Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st Indoor..125W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

1st Indoor..125W Příspěvek č. 1


Parametry skrine: vyska 70 sirka 70 hloubka 45
Osazenstvo: 3x master kush a 6x holands hope
Slunko: Plug'n'Grow 125W Red
Ventilace: chystám se vyvrtat díry na přítah a odtah(budou to pc vetráky)
Zdi jsou vylepený diamantovou folií
Hnojky: zatim nic
Substrát: Plagron light mix + keramzit
vlhkost:kolem 40%
teplota:den okolo 30°C noc o něco mín asi 25-27°C teplota je vysoká kůly tomu že nemám odtah

Ohýbal jsem dve největší kyti ale nevím jak se to má ohýbat tak jsem to nějak zkusil aspoň aby byly všechny stejně vysoký prosil bych rady jak o ohýbání tak jaký způsob(FIM,normální zastříhnutí,SCROG) mám jet z moji výškou díky ty dvě největší byli vysazeny o asi týden dřív hnojku budu kupovat v groshopu značky biobizz

Naposledy upravil Freezecz 01-04-2010 v 09:53 AM

Old Post 01-04-2010 v 09:32 AM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Re: 1st Indoor..125W Příspěvek č. 2


detail pokusu o "ohýbání"

Old Post 01-04-2010 v 09:35 AM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Re: Re: 1st Indoor..125W Příspěvek č. 3


fotka celé skříně kytky sou na desce blíž k světlu protože jsem četl že čím dál sou kyti od světla tak se táhnou do výšky za ním tak to mám takhle až budou vetší tak ji odělám...

Old Post 01-04-2010 v 09:36 AM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 4

vzduch!!! jinak to můžeš vyhodit... a dej tu prostřední poličku do prdele ať ti to může někam růst...

ještě nějaky normální květníky... a na to ohýbání se zatim vyser už takhle jim dáváš záhul...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 01-04-2010 v 09:42 AM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 5

podle mě je fakt lepší to mít blíž k světlu a zatím to má kam růst chci to roztáhnout do šířky hodně, asi zatím budu nechávát otevřený dvířka kůly tomu vzduchu


je to tak špatný mít to u toho světla ? není to přece sodík ale usporka

kolik myslíš objem truhlíku bude stačit 5l ?

Naposledy upravil Freezecz 01-04-2010 v 09:50 AM

Old Post 01-04-2010 v 09:44 AM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 6

ty jsi to počítám předpěstovával za oknem..je to tak? Netrap je ohýbaním už takhle malé.. :/

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 01-04-2010 v 12:28 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 7

takze ..... potrebujes odtah -> na to ti bude stacit jeden vetrak z PC. Pritah ti staci pasivni - udelas par dir do steny. Svetlo mas ok .... cim blize tim lepe -> me se dotykaji misty listy a trochu se spali ale pokud to budes mit cca 5cm od lampy tak se nic nedeje ale musis mit ofuk lampy jinak to ma cca 80°C (tady druhy vetrak od kompu).

Divam se ze ty kytky co jsou ohnute byly na okne co :-) ze se tak vytahly .... Presadil bych je , neohybal ale zastipnul. Jinak kvetinac stoji 25 Kc 6,5 L takze pohoda - na tom se stejnak neusetri ....

at to roste :-)

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 01-04-2010 v 12:30 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 8

Na tvojom mieste by som to presadil .....Priehladny kvetinac nieje dobra volba (Vystavujes korienky svetlu) Nech sa dary ...


2 micro by me

Old Post 01-04-2010 v 17:31 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 9

Ahoj dík za rady takže co nejdřív du pro květináče ano předpěstovával jsem za oknem potřebuju poradit jakou teda techniku FIM nebo normální přesadím je teda a zkusím zastřihnout větrák koupím taky co nejdřív přítah budu řešit dírama ve stěně dík moc za rady a ohýbatzatím nebudu a jak teda mám snižovat výšku kytinek

Old Post 01-04-2010 v 20:42 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 10


tak aktualizace byl jsme 4 dny v praze a radši jsem to nechal eště za oknem kůly té teplotě dneska jsem sundal tu poličku a ty dvě jsem zkusil zastřihnout

Old Post 05-04-2010 v 13:17 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 11

mám to takhle zatím nechat ?? a jak o poroste co dál stím ? ohýbat ? nebo nějak jinak protože výška není nic moc

Old Post 07-04-2010 v 19:12 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 12

kytky zkus přichytit nějakou špejlí nebo tak a úsporku dej co nejblíž k nim ale měj na paměti dobrou cirgulaci vzduchu a samozřejmě teplotu!

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 07-04-2010 v 21:54 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 13

kyti rostou o odtach se stará jeden pc větráček přítak je pasiv teplota u lampy se te´d pohybuje max kolem 29-32 víc by neměla jít u země se drží teplota na 23-26 v noci je to stejný nějaký rady ?? díky co bych měl popřípadě použít jako ovávání rostlinek nějakej malinkej stojankovej větrák ? ta teplota je podle mě furt moc co stím ?

EDIT: přidal jsem tam eště pc větráček na ofuk lampy a je to vphoho u lampy je teda studenější vánek a fouka to ten horkej vzduch směrem k odtahu takže teplotu mám vyřešenou zajdu si koupit asi nějaký hnojky do growshopu který doporučujete ? a jakou techniku mám teda zvolit aby se mi to drželo u země?

Naposledy upravil Freezecz 10-04-2010 v 09:00 AM

Old Post 09-04-2010 v 20:00 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 14


tak dneska jsem přesadil prcky do dvou truhlíků + foto mám problém s tou před pěstovávánou za oknem je od podlahy vytáhlá až ke světlu a docela je to až nepěkný a překáží to takže mám ji nějak ohnout ??

Old Post 11-04-2010 v 19:18 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 15


+foto


v rámci mého indooru trochu mi žloutnou listy asi s ph to se snažím držet na 6 a taky mi u některých začali fialovět stonky a uplně nový lístky čím to může být to fialovění ? a pokud se nepletu ph se má měřit z vody která prošla půdou ??

Naposledy upravil Freezecz 12-04-2010 v 14:37 PM

Old Post 11-04-2010 v 19:20 PM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freezecz
Stálý Člen

Karma uživatele Freezecz - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 16


zdrávím aktualizace dnes jsem zastřih zas ty kterým rostlo 4 patro trochu zpomalil růst bu´d nedostatku dusíku nebo špatný ph nebo přelití vše si snažím hlídat tak doufám že se to zlepší jinak

teplota: den 25-30 noc 21-26
hnojivo: zatím žádné jen jsem dneska přidal trochu do zálivky hnojiv pro pokojový rostliny příští týden pudu koupit asi od bio bizzu

Old Post 15-04-2010 v 11:58 AM
Freezecz je offline   Profil uživatele Freezecz   Find more posts by Freezecz   Foto galerie člena Freezecz   Click here to Send Freezecz a Private Message   Add Freezecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2011 - 2. indoor - 85/125w - 46 odpovědí
07-06-2010 - 1st Microgrow 25W - 11 odpovědí
10-11-2009 - 1. indoor 70W - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9717740 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív