Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4XChronik 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Hlína 4XChronik 250W Příspěvek č. 1






Takže jak už jsem říkal v úvodu, zdravím všechny growery a growerky.

SKŘÍNĚČKA

rozměry: 60x60x200 (šxhxv)

vnitřek: Celá skříň je vylepená bílou folií a v pěstovacím prostoru je nalepená lesklá odrazová folie.

Vybavení

slunce: pro růst - GIB MH 250W
pro květ - Philips SON-T 250W

odtah: UFO 225 m3/hod + pachový filtr

přítah: Sunon 220V (nevím kolik přesně udělá m3/hod, musím se poptat, ale mám dojem že dá nějakých 140m3/hod)

vlhkost: Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu SPS 818A

ofuk: Vetrák s klipsnou(ale klipsnu používám na držení hadice od zvlhčovače)

Půda

PLAGRON Light-mix, 2x samozavlažovací truhlík(60cm) s ořezanými kraji

Krmivo

Plagron: algagrow, cropmax, algabloom, phyt-amin, bat guano(trochu sýpnu v květu)

Vermesfluid

Advanced Natural Power: Final solution

Dětičky

4x Chronik,momentálně 13.den(ale řezy už byly trochec předrostlé)

Jinak k teplotám: při svitu 26-28 stupňů, 60-75%vlhkost
při spánku 17-19 stupňů, 85-98% vlhkost

Naposledy upravil JaVen 10-12-2008 v 07:21 AM

Old Post 07-12-2008 v 10:24 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Dotaz Hlučnost UFA vs SUNON 220V Příspěvek č. 2

Čau máš to rozjetý good, imho bych se chtěl zeptat o kolik je hlučnější to UFO oproti tomu SUNONU 220V? Sunony mám taky, jestli to sou ty samý, můžeš mrknout do mých trýdů. Maj mít 160m3/h. Chtěl bych si vyupgradovat odtach, chtěl bych tam dát nějaký dvou rychlostní UFO, tak 345m3/h se dvouma rychlostma, stím že bych ho kvůli hlučnosti srazil jen na tu polovičku a dal na něj odpovídající pacháč...

Growu zdar!

P.S.: Chtěl bych použít tohle UFO: http://www.growmania.cz/ventilator-...otor-p-876.html

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 07-12-2008 v 11:01 AM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Dotaz Hlučnost UFA vs SUNON 220V Příspěvek č. 3

zdravím tě,
jojo já mám ten stejný jako ty, možná trochec slabší nebo úplně ten samý,nevím. Protože ufo a tohlecto se neda porovnat! Ja ten sunon mám v krabici se skelnou vatou, dělá kravál jak sviň!!!...protože první pěst jsem jel bez aktivního přítahu a zadní kytky byli dost slabé, kdežto přední, přes které šel skoro všechen vzduch, byli fakt good.

Jinač ten co si chceš koupit nedoporučuju, měl ho kámoš a je hafo hlučný a s pacháčem nevýkonný. Radši zainvestuj do tohodle http://www.growmania.cz/ventilator-...m3hod-p-25.html
Určitě je výkonější a méně hlučný. O něco větší investice se opravdu vyplatí, mám to odzkoušené.

Pěstu zdar

Old Post 07-12-2008 v 11:17 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Nápad Příspěvek č. 4

Aha díky za radu! nevíš jestli má dvě rychlosti abych ho mohl stáhnout tak na tu polovičku? To by bohatě stačilo si myslím... a co to tvoje UFO jak máš? seš sním spokojenej? kde a za kolik si ho kupoval... přec jen bych chtěl sehnat něco levnějšího...

P.S.: kdyžtak smáznu abych ti to tady nezasíral... jak chceš.

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 07-12-2008 v 11:22 AM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 5

Co já vím tak to co si chceš kupovat nemá regulátor otáček...ten kámoš si ho musel dokoupit cca za 1000kč, což se kua prodraží a stejně je na prd. Ten co mám já jsem kupoval od známého a jsem s ním nadmíru spokojen. A myslím že když si ho pořídíš, ničemu neuškodíš, ba naopak. tohle by ti klidně stačilo http://www.growmania.cz/ventilator-...0m3h-p-860.html ale když koupíš 225m3/h nic tím nezkazíš

na tohle jsem teď narazil, taky zajímavé http://growshop-headshop.cz/Eshop_P...ctCategoryId=86

P.S.: Mazat nemusíš, třeba se to bude někomu hodit při rozhodování co si koupit.

Naposledy upravil JaVen 07-12-2008 v 11:56 AM

Old Post 07-12-2008 v 11:28 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Ve spaní 13.den růstu Příspěvek č. 6





Tak jsem si řekl že tu dám nějaké foto pří chrupkání dětiček ...a poslední foto: pohled na zavřeno-otevřenou skříň.

Old Post 07-12-2008 v 12:52 PM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drťka
Nový Člen

Karma uživatele drťka - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 25  

Nápad Příspěvek č. 7


Zdravim,doporučil bych ti tendle ventilátor do potrubí,prutok vzduchu je max. 280m3/hod a min. 220m3/hod.Hlucnost je 32dB.Cena je 1089,00 Kč,za tu cenu je to bezkonkurenčni

http://www.elektro-paloucek.cz/vent...roducts_id=8486

PEACE

Old Post 07-12-2008 v 14:31 PM
drťka je offline   Profil uživatele drťka   Find more posts by drťka   Foto galerie člena drťka   Click here to Send drťka a Private Message   Add drťka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drťka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowManiac
Stálý Člen

Karma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% PěstitelskáKarma uživatele GrowManiac - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 280  

Palec nahoru díky! Příspěvek č. 8

Tak přesně tohle sem potřeboval! Super venťas za super cenu! Díky moc! samozřejmě máš u mě K+, i ty JaVen!

GO HIGH
Let´s the grow begin...
------------------------------
2 x 24W MicroGrow setup I_ 2 x 24W MicroGrow setup II_ Rockwool Drip System 48W
First round 250W_ Second round 250W_ Third round 250W_ Druhá runda SUPER SKUNKU_
250W indoor by GrowManiac_

Old Post 07-12-2008 v 16:29 PM
GrowManiac je offline   Profil uživatele GrowManiac   Find more posts by GrowManiac   Foto galerie člena GrowManiac   Click here to Send GrowManiac a Private Message   Add GrowManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

Ještě mě napadlo že bych mohl řící, že holky jsem zezačátku zaštípl FIMem(který se tentokrát moc nepovedl ) a hafo poohýbal. Těď pořádně vyplním prostor a hurá do květu.

Zatím naskle

Old Post 08-12-2008 v 07:31 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

1. 250W - 4x Nl5xHaze Příspěvek č. 10


Tady pohužel jen jedno foto z první né moc povedené sklizně. Jinač bylo toho neco kolem 120g, po přebrání a vyházení řídkých paliček jsem se dostal na hodnotu 104,5 g. Objevil jsem mouchy, které jsem se snažit odstranit a doufám že to půjde poznat v 2. growu.

Nashle na skle

Old Post 08-12-2008 v 08:02 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

15.den 18/6 Příspěvek č. 11




Zdravíčko pěstitelé a pěstitelky,

sic jsem si řekl že to nebudu s příspěvkama nějak extra přehánět, ale dnešek je podstatná část growu.

Dnes ohýbání a prosříhání! Holky po cropmaxu nahodily hafec nových výhonů, tak jsem otrhal listy které jim stínily a pořádně je poohýbal.

Počítám tak ještě týden na růstu a pak květenzí.

Těším se na Vaše připomínky.

NaSkle

Old Post 09-12-2008 v 10:18 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

MŠICE !!! Příspěvek č. 12

Dnes jsem se rozhodl přepnout a zároveň jsem zjistil nemilou věc. V mé skříňce se vesele rozmnožují mšice!!! Naštěstí jsem to "snad" podchytil brzy, takže jsem ihned navštívil zahradnictví a koupil BIOOL. Kytičky jsem pořádně pokropil, tak uvidíme. Večer dodám nějaké nové fotečky.

Chřest

Naposledy upravil JaVen 12-12-2008 v 12:47 PM

Old Post 12-12-2008 v 11:32 AM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

1.den 12/12 Příspěvek č. 13






Brý podvečír,

tak jak už jsem psal dopoledne, kytičky mi napadly mšice, aplikace postřiku, mno uvidíme jestli jsem jim dal dostatečnou sadu.

Jinač kytičky mají 18.dní, krásně zaplnily prostor, takže jsem se rozhodl přepnout.

Výbojku zatím nechávám stejnou(MH), zvlhčovač taktéž zatím ponechávám v provozu.

Toť zatím vše, pěstu zdar

P.S.: Nějaké dotazy??? Rád odpovím...
P.SS.: Jo a datumu na fotkách si nevšímejte, nachtělo se mi na foťáku nastavovat

Naposledy upravil JaVen 12-12-2008 v 18:02 PM

Old Post 12-12-2008 v 17:54 PM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

Ahoj zajímalo by mě jeslti si nějak řešil zabezpečení skříně? případně jak? jinak zatím mco pěkné držím palce...

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 18-12-2008 v 09:56 AM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaVen
Stálý Člen

Karma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% PěstitelskáKarma uživatele JaVen - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 47  

Zabezpečení... Příspěvek č. 15

to Lakys: Mno původně jsem měl v plánu kompletní kamerový systém, ale nakonec jsem se spokojil s ochrankou
Popravdě vůbec nevím jaké zabezpečení myslíš???

Old Post 18-12-2008 v 17:02 PM
JaVen je offline   Profil uživatele JaVen   Find more posts by JaVen   Foto galerie člena JaVen   Click here to Send JaVen a Private Message   Add JaVen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

hh .-) jasně nejlépe obehnat skřinu plotem a pustit do něj 10 000V měl sem namysli nějaké pojistky jističe tepelné pojistky uzemenění kovovvých částí a podobně.

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 19-12-2008 v 14:51 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-02-2016 - CHRONIC 600w - 4 odpovědí
07-01-2011 - 13xchronic pod 600w - 44 odpovědí
09-12-2010 - 9,3x Chronic 400W - 106 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8412110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív