Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Bushdoctor zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Znám ... Příspěvek č. 17

Zdravím ve spolek .

Taky jsem objednával přes net semínka a nebyl v tom žádnej problém
10.10.2001 objednáno přes net
19.10.2001 mi to přišlo domů

objednal jsem si Maple Leav Indica 15ks za 580ATS + 10% daň , celkem i s poštovným 660ATS . Cena v kč celkem 1646kč .

Později dám vědět jak to klíčilo atd.

Mějte se Čau


PS: Jo a druhej den si mě zavolaly na poštu a doplácel jsem 90kč , takže celková cena je 1736kč .

[Edited by Hlava on 26-10-2001 at 12:08 PM]

Old Post 22-10-2001 v 14:16 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 18

Savky, ta cena 666,-Kč bije přímo do očí!

Z toho vypěstuješ přímo PEKELNEJ model!

Tak ať ti hulí, bejbino!

Old Post 22-10-2001 v 16:46 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 19

jo jo taky jsem si od tud objednal seminka konkretne shiva shanty II a jeste mi to neprislo ale jsem na to zvedavej v prepoctu by to melo stat i s postovnym 580 Kc a to je hodne ferova cena za 15 seminek

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 22-10-2001 v 17:45 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Nápad Bushdr. Příspěvek č. 20

Tadle firmička je faqt fpoho,7.10. sem si vobjednal vod K.C.Brains outdoorovej modýlek T.N.R a dneska 22.10 mě to přishlo a chtely za to na poshte 702,70 Kč.Cena je f poho oproti jinej firmaam.Esli máte zájem můžu postnout fotecky s Balickem presne taq jaq sem ho dostal,a taky smlouvy a naky taky piicovinky.Taq si dyshtak reknete.Jinak posilaj to f krabce, v ni je faqtuura a paq papiirowej sacek s menem modylku a v nem je klasik díleráček.Taq zatim

[Edited by HoumBoj on 22-10-2001 at 09:52 PM]

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 22-10-2001 v 20:50 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 21

Objednaval jsem si 4.10.2001 Shiva Shanti II., zatím mě nepřišla. Je možný, že ji nemají skladem.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 23-10-2001 v 08:07 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 22

tak to jsi me nepotesil taky na ne cekam

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 23-10-2001 v 11:32 AM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 23

Zdravíčko,
for poorthc: tak s tým KC to zase nie je také jednoznačné. To že si si kúpil od nich semienka a nenaklicili to sa mi stalo už veľakrát aj u kvalitných firiem(Sensi seeds napr.) a to že vypestovaný model bol vhodný akurát do mlieka to vôbec nemusí byť známka nejakej horšej kvality semienok. Ja som si napríklad kúpil minulý rok semienka Durban-u zase od Sensi seeds vypestoval som, čakal som a nič . Absolútne nič.Ale pár som si ich odložil a nechal na budúci rok a na moje veľké prekvapenie je z toho prvotriedna ganja. Neviem prečo je to tak, semienka boli sadené v tej istej zemi a hnojené rovnakým hnojivom, takže neviem..

P.S.: bushdoctor je O.K.

EVERGREEN

Old Post 24-10-2001 v 19:08 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Kvalita semínek Příspěvek č. 24

Nejsem si tím jistý ale myslím si, že semínka mohla být čerstvá. Semínko potřebuje chvilku klidu, "vyschnout a usnout". Proto jsi asi měl další rok lepší úrodu z těch stejných semínek.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 25-10-2001 v 07:50 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thinkswitch
Nový Člen

Karma uživatele thinkswitch - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 9 

Upozornění uvidime... Příspěvek č. 25

jenom by me zajimalo jestli doopravdy posilaj ty vzory, ktery inzerujou... teoreticky nezjistit, co Ti do toho pytlicku dali ...

mate nekdo napad jak to zjistit?

Smoking makes you feel...

Old Post 25-10-2001 v 08:14 AM
thinkswitch je offline   Profil uživatele thinkswitch   Find more posts by thinkswitch   Foto galerie člena thinkswitch   Click here to Send thinkswitch a Private Message   Add thinkswitch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Příspěvek č. 26

Houmboji koukni do sve posty....... ))) Diky Sid

End

Old Post 25-10-2001 v 09:09 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

For Evergreen Příspěvek č. 27

Tak to je pekná haluc. Ja neviem ale semená kupujem preto aby som z nich niečo vypestoval a aby bola dobrá už prvá generácia. To že prvá generácia bola shit ma odradilo od toho aby som tie semená sadil aj druhý rok a vôbec ma taká vec nenapadla že by to mohlo fungovať až obrok. Pokladol som za zbytočné pestovať len pre pastvu očí. S pozdravom poorthc.

Old Post 28-10-2001 v 10:36 AM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

to poorthc Příspěvek č. 28

....a nie je možné, že kvalitu, resp. množstvo THC ovplyvňuje trebárs výskyt príp. absencia nejakého mineráleho prvku alebo nejakej látky ?

...chcem tým len povedať, že si nemyslím že problém je v semenách, ale skôr v pestovatelských postupoch..

...alebo nejaká choroba o ktorej nevieme ?

evergreen

Old Post 29-10-2001 v 19:17 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 29

To ti teda neviem, lebo trávu pestujem jednoduchým spôsobom: zasadím, zalievam, zastrihnem a sem tam pohnojím.Nesledujem ph ani iné vplivy podla mňa je sila modelu daná geneticky a ostatné faktory to ovplivňujú len v malej miere. Ešte sa mi nestalo aby tráva vypestovaná z kúpených semien nedupala.Vinu som pripísal KC a ani tento rok sa mi neosvedčila kúpa od nich tak budem kupovať od iných firiem.

Old Post 03-11-2001 v 12:16 PM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

poorthc Příspěvek č. 30

Nazdárek,
Ty mi píšeš, že podľa Teba je sila modelu daná geneticky a ostatné faktory to ovplyvňujú len minimálne. Tak mi teda vysvetli ten môj prípad s tým Durbanom.
evergreen

Old Post 03-11-2001 v 17:11 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Klíčivost.. Příspěvek č. 31

Zdarec všeci lidi,

no z toho Bushdoctora, či jak se to píše jsem si nechal poslat Sensi Skunk. Zkouškově jsem nechal klíčit dvě (taky abych testnul novou pěstírnu) no a obě vyklíčily do 60 hodin, no myslím, že to bude v pohodě

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 05-11-2001 v 07:09 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička Pro zajímavost Příspěvek č. 32

Jak už jsem tady jednou psal, objednal jsem u bushdoctora KC33 od KC Brains. Zasadil jsem šest semínek - jedno chcíplo mojí blbostí ještě ve vývinu a pět se chytlo v pohodě. Z těch pěti je jeden samec, takže u mě zatím spokojenost.
Btw tady se můžete kouknout, jak to roste http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1573

[Edited by livo on 11-11-2001 at 10:56 AM]

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 05-11-2001 v 07:20 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
19-06-2009 - Hempdepot- Zkušenosti - 4 odpovědí
06-01-2012 - Sagarmatha seeds zkušenosti zde - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5676790 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív