde do gbelíků (silnější čerpadlo by klidně utáhlo hadici do odpadu, což by bylo jěště pohodlnější) a pak nanosím 160l čerstvé vody. Výměna hotová zhruba za 30-40 minut (i s mýcháním a kontrolou pH, EC). Jinak manipulaci s vrchním plátem plným rostlin vysoce nedoporučuji: stabilita velkých rostlin bez opěrné sítě mimo boxu je velmi lehce narušitelná -- jednou se mi plato převrhlo a musel jsem to těžce zachraňovat. Pokud na to jste 2, je to určitě snadnější...

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 19-11-2010 v 18:11 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 5



to space.pussy - thats right
kyti si jednou dal svym tempem,vse bez problemu... Ph si drzim stabilne na 5,8, trosku me ted zlobi EC - 2,05 - zitra dolejvam roztok,tak s tim neco udelam,dnes to budou muset holky pretrpet
fota z 6. dnu 12/12....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 21-11-2010 v 15:51 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 6

Zdravím growers!!
tak kyti si dál vesele jednou(foto hodím zítra) - cca před 3 dny byly naposledy ohnuty pod síťku, teď už si frčí vzhůru k nebezkým výšinám,doufám,že je ukočíruju :-)
jinak nasazen i Subculture od GHE - a fakt je to znatelný rozdíl... v jedné vaně jsem měl na povrchu roztoku takový povlak divný... po aplikování Subculture povlak do dvou dnů zmizel, doufám, že tedy rozumná investice, přeci jenom je důležitý zabezpečit v první řadě kytkám zdraví a až poté z nich chtít vytřískat co nejvíc :-)
ještě by mě zajímal váš názor: máte někdo zkušenosti s Grogek Blossom Blaster? přemýšlím,že bych to zkusil,ale nejsem si jist...
také by mě zajímalo, co si myslíte o týhle kombinaci,kterou chci jet v květu:
základ od AH, Grotek Monster Bloom + PK 13 14
pic,majte sa

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 27-11-2010 v 18:40 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

mám tady takovej problémek - kytky z nějakýho důvodu odmítaj hnojky(jinak vypadaj zdravě), kdyz tam doleju roztok s EC 1,9 tak zítra má 2,3 a pak je vyšší a vyšší... nevíte čím to může být? začalo to dělat, když jsem začal přilejvat Top Max a PK... mohlo by to být tím?

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 19-12-2010 v 17:31 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 8

...máš to přesolený, potřebujou propláchnout - vyměň roztok, jebni tam peroxid nebo enzymy..nech to pár hodin propláchnout, podle hodnot které naměříš pak dohnoj nebo část vody zase vyměň..

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 20-12-2010 v 08:59 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 9

Taky jsem jel NFT, taky prestaly pit (vysoke EC, maly ubytek vody), kdyz jsem po tydnu zjistil ze jsou hnede koreny, bylo pozde, vymen vetsi cast vody, sice je to proti tve teorii ze to neni potreba, ja ale jestli to zase nekdy spustim, tak budu menit minimalne polovinu nadrze co 14 dni...
MK

Naposledy upravil MK72 20-12-2010 v 10:08 AM

Old Post 20-12-2010 v 09:13 AM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10

teď jsem zjistil, že mi málo protýkalo čerpadlo,tak jsem ho vyčistil a chvíi počkám(do zítřka) - kořeny mám krásně bílý, o to se mi stará SubCulture, proto ani není moc aktuální celý roztok vyměňovat, ale v thle chvíli mi asi nic jiného nezbyde... dám vědět

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 20-12-2010 v 15:54 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 11

Tak jako to vypada kamarade? Na POG jsem fakt zvedavej...

Old Post 28-12-2010 v 10:15 AM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manaka
Nový Člen

Karma uživatele manaka - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 12

Jj taky mě zajímá, jak seš na tom? Náké foto?

Old Post 28-12-2010 v 10:18 AM
manaka je offline   Profil uživatele manaka   Find more posts by manaka   Foto galerie člena manaka   Click here to Send manaka a Private Message   Add manaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 13

tak doufám,že problém jsem už odstranil..... musel jsem je nechat týden proplachovat vodou(dvakrát vyměnit) a teď jim dávám jen základ od AH, na boostery na PK seru, myslím, že až takový rozdíl to stejně nebude.... snad se teda holky vzpamatovaly... foto hodim co nejdřív, nemám úplně funkční foťák :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 29-12-2010 v 21:37 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 14



tak kyti už jsou na flushi, zatím Ripenem, teď je to čeká ještě týden, pak týden vodou.... přikládám tedy fota... vzhledem k tomu,že kyti byly týden v průběhu květu bez hnojek,tak si myslím,že to až tak hrozný není, posuďte sami

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 09-01-2011 v 17:48 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 15

Zdarec,
měl bych na tebe otázku..
Jak velký máš ten stan (100x100, nebo 120x120) a jestly si kytky zaštipával, popřípadě kolikrát?
A věc poslední, v kolikátém dni qvětu jsi, a jak dloho je ještě necháš?

Jinak hezký to máš...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 12-01-2011 v 12:34 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 16



zzdravim Rasta_pasta a ostatni Growers....
stan mám 120x120, kytky jsem zaštípaval dle potřeby,ty který se táhly vejš,tak jsem zaštípnul,ale určitě každá byla zaštíplá,některý víckrát....
kytky jsou 58dní na květu, zítra poslední zálivka Ripenem,pak už jen voda....
příkládám fotazz....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 13-01-2011 v 21:27 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4609560 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív