Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 13xchronic pod 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

13xchronic pod 600w Příspěvek č. 1




Zdarec kolegové,
tak jsem se pustil do dalšího kola. Začál jsem tím,že jsem zrušil light box a pořídil dark room 120*120*200* (celkem vychytanej box) a k tomu a-wing medium s heatshieldem (ještě jsem ho nezapojil). Osazenstvo je teda 13x chronic od kozzyho v 6,5l květníkách se zeminou growmix. Hnojiva od plagronu terra grow,bloom,enzymy a na květ ještě přikupím bloombastic. Ze začátku jsem myslel,že je budu muset vyhodit,pač vypadali dost mizerně ale po 14 dnech se zpravily a teď se mi klube další problém. Na některých listech se objevují žlutooranžové skvrny tak snad se mi to za vaší pomoci podaří vyřešit.Zítra to za denního světla vyblejsknu a dodám fota napadených listů. Kytky jsou v 25 dnu růstu za 3 dny to přepnu. Teplota přes den je 29°c a v noci 19°c. Vlhkost je kolem 75% toť zatím vše

Old Post 13-11-2010 v 20:30 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 2

Můžu se zeptat čím svítíš a proč jsi zvolil 13x chronic? Sice je to výnosnej model, ale mohl jsi pro vlastní pokouření vybrat chutnější (pokud ho ovšem nemáš v oblibě)
A listy bych nafotil

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 13-11-2010 v 23:30 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 3

Jo,to jsem se zapoměl zmínit. Teď svítím 4-kilem gib lighting flower spectre a na květ tam hodím to 6-tikilo osram plantastar hps.Chronica jsem nikdy nejel tak ho chci zkusit a určitě mi zbyde něco i z předchozího kola,takže se nebojím toho,že budu kouřit jen chronica.Fota listů dodám večer.

Old Post 14-11-2010 v 06:24 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 4

Zdravim,vzdy mivam v rustu nejakou pokrivenost,ci par listu jinak zbarvenych,ale koukam ze ladujes 400w.Doporucuji vrele v rustu z duvodu monstrozniho rustu dat hned 600w at uz mh,ci hps....kytky ti watty vzdycky vratej na vynosu.Taky jsem kdysi z duvodu uspory rostl pod mensi watazi,ale pokazde se ukazalo,ze i vynos byl o "poznani" mensi.Rust 600mh+kvet 600w hps-a nepodlezes 550g,v pripade 400mh rust+600hps jsem nikdy neprelez 430g cca....tot ma zkusenost.At se dari.ps..mam i stejnej setup)

0.06Mw

Old Post 14-11-2010 v 13:31 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 5

Zdarec,hm..toto jsem netušil. Tak uvidíme jakej bude výnos,teď už to neovlivním pač v úterý přepínam. Tak si tuto radu schovám na další kolo. Fota listů snad zítra,nějak nestíhám.

Old Post 14-11-2010 v 19:41 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 6






Tak dnes jsem se dostal k 12.dnu květu a ty skvrny o kterých píši je pravděpodobně listová plíseň.A tak se chci zeptat zda můžu použít postřik proti plísni v takovém stádiu květu,například kuprikol.Dík za pomoc.Ph držím na 6-ti,vlhkost je kolem 50-ti a teplota 28.

Old Post 28-11-2010 v 19:31 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 7

Zdarec,tak jsem otrhal všechny nakažené listy a postříkal to tím kuprikolem,tak snad to bude v klídku.Kytky co jsou po krajách se trochu přismahli,tak jsem roztáhl a-wing a trochu ho zvedl.Do boxu jsem přihodil cerezit proti vlhkosti,tak snad to trochu stáhne.Příští týden začnu přidávat bloombastic.Fota přidám později.

Old Post 30-11-2010 v 19:46 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 8

zdravim mas to moc pekne .... ale nemyslis ze ten postrik ve druhem tydnu kvetu tomu nic neudela.. ? kytky by se meli cimkoliv strikat max do tech 14 dnu ale tak snad to bude cajk k+ mas to pekny

...SVOBODA...

Old Post 01-12-2010 v 10:54 AM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 9

Jo no ale mít tam plíseň je taky na prd.Sice to asi nepomohlo a plíseň se tam začíná objevovat znovu.Zítra postřik zopakuju a uvidíme zda to zabere.Musim pořešit pořádnej odvlhčovač pač ten ceresit to nějak nestíhá a 60% vlhkosti při plísni mě dost trápí.

Old Post 02-12-2010 v 20:12 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 10

Cau.

Hele nemyslim si ze to je plisen. Postizeny listy otrhej a v tomhle stadiu uz bych to nicim nestrikal ...

Old Post 03-12-2010 v 13:56 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 11

presne tak tedka uz urcite zadny postrik ... spis tu vlhkost zkus nejak vyresit.. zatim peace

...SVOBODA...

Old Post 03-12-2010 v 14:27 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 12

A co si myslíte,že to je,když ne plíseň?Větrám co to dá,vlhkost se pohybuje furt mezi 50-60% Postížený listy jsem otrhal ale už tam jsou zase,vůbec nevim co s tím mám dělat.Dnes je to 20 den 12/12 v týdnu hodím nějaký fota.

Old Post 05-12-2010 v 15:02 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 13

Bude jen nejaká prkotina,kterou bych neřešil kytky vypadaj zdrave.

Old Post 05-12-2010 v 15:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 14

Dodám ty fota a pak na to mrkneš a uvidíš.

Old Post 05-12-2010 v 15:32 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 15






Zdarec,tak tady jsou ty fota.Dnes 22.den 12/12 a kytky vypadaj šíleně,den ode dne je to horší a horší.Hnojky terra bloom 50ml/10 litrů a dnes poprvé bloombastic.Zkoušel jsem to propláchnout a nic.Ph stálých 6,vlhkost 50-60 a teplota u vrcholku kolem 25°C.Stínítko mám tak 35 cm vysoko,myslel jsem,že se to pálí tak jsem to zvedl a je to furt stejný.Listy jsou ze začátku jakoby bahnitý a pak vyschnou.Vůbec nevim co s tím.Myslíte si,že to mám vyhodit a frčet další kolo nebo to mám dojed?Neví někdo co s tím??

Old Post 08-12-2010 v 17:55 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

a co ta zalivka.. ?? uz jsi tomu ubral ?? a hlavne jsi mel vsechny listy odstrihat... klidne z nich udelat naháče.. rozhodne to jeste nevyhazuj to by byla vecna skoda...

...SVOBODA...

Old Post 08-12-2010 v 18:21 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí
29-02-2016 - CHRONIC 600w - 4 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4541040 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív