Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 81





Zdárek ve spolek tak se naposled hlásím v tomhle threadu a abych to nějak uzavřel tak ještě napíšu nějakej ten smokereport,tak že začnu slabším modýlkem a to je pro mě Belladonna,je spíš taková high v pátek se tu slavilo a na tomhle modýlku sme se tam všichni pěkně pobavili fakt byla prdel jakou sem dlouho nezažil všichni byli až nezvykle ukecaný a vytlemený od ucha k uchu až do rána,co se týče chuti nevím prostě modely který si vypětuju sám mi vždy chutnaj nejvíc,má dost kořeněnou chut ale zároven pěkne jemnej skunkovej ocas,neškrábe.výnos ani nevím nevážil jsem to zvlášt ale řekl bych že jí bylo kapánek víc než sage
tak a ted je na řadě S.A.G.E. , ta mě mile potěšila silnější model jsem ještě nehulil ta je absolutně stoned zahulíš a skoro nevíš ne je to fakt síla pro slabší nátury nedoporučuju pár lidí už jsem s ní nehorázně dokopal.chut sage je plná skunková a dost těžká málo kdo si nezakašle ale nemyslím si že by to bylo špatně propláchlý prostě je to silný.palice jsou jak kámen a úplně se lesknou fakt nádhera.smrdí to na sto honú.múj vítěz doufám že s ní ještě budu mít tu čest.

ale to není nic oproti haši kterej jsem z toho udělal někde jsem čet že haš ze S.A.G.E. vyhrál první místo v High times cannabis cupu a ani se nedivím, vúbec nevím jak to mam dávkovat pořád dávám mín a mín a nikdy to nedohulím fakt hardcore dovnitř to jde úplně samo si myslím že jsem nic nevdechl no ale ty jatka když to jde ven to je síla.z belladonny jsem taky dělal ale to je takovej standart
takže to je asi tak vše všem díkes za rady ohlasy a káčka a sejdeme se za pár dní u 3 growu tentokrát s northern lights a jack herrer jestli to klapne .
měj te se at to roste a tady jsou ještě nějaký fotečky
1,2.BELLADONNA
2,3.S.A.G.E.

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 20-04-2009 v 16:04 PM

Old Post 20-04-2009 v 11:00 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-07-2005 - 2x S.A.G.E vs. 2x Belladona - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2037530 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív