Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » =Pan Kerova čtyřkoule=
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od van blade
zdarec,
imho jeden klipsňák na ofuk 1*1m je strasne málo
jo, prostříhávat určitě..
čistíš tu skleněnou rouru od prachu?

pěkný, ať se daří!


Zdar,

jo je to málo, chystám se dokoupit novej(možná až na příští kolo spolu s dalšíma upgradama). Jen tě poopravím-nemám 1x1m, ale 1x0,6m. Jinak cooltobu jsem zatim nečistil, ale je fakt, že už by to potřebovala. Takže hned jak mi to dovolí lenost, vrhnu se na to.

citace:
Původní příspěvek od Sved
Zdarec dneska jsem spustil skříň podobného rázu až bude víc času tak to sem určitě hodím. Jelikož očekávám taky problémy s teplotou chci se zeptat na cooltubu. Co je to zač, jak to funguje,popřípadě kde to splašit?


Cooltube je šikovná věcička, pomohla mi srazit teplotu o 5 stupňů. Jak to funguje můžeš vidět z fotek(nebo dohledat na groweru)-prostě skleněná truba kolem výbojky, doplněná chlazením v podobě ventilace. A splašíš jí v každym growshopu...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 30-12-2008 v 14:43 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 18

Už je mi to jasný dobrá věc bohužel u mě by to chtělo hlubší skříň

Old Post 30-12-2008 v 16:49 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Moje
Čau pane
-super práce o tom žádná...jen nenapadlo tě pootočit světlem o 90 stupňů?myslím že by se ti dostalo více světla do stran.Respektive měl sem to přesně jak máš ty i s tou flexorourou od cooltuby vedoucí k odtahu. a řešil sem jak to pofackovat aby se mě to do téj 60cm hlubokej skříně vešlo:takže jelikož priorita byla natočit lampu stím že cooltuba pujde do hajzlu zmizela i flexo roura a přikoupil sem ještě jeden klipsňák a funguje to následovně:samotná výbojka (400W) uchycená ve stínidle je ofukována z levé a pravé strany klipsnovejma větrákama pod takovým úhlem aby šel spíš teplej vzduch nahoru ke stropu kde ho odsaje 220m3/h ufo.Teplota ve skříni je 30,teplota na vrcholkách kytek 32 max.,teplota u květníků 28.
Nutno podotknout že výbojka je 30 - 35 cm nad vrcholkama!!!bez zaprášenej cooltuby a lepším rozložením světla.ať se daří


Zdar,

jo sledoval jsem tvůj poslední grow a všimnul jsem si toho. Budu nad tim uvažovat. Ale šel bych do toho asi jedině s A-wingem. Stínítko co mám stoji za h*vno. Taky bych nejdřív musel pořešit lepší větrání, na což asi v nejbližší době neubdou finance. Ale někdy do budoucna, proč ne.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-12-2008 v 14:54 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Sugar, sugar... Příspěvek č. 20


...trocha cukříku z třiadvacátého dne květu...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-12-2008 v 14:56 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

30th day 12/12 Příspěvek č. 21





Přesně po měsíci na květu už palice začínaj ukazovat svůj budoucí potenciál. Hnojky-5ml/l biobloom, 5ml/l topmax. Krom menšího probému se žloutnutím listů, s kterým už si v týhle době nemá cenu lámat hlavu, všechno funguje, jak by mělo. Jediný co mě začíná srát je malej prostor. Chtělo by to aspoň homebox metr na metr...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-01-2009 v 16:01 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snooker
Stálý Člen

Karma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% PěstitelskáKarma uživatele snooker - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 22

pekne ti to ide ale mam pocit že mala skrinka na 4OOw ale asi sa nedala večšia tak nech sa darí.......a nech su palice tvrdé jak kamene

Old Post 11-01-2009 v 06:00 AM
snooker je offline   Profil uživatele snooker   Find more posts by snooker   Foto galerie člena snooker   Click here to Send snooker a Private Message   Add snooker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 23

snooker:Nj, bohužel větší nešla. Ale zase na druhou stranu dvěstěpádlo by bylo na tenhle prostor málo.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-01-2009 v 20:23 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

37th day 12/12 Příspěvek č. 24






Palice po vydatném cukrování konečně začaly i nabírat na objemu. Jelikož mi, z mně neznámého důvodu, zplesnivěl Topmax, nezbývá mi než hnojit pouze kotlem biobloomu(8ml/l) s lehkým přídavkem biogrowu(2ml/l). Hnojit budu ještě týden, poté přijde Ripenová kůra. Teplota u vršků se drží stabilně kolem 28°C za světla a kolem 21°C za tmy. Vlhkost 40/30 tma/světlo. A teď už dost keců a jdeme na fotky...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-01-2009 v 20:29 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

42nd day 12/12 Příspěvek č. 25





Dnes pořádný průplach vodou a lehká manikůra. Do pátku ještě budu hnojit biobloomem a poté již náběh do cílové rovinky-ripen...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 19-01-2009 v 01:36 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

44th day 12/12 Příspěvek č. 26





Na požádání přihazuju pár fotek za tmy. Holky dneska dostaly dvojtej kotel biobloomu(10ml/l)...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 20-01-2009 v 16:12 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 27

Zdarec máš to pěkné, ale dávej si pozor nato hnojení řekl bych, že 10ml/l je docela dost + jestli tam dáváš ještě i ňáký ten start, každopádně to aspoň často prolí tou vodou čistou jak říkaš. Tky sem tak přidával poslední kytce s hnojkama došel sem taky na 10ml a přehnojení se projevilo až cca po 10 dnech. Tk good luck ať je to chutné.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 23-01-2009 v 20:27 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

53rd day 12/12 Příspěvek č. 28






SmallDudeZombie:Ano, přehnojení se lehce projevilo, ale pouze na listech (především pak špičkách listů) a to by už v této pozdní fázi květu nemělo vadit.

Zítra je v plánu poslední zálivka obsahující Ripen-konkrétně 2,5 ml/l. Poté zhruba týdenní flushing a kosa. Palice bobtnají statečně, tak doufejme že jim to ještě vydrží...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-01-2009 v 21:21 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krevety
Nový Člen

Karma uživatele Krevety - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 29

55.den sklid!!!!! je to ze sensi seeds......mám s ní zkušenost!!!! sklid ji a bude lépe chutnat!!!! proto píší 45 - 55 dnů květu!!!! jinak to máš super!!!!

Old Post 01-02-2009 v 19:53 PM
Krevety je offline   Profil uživatele Krevety   Find more posts by Krevety   Foto galerie člena Krevety   Click here to Send Krevety a Private Message   Add Krevety to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 30

Krevety:Už jsem rozhodnutej kosit ve čtvrtek, což bude přesně 60 dní na 12/12. Ovšem když počítám, že začaly kvíst kolem 10. dne od přepnutí je to krásných 50 dní v květu. Už jsem o tom debatoval i s jinými a shodli jsme se na tom, že počet dní uvedených seedbankou se rovná počtu dní na květu nikoli na periodě 12/12.

Btw. Dostal jsem hroznou chuť na krevety-neznám nic lepšího...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 01-02-2009 v 21:20 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Jedna předsklizňovka... Příspěvek č. 31


...z 59. dne na 12/12. Respektive teď už ne 12/12, ale 0/24. Holkám jsem dopřál dva dny absolutní tmy a pořádný průplachy vodou. Zejtra, teda vlastně už deska, půjdou pod kudlu. Tahle je jen tak pro radost a zejtra hodim pořádnej sklizňovej report...

Btw. jedná se o palici, která někdy kolem třetího tejdne přišla mou rukou o sežehnutej vršek.


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-02-2009 v 01:30 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Harvest Příspěvek č. 32




Po 13-ti dnech růstu a 60-ti květu se naplnil osud shiva skunků. Byt se na pár hodin proměnil v manufakturu konopných holičů a jediné nůžky už po dnešku nebudou použitelné.

Pár palic několik okamžiků před sklizní...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-02-2009 v 23:18 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-02-2010 - =Pan Kerova čtyřkoule: round 2= - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1087010 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív