Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc teplo v boxe, Vysoká teplota ve skříni : Problémy SEM
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 33

Caute ..

600: taky si myslim, ze ten pritah vetsi. nemam to zatim na nic, ale asi pude hned na kvet bo mam malou skrin

brin: ja to mozne, avsak chci poresit veci kolem, esi to neni jima a pak az to posledni v cem to muze byt..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 10:22 AM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 34

Machoman: Hamered muze mit tak 45x 35. chces mi urco poradit, at nacpu odtah k lampe, zejo ? ... ale ta trubka se mi tam nejak asi nevleze ..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 10:25 AM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od certo
Machoman: Hamered muze mit tak 45x 35. chces mi urco poradit, at nacpu odtah k lampe, zejo ? ... ale ta trubka se mi tam nejak asi nevleze ..


Spíš sem to myslel,tak že brání v dobré cirkulaci vzduchu-zkusil bych tam dát menší...výkon ventilace mi přijde na 250W dostačující

Ten pasiv by taky nebyl na škodu vetší

Old Post 10-12-2008 v 10:33 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 36

machoman: .. no naprd, ze se mi tam nevejde na tech 50 cm .. to bylo lepsi asi, melo by to prostor trochu po bocich ... nebo ho trochu jeste zuzim .. nebo udelat diru a napichnout to na stinitko, ale ... .. no novy jiny mensi nesezenu, leda ze bych ho urezal

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 10:44 AM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od certo
machoman: .. no naprd, ze se mi tam nevejde na tech 50 cm .. to bylo lepsi asi, melo by to prostor trochu po bocich ... nebo ho trochu jeste zuzim .. nebo udelat diru a napichnout to na stinitko, ale ... .. no novy jiny mensi nesezenu, leda ze bych ho urezal


Ty kraje uřízni,bo kup třeba maly hobby stinitko,to tuchám je menší ne?

Old Post 10-12-2008 v 12:44 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 38

mensi asi bude, ale ma na p... povrch .. no a kupovat zas neco, o cem nevim, zda je to ten problem .. a co budu delat s tim velkym a vubec.. zkusim vyvrtat jeste jednu diru na pritah .. esi nic, tak udelam diru a dam nuceny pritah 12 cm vetrakem primo na stinitko .. esi tohle nepomoze, tak holt to asi bude muset vymenit stinitko nebo odtahovy ventas..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 12:58 PM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 39

změnou stínitka to neřeš, to si moc nepomůžeš.
ROZHODNĚ zvětšin otvor přítahu na takových 20x20cm nebo otvor ekvivalentní velikosti plochy.
Ten odtah je vhodný tak na 150W, pro 250W to je na spodní hranici, ale BEZ pacháče. Jedno řešení je jet bez pacháče, ale kdyby jsi ho nepotřeboval, tak si ho určitě nekupuješ. Problém nastane, když si koupíš větrák nad 150m3/h, pak už ten pacháč nebude muset být schopen absorboat všechny pachy.
Ze všeho nejdřív zvětši otvor přítahu, změř teplotu a pak se uvidí, co dál. BTW jak dalejo od lampy tu teplotu měříš?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 10-12-2008 v 13:01 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 40

ZAX: zkusim .. to udelam jako druhe az po zvetseni pasivniho pritahu ..
Hanyz: jj, se domnivam, ze je to tak minimum .. navic urco nesaje pres pachacc 120 m/3 jak rikas .. no koupil bych TT tech 147/187 m/3 nebo jak to je .. to by mohlo stacit .. je celkem silne.. teplotu od lampy ted naposled jsem meril cca 35 cm .. ale vzpominam si, ze byla stejna i pri 25 .. je proste velke horko ve skrini.. mala skrin.. jeste zkusim utesnit vsechny skvirky, sic to mam oblepene takovou lemou z molitanu na dvere co se dava ..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 13:32 PM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 41

Ta skrinka je obecne moc mala (vnejsi rozmer 50*55 je dobry tak akurat na 150W) , zbytecne se okradas o misto ,ktere muzes zuzitkovat (250W - pokrytí: 60 x 60cm,FAQ) Doporucuju zvetsit skrin , tim zvetsis prostor pro cirkulaci vzduchu a tim snizis teplotu uvnitr prostoru .A to nemluvim o vlhkosti ,nevyznam se v cislech, ale logicky ,cim vetsi sila vetraku na tak maly prostor ti bude vice ubirat vlhkost.A jen tak mimo, ofuk zadny ?Takze asi tak podle mě ...

Naposledy upravil jufik 10-12-2008 v 17:38 PM

Old Post 10-12-2008 v 17:31 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 42

Vetsi skrin nemam covece... rozmlatil jsem skoro novou IKEA skrin .. jako ofuk tam byl stolni vetrak, ale asi moc taky silny kua... no ted jsem vyvrtal diru kulatou prumer 10 cm asi tak 15 cisel pod lappu na pritah .. bez ofuku ted 46°C 30 cisel pod lampou ))... montuju ofuk na tu diru, vetrak 12 cm z kompu a smeruju na lampu nebo na kytky.. uvidime co a jak .. ale pochybuju, ze to bude ok ..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 19:18 PM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 43

bude to chtit zrejme odtah primo od lampy.. nahore u filtru je slusnych 27 °C... chjjooo.... pod stinitkem se drzi teplota 36°C..

Hlavně mě neserte!

Old Post 10-12-2008 v 20:51 PM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastafan
Stálý Člen

Karma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% PěstitelskáKarma uživatele rastafan - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 44

dej pod lampu sklo po celym prostoru skříně s mezerou na krajích a máš klid,ale ten odtah bych taky zved - minimálně na 250 m3/h
ňáký fota pro představu?

můj 1.indoor
rastafan´s fun two, Philips 400W Son-t Pro
3.runda od Rastafana
Orange Bud by Rastafan
Rastafanův malý boxík pro radost
***Great White Shark by Rastafan***
IP2000 vs Jack Herrer under 250W

Old Post 11-12-2008 v 06:32 AM
rastafan je offline   Profil uživatele rastafan   Find more posts by rastafan   Foto galerie člena rastafan   Click here to Send rastafan a Private Message   Add rastafan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 45

certo ty potřebuješ pořádný přítah dole, aby jsi to teplo z prostoru odtáhl. Jak už bylo vícekrát zmíněno, odtah je pro 250W s pacháčem málo. Buď si tam dej 150W, nebo silnější ventilaci. Odtah od lampy ti pomůže maximálně 2°C

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 11-12-2008 v 07:34 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 46

kucí maj pravdu imho vzhledem k tomu že potřebuješ teplotu srazit o dost stupňů tak jediný co ti pomůže je zvětšit odtah.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 11-12-2008 v 08:05 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od certo
bude to chtit zrejme odtah primo od lampy.. nahore u filtru je slusnych 27 °C... chjjooo.... pod stinitkem se drzi teplota 36°C..


Bych řekl že to takhle vypadá když je špatná cirkulace uvnitř skříně. (umístění a velikost sání, překážky v proudění vzduchu jako je třeba veliký stínítko, blbej cirkulační venťas)
Mimochodem nepíšeš že co používáš za filtr, ale ve starý 250w skříni jsem měl mezaxial 180m3/hod bez filtru a dával to jen taktak, přez léto vůbec.

Teplotu zezačátku výrazně srazí zvlhčovačka.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 11-12-2008 v 08:12 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certo
Nový Člen

Karma uživatele certo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 48


cau .. dnes zkusim odtah ze spodni casti.... jinak jsem udelal pod stinitkem diru 10 cm prumer na pritah ale p..u . dale mam dalsi dve niz trosku o prumeru 5 cm, jak uz jsem psal... jinak asi objednam Ventilátor TT 100 – 145/187 m3/h, holt asi se tomu nevyhnu ... to VKO 120 m/3 bude asi fakt slabe.... pachac jsem psal uz vyse, ze mam "jen" NL 150 m/3 ... furt nemam ten fotak, pisek se dostal do objektivu, nafacha.. jen mobil a to nic videt neni...

Hlavně mě neserte!

Old Post 11-12-2008 v 08:44 AM
certo je offline   Profil uživatele certo   Find more posts by certo   Foto galerie člena certo   Click here to Send certo a Private Message   Add certo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8878760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív