Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » =Pan Kerova čtyřkoule=
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
To Hlava

Hele a mas nejaky dukazy o tom ze topmax dela hodne ? nebo celkove tyhle ty vsechny sracicky co si tady vyjmenoval ? rikas 400 utcite to by bylo o 15 % zvyseni vynosu...hmm ale jedine kdyby to byla hopsinkova stava.. Je to jen lakadlo na prachy nic jinyho...mel jsem moznosz pouzivat topmax....phytamin...i GS a hmostnostni vysledky byly narostou stejny...u ktek kde jsem pouzil topmax se projevila lehce jiny chut a vune a s vynosem to nehlo ani o kousek palice naprosto stejny... takze souhlas s pan Kerem tyhle sracky nekupovat zbytecny penize vyhozeny... rqadsi koupit neco do rooomu nejaky vybaveni nez tohle


Souhlas,Topmax vetší výnos neudelá-sám sem ho zkoušel a rozdíl poznala akorát moje peneženka!

Phytamin nedelá nic jinyho než fleky na listech

PanKere luxusní grow!

Old Post 17-02-2009 v 14:32 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 82

Pro Machoman: Jestli myslíš ty průhledný lesklý fleky, tak to je právě ochraná vrstva, kterou ten phitamin udělá na listech. Vydrží +- týden, pokud na kytky neprší, nebo nejedeš nějakej další postřik. Měl by dodávat květině vitamíny a po stříknutí rostlina krásně tmavě zezelená. Taky tenhle povlak moc nechutná škůdcům. Ale většina toho je tuším napsaná i přímo na lahvičce, tak nevím čemu se divíš...
Ber to jako konstruktivní kritiku. Nesnažím se rejt.

Old Post 17-02-2009 v 14:48 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Kumbál
Pro Machoman: Jestli myslíš ty průhledný lesklý fleky, tak to je právě ochraná vrstva, kterou ten phitamin udělá na listech. Vydrží +- týden, pokud na kytky neprší, nebo nejedeš nějakej další postřik. Měl by dodávat květině vitamíny a po stříknutí rostlina krásně tmavě zezelená. Taky tenhle povlak moc nechutná škůdcům. Ale většina toho je tuším napsaná i přímo na lahvičce, tak nevím čemu se divíš...
Ber to jako konstruktivní kritiku. Nesnažím se rejt.


Myslím bily hnusny fleky(což muže byt spíš ale vodou)

Pekny leskly listy mám i bez phytaminu.Pamatuju si roky zpátky phytamin boom,kdy se bez nej neobešla skoro žádná bedna a vetšina lidí ho považovala za skoro zázračnej nejen postřik.

Sám sem ho v tu dobu používal,už nejakej pátek na nej kašlu a sem jen rád-kytky rostou pořád stejne

Postřiky nepoužívám vůbec žadny a nestežuju si.

Kritiku? kde?

Old Post 17-02-2009 v 14:58 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 84

Pro Machoman: Možná, že máš pravdu a jen neumim dát kytičkám ten správnej šmrnc sám (ale phiťák to dožene). Časem až začnu experimentovat, tak třeba zjistim to co ty... Tak pic.

Jo a pro Pan Kera: Gratulace. Snad se mi teď povede taky podobný množství.

Old Post 17-02-2009 v 15:10 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Kumbál
Pánové já ty drahý sračky sice používám a nevím jaký by to bylo bez nich, ale co se týká hnojiva CROPMAX, tak nepoznat, že to s tou kytkou dělá totál divy může jen mamlas. Je to totální masakr na houstnutí a křovinatění. Podobně smíšlim i o PHYTAMINU, taky výbornej.


Jak můžeš tvrdit, že něco dělá divy, když nevíš, jak by to vypadalo bez toho? Podle mě na pořádný větvení a keřovatění stačí metla + umět štípat a ohýbat.

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Souhlas,Topmax vetší výnos neudelá-sám sem ho zkoušel a rozdíl poznala akorát moje peneženka!

Phytamin nedelá nic jinyho než fleky na listech

PanKere luxusní grow!


Díky. Naprostej souhlas co se týče topMaxu i phyt-aminu. Je to jen lákadlo a reklamní tahák peněz z lidí. Nějakej ten pátek jsem phyt-amin používal a teď bez něj jedu out i in bez sebemenšího rozdílu. Prostě příští kolo už jen grow, bloom, pk 13/14 a ripen.

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Cau , pane kolego , pekne se ti to povedlo , kdybys pouzil ten TopMax tak bys tam mel urcite 400g , to se vsadim top max dela hodne


Ty voe, 400g by se tam už snad ani nemohlo vejít. Myslim, že vymlátit z toho už víc nešlo. A můj názor na topMax píšu o pár řádků výš...

citace:
Původní příspěvek od lagarto
Gratuluji a jako novic děkuji za ucelenou reportáž.Jen se chci zeptat kolik jsi spotřeboval ml hnojiva BLOOM a jak jsi střídal závlahu voda/hnojivo?Dík.


Nevim přesně, ale padla skoro celá litrovka, zbylo jen něco na dně. Jinak jsem hnojil většinou dvakrát tejdně - buď pondělí-čtvrtek nebo pondělí-pátek, jinak voda, podle žíznivosti holek.

citace:
Původní příspěvek od guerilla
nááádherná ikebana a supr výnos Sry, že jsem tě podhodnotil o víc jak 100 gramofónů... snad mi to promineš


Hele, za ty řezy ti prominu cokoli...



Všem dík za karmy a zájem!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 17-02-2009 v 15:31 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snooker
Stálý Člen

Karma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 86

velmi pekné...klobuk dole..

Phytamin vyhodené peniaze aj podla mna...iba flaky na listoch!!!!
Podla vlastnej skusenosti úplne stačí grow bloom pk a ripen..jak piše pan ker...a hlavná je aj tak starostlivost lebo čo si budeme hovoriť....je to aj tak iba burina ktorá potrebuje vodu vzduch a slnko všetko ostatné je naprilepšenie..

Old Post 18-02-2009 v 10:14 AM
snooker je offline   Profil uživatele snooker   Find more posts by snooker   Foto galerie člena snooker   Click here to Send snooker a Private Message   Add snooker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

smokereport Příspěvek č. 87


Jsem tu se slibovaným smokereportem. Přestože už nějáký ten pátek kouření neholduju, nedalo mi to a musel jsem vyzkoušet! Chuť je velmi jemná, lehce kořenitá, ale podle mě vcelku nevýrazná. Rauš je dosti vysmátý a energický, což moc nekoresponduje s názvem (shiva - hinduistcký bůh ničitel). Ovšem takovéto stavy mi vždy vyhovovaly a kolegové si je taktéž pochvalují. Jinak vůně je vyjímečná, až by se dalo říct nehorázný smrad - při přepravě v krosně nepomohlo ani zabalení a zauzlování do třech igeliťáků a jedný igelitový tašky a konopné aroma cestovalo všude se mnou. Výnos luxusní, šišky jak šutry, dost do oranžova, díky velkému poštu blizen.

Shiva skunk můžu všem jen doporučit...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-02-2009 v 18:01 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

hash production Příspěvek č. 88






A ještě výroba hašiše - moc ho nebylo, vlastně to byl jen takovej test, jak na to. Šel jsem na to pomocí tohoto způsobu. Jednoduchá extrakce - smíchat s ledem, mixovat, mixovat a mixovat, přecedit, slejt, nechat usadit, odtočit vodu, nechat vyschnout a pak zahřát v troubě (na rozumnou teplotu - tak 80° max) a vytvarovat dle libosti. Jak snadné...

Pokud máte k výrobě dotazy, klidně se ptejte.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 28-02-2009 v 18:15 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2010 - =Pan Kerova čtyřkoule: round 2= - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1764810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív