Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Bushdoctor zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
HaLuZ
Nový Člen

Karma uživatele HaLuZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 1 

Dotaz Příspěvek č. 1

cau lidi nemate nekdo zkusenosti s bushdoctor.at ?zajimalo by me jestli semena fakt chodej a co je to zač..dik

Old Post 22-08-2001 v 13:06 PM
HaLuZ je offline   Profil uživatele HaLuZ   Find more posts by HaLuZ   Foto galerie člena HaLuZ   Click here to Send HaLuZ a Private Message   Add HaLuZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plany_jablicko
Nový Člen

Karma uživatele Plany_jablicko - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Nazdarek, o bushdoctor sem se docetl tady na Groweru. Byl sem kapanek , tak sem si odtam objednal seminka nejake CRISTAL PARADISE...
Mezitim sem samozrejmě zapomel že sem si vubec neco takyho objednal...No a předevčírem přišla poštačka že ma pro mě nějakou dobírku za 245,- Kč..
Trvalo to asi (podle mě) ani ne dva tydny...Mozna jen jeden?
Davaji to do lepenkove krabicky velke asi jak maslo..No asi o kapku vetsi...vevnitř je obalka s popisem co to ma být a v dealeráčku bylo opravdu všech 10 semínek..
6 z nich je opravdu krasne kropenatych a zbylý 4 taky vypadají jako pěkny semínka....
Jedina věc kterou sem nepochopil je že na faktuře od Bushdoctor mam napsanou cenu 165,- ATS a poštačka chtěla 245,- Kč.. Ale to je jenom dobře.No né ?
No ale jestli ses ptal na zkusenosti s Bushdoctor, tak ja mam zatim ty nejlepší...Ješte sem to nezasadil protože sem objednal Outdoor a ten myslim nema smysl sazet začatkem září

[Edited by Plany_jablicko on 28-08-2001 at 11:26 AM]

Old Post 28-08-2001 v 10:24 AM
Plany_jablicko je offline   Profil uživatele Plany_jablicko   Find more posts by Plany_jablicko   Foto galerie člena Plany_jablicko   Click here to Send Plany_jablicko a Private Message   Add Plany_jablicko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSUBA
Stálý Člen

Karma uživatele TSUBA - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 35 

Dotaz Shiva Shanti Příspěvek č. 3

Nazdárek! :-)))))))
Lidi v pátek mám cestu do Vídně, tak jsem si řekl, že při té příležitosti navštívím Bushdoctora a koupím si nějaký modýlek. Vybral jsem si Shivu Shanti II. (od Sensi Seed Bank) - 15 semínek za 130 šulinků. Váhal jsem jestli si nemám místo toho koupit Afghani special nebo Northern Lights special od KC Brains (Leda uno taky vypadá hezky), jenže to stojí každý druh 165 šulinků a je to jen 10 semínek. Poraďte mi prosím co si vybrat. Žádný z těch modelů neznám, takže kdo s nimi máte zkušenost, svěřte se prosím. Nebudu mít moc peněz a tak si koupím jen jeden model a zatím to vypadá na tu Shivu (četl jsem, že Shiva je nenáročná na pěstování a brzy kvete), ale nejsem pevně rozhodnutý, takže pokud máte někdo proti Shivě pádné argumenty, nechám se přesvědčit.
Díky moc a moc :-)))))))))

Old Post 02-09-2001 v 01:02 AM
TSUBA je offline   Profil uživatele TSUBA   Find more posts by TSUBA   Foto galerie člena TSUBA   Click here to Send TSUBA a Private Message   Add TSUBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Modeste
Stálý Člen

Karma uživatele Modeste - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 27  

Obecné Příspěvek č. 4

to Tsuba
Ked si chces kupit Shivu, tak mysli na to, že to je indoor - maximalne do sklenika ale nie na vonkajsie pestovanie.
Shiva shanti II znamena , ze su to druhotriedne semena.
Skor by som kupil od KC Brains , ked mas malo penez.

Old Post 02-09-2001 v 15:17 PM
Modeste je offline   Profil uživatele Modeste   Find more posts by Modeste   Foto galerie člena Modeste   Click here to Send Modeste a Private Message   Add Modeste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 5

Tsuba: Me tenhle shop taky zajima, proto jsem si prolez celou jejich produkci a dukladne ji porovnal s tim, co o ni pisou pestitele na Strainbase.
Adresa na Strainbase je http://www.overgrow.com/strainbase/index.php

Zaujaly me:
Leda Uno 165 ATS
Orange Bud 425 ATS
White Russian 990 ATS

Slo mi o maximalni kvalitku a kvantitu, pohodovou ganju a bezproblemove pestovani.

Shiva Shanti II me zarazi cenou, original od Sensi Seeds je cenove uplne jinde...

Modeste: Shiva Shanti II neznamena, ze to jsou seminka druhy tridy, jako Renault 19 neznamena, ze to je auto 19ty tridy
Peace...

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 02-09-2001 v 17:25 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Charter
Stálý Člen

Karma uživatele Charter - 51% PěstitelskáKarma uživatele Charter - 51% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 6

Nevim, jestli je to stejna firma, ale na www.bushdoctor.at
uverejnuje super mesicni kalendar, kde najdete vsechno o tom, kdy co sazet, klonovat a tak. Skoda jen, ze je to v nemcine a ze se na ceskym webu zatim nikdo nenasel, kdo by to prekladal, nebo jo?
Treba na groweru?

PS:
To je docela dobra cena za 245,- misto 165 silasu :-)))

CHARTER


Old Post 05-09-2001 v 16:50 PM
Charter je offline   Profil uživatele Charter   Find more posts by Charter   Foto galerie člena Charter   Click here to Send Charter a Private Message   Add Charter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Charter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

Palec dolů KC Brains Příspěvek č. 7

Tiez nakupujem semená u Bushdoctora ale od firmy KC Brains už nakupovať nebudem nakolko mam s ich semenami zlé skúsenosti. Pred rokom som od nich kúpil Chrystal Paradise - potešila ma 100% klíčivosť ale matroš to bol akurát tak na mlieko. Tento rok som zas kúpil KC 36 - klíčivosť 30% a rastliny úplne slabé. Takže KC Brains neodporúčam. Ostatné zrno je v pohode.

Old Post 05-10-2001 v 07:56 AM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička to poorthc Příspěvek č. 8

No to jsi mě moc nepotěšil . Pěstoval jsi outdoor nebo indoor?

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-10-2001 v 09:03 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 9

prave mi došla zasielka od bushdoctor. Travalo to len 6 dni ododňa jak som to obiedvaval. Objedanal som LEDA UNO a KC36, jedno semeno leda bolo rozmačknuté . K zasielke mi pripočitali 80 ATS, ale na pošte som platil ešte 140 sk

Old Post 10-10-2001 v 18:25 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tehace
Stálý Člen

Karma uživatele tehace - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 38 

2porthc Příspěvek č. 10

právě jedu stejnej model jako ty indoorem 250W substrát, Cristal paradise vod KC.... a musim říct, že po pěti tejdnech růstu mam pěkný kytí asi 25cm vysoký, krásně větvený, silný a skoro připravený na přepnutí... sou podruhý zaštípnutý, jen čekám až se z toho vzpamatujou a dou do cyklu 12/12... jen doufám že při kvetení eště trošku povyrostou a pak nasaděj palice jak mikrofóny....
jen řízky čekaj už třetí tejden na kořínky, ale to možná bude problém jinde, třeba v gelovym stimulaxu, něgde sem tu čet, že to nejni zrovna vono... klíčivost sem měl devadesátiprocentní teď jen poměr samců aby nebyl absolutní....
tak jak vidíš, absolutně jiná zkušenost....
dokonce snášej i poměrně velký dardy hnojivem....

teha©e

Old Post 18-10-2001 v 10:42 AM
tehace je offline   Profil uživatele tehace   Find more posts by tehace   Foto galerie člena tehace   Click here to Send tehace a Private Message   Add tehace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

To All Příspěvek č. 11

Neviem prečo ale ja mám proste s KC takéto skúsenosti a tretí krát už od nich kupovať nebudem. Radšej si priplatím u dutch passion. Crystal som pestoval out a KC36 som sa chystal do sklenníku ale dako mi neostalo čo sadiť. Tie rastliny čo vyklíčili boli dosť shitové. Takéto sú moje skúsenosti. Dúfam že tí čo u KC kupovali nedopadnú ako ja. Veľa šťastia a dajte vedieť ako to dopadlo. Ja sa práve dávam dole s Voodoo (out) dosť do pohody. Čaute.

Old Post 18-10-2001 v 21:59 PM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

Upozornění Příspěvek č. 12

Cauky! Nekde tady ve foru jsem se docetl o tomhle BushDoctor z Wien. Tak jsem zkusil si objednat seminka WHITE WIDOW byla tam cena 580 ATS coz je docela hodne. No a vcera mi semena donesla p. z posty. Dost jsem se divil kdyz chtela jen 666 KC. Vsechno je v pohode tak nevim asi tam ve Wien neumi pocitat nebo moc huli fakt nevim. Kazdopadne muzete objednavat ! HI

Old Post 20-10-2001 v 09:41 AM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

bushdoctor Příspěvek č. 13

proc sou ty seminka tak levny ?
nekdo tu rikal ze KC Brains sou dobry a pritom stoji 165 ATS...
nechci koupit nakej smejd...

Old Post 20-10-2001 v 14:59 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sender
Nový Člen

Karma uživatele Sender - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 7 

to Savky Příspěvek č. 14

A jak dlouho to trvalo od objednani k dodavce,protoze ja s tim mel problemy.Pripadne napis kdy jsi to objednaval .
Oprava:ted jsem se docetl,ze to bylo behem 2 dny.

[Edited by Sender on 20-10-2001 at 06:34 PM]

Sender

Old Post 20-10-2001 v 17:20 PM
Sender je offline   Profil uživatele Sender   Find more posts by Sender   Foto galerie člena Sender   Click here to Send Sender a Private Message   Add Sender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Obecné seeds Příspěvek č. 15

zajimalo by me info o doktora bushe ala austria

Naposledy upravil inVALIDa 14-04-2005 v 20:25 PM

Old Post 20-10-2001 v 17:51 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Savky
Nový Člen

Karma uživatele Savky - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 23  

To Sender Příspěvek č. 16

Objednaval jsem kolem 9.10. a 19.10. to bylo tady. Nevim proc jsou levnejsi v prepoctu White Widow me mela prijit na 1400 ,- ale platil jsem 666 ,- Doufam ze budou O.K.

Old Post 21-10-2001 v 10:25 AM
Savky je offline   Profil uživatele Savky   Find more posts by Savky   Foto galerie člena Savky   Click here to Send Savky a Private Message   Add Savky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
19-06-2009 - Hempdepot- Zkušenosti - 4 odpovědí
06-01-2012 - Sagarmatha seeds zkušenosti zde - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1663470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív