Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » starting indoor 9.12.08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
radical312
Nový Člen

Karma uživatele radical312 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Obecné starting indoor 9.12.08 Příspěvek č. 1

Zdravim lidi, byl jsem v Dominikansky rep. a privezl jsem si zajímavý outdoor ze zdejšich podmínek...už delší domu mam slinu na svojí vlastní skříň......G(ro)o(w) up.....

Old Post 08-12-2008 v 23:16 PM
radical312 je offline   Profil uživatele radical312   Find more posts by radical312   Foto galerie člena radical312   Click here to Send radical312 a Private Message   Add radical312 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Příspěvek č. 2

a dál?

Old Post 30-12-2008 v 17:09 PM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

Next ?

Old Post 30-12-2008 v 21:52 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTACZ
Nový Člen

Karma uživatele RASTACZ - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

mohl bys udelat update ta udruda z domminikánský republiky by mě zajímala

Old Post 01-01-2009 v 22:31 PM
RASTACZ je offline   Profil uživatele RASTACZ   Find more posts by RASTACZ   Foto galerie člena RASTACZ   Click here to Send RASTACZ a Private Message   Add RASTACZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

cau chlape nechces ten grow uz konecne rozjet na tu odrudu z dom.rupubliky sem docela zvedavej growu zdar

Old Post 08-02-2009 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ses nejak zastavil bo co došli ti nápadyy?

Old Post 02-05-2009 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Thread ůplně vo hovně

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 02-05-2009 v 22:11 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maikl
Nový Člen

Karma uživatele Maikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 27  

Pohodička :D Příspěvek č. 8

podla mna je uplne supeer ciiiiiiiiiiiiiiiiiii ?

Old Post 02-05-2009 v 22:29 PM
Maikl je offline   Profil uživatele Maikl   Find more posts by Maikl   Foto galerie člena Maikl   Click here to Send Maikl a Private Message   Add Maikl to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maikl! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

kdyby byl thread v pohodě by tu byli fotky a né jenom přiblblá informace že mam seminka z dominikanské republiky i dyž je to zajímavé.

Old Post 03-05-2009 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 10

Tak ten tvůj nick mě dostal jak já mám těď chuť na bramborááček já si ho jdu snad udělat

Jo taky mě to zajímalo, ty semínka z dom rep. škoda, že se na nás takhle vysral

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 03-05-2009 v 19:52 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Njn nový člen a jeho prvním příspěvkem je založit takhle nesmyslný thread

Old Post 03-05-2009 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-06-2010 - 1st Indoor..125W - 33 odpovědí
17-12-2007 - 1st indoor 150W - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9810240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív