Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Bushdoctor zkušenosti zde
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
poorthc
Nový Člen

Karma uživatele poorthc - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 20 

for evergreen Příspěvek č. 33

Tak ten tvoj Durban ti neviem vysvetliť a to s tou genetikou je len môj osobný názor realita sa možno líši neviem nemám s tým skúsenosti ako som už písal pestujem klasickým spôsobom ani nešlachtím a nekrížim. Nerobým s rastlinami nič okrem pestovania.
S pozdravom.

Old Post 13-11-2001 v 21:22 PM
poorthc je offline   Profil uživatele poorthc   Find more posts by poorthc   Foto galerie člena poorthc   Click here to Send poorthc a Private Message   Add poorthc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 34

Tam po měsíci od objednání semínek od buschdoctor.at
se mi konečně ozvali. Napsaly mi, že mojí objednávku
ihned vyřídily a před pár dny se jim to vrátilo z českejch hranic. A že v součastný době není možný poslat seminka do ČR.

Haman - Flying smokers

Old Post 21-11-2001 v 19:44 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 35

To je smůla

[Edited by ianick on 23-12-2001 at 07:54 PM]

ianick

Old Post 21-11-2001 v 20:36 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 36

Objednával jsem si 30. října 2001 a za 14 dní mě přišli semínka od Bushdoctor úplně v pohodě. Takže já žádné problémy nezaznamenal.

Km_here

Old Post 22-11-2001 v 18:25 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Palec dolů ...AJAJAJAJAJ... Příspěvek č. 37

....tak to je spatny, ja jsem obednaval pred 10 dny (Shiva Shati II). Takze uz to asi ani cekat nemusim.



Neznáte nějakou jinou banku, která posílá na dobírku?

Old Post 22-11-2001 v 21:02 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Palec nahoru Příspěvek č. 38

No to jsou pekny svine!!! Co to maj co vracet. Co kdyz jsem sberatel seminek?!. Zaslozili by nakopat do pr...dele.

Old Post 23-11-2001 v 10:01 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 39

To je teda pech. Zrovna dokončuju svou první skříň a těšil jsem se na semínka, která jsem objednal před 14 dny.
Nechápu jak můžou vracet z hranic nějakou poštu? To se koukaj do zásilek???

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 23-11-2001 v 13:26 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 40

Ne do kazde, ale koukaji. Celnice na to ma pravo. Primarne za ucelem zjistovani zda uvedena cena/obsah odpovida skutecne cene a obsahu a zda nesidis na cle. A Sekundarni efekt, ... ten vidis tady.

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 23-11-2001 v 14:11 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 41

Ja jsem si odtud objednal shivu shanti II a do 10 dnu sem to tady mel takze nechapu co se mohlo u vas posrat

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 23-11-2001 v 16:54 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 42

Jak to balí?

[Edited by ianick on 23-12-2001 at 07:56 PM]

ianick

Old Post 23-11-2001 v 19:01 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Systém... Příspěvek č. 43

Spíše se domnívám, že bude na nějaký čas utrum. Pokud v jedné zásilce najdou semínka a někdo zjistí, co je to zač (druhá věc je, zdá máte právo dovézt či objednat semena čehokoliv-podle mne není naplněna skutková podstata - není důvod......), potom se bude k vracení pošty téhož odesílatele přistupovat víceméně systematicky (Bushdoctor=drogy ???).
Uvidíme, co nám čas přinese, přejme si jen to nejlepší




....snažím se!!!

Old Post 23-11-2001 v 20:58 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
erik
Nový Člen

Karma uživatele erik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 3 

Pohodička bushdoctor Příspěvek č. 44

Ja som skúsil obiednavať pre pražaka pred štyrmi týždnami K-37 a nedoslo nič . Teraz skušam na slovensko neviem či sa to podarý.

Old Post 24-11-2001 v 17:18 PM
erik je offline   Profil uživatele erik   Find more posts by erik   Foto galerie člena erik   Click here to Send erik a Private Message   Add erik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Příspěvek č. 45

To já jsem před týdnem dojel do Vídně , zašel jsem do obchodu a koupil semena.To byste nevěřili , jak jsou tam lidi ochotní(to se s Českem nedá srovnávat).Ukázali my tam 4 balíčky a já si mhol vybrat-->vybral jsem si ty , cose mi zdáli nej-->měl jsem klíčivost 100% .

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 24-11-2001 v 20:35 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmenet
Stálý Člen

Karma uživatele Kmenet - 9% PěstitelskáKarma uživatele Kmenet - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 65 

Dotaz Příspěvek č. 46

To ianick

Na krabičce od těch semínek bylo nějaký hranatý razítko s nápisem – 01 / Břeclav – asi od celníků, ale nevím. Adresa odesílatele byla Abs.: Bauer Eisenbach Schubert OEG, 1070 Wien, Kirgengasse 19. Toť vše. Přišlo to 12. listopadu.

Km_here

Old Post 24-11-2001 v 20:43 PM
Kmenet je offline   Profil uživatele Kmenet   Find more posts by Kmenet   Foto galerie člena Kmenet   Click here to Send Kmenet a Private Message   Add Kmenet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

Nápad Příspěvek č. 47

to kmenet: Díky


[Edited by ianick on 23-12-2001 at 07:57 PM]

ianick

Old Post 25-11-2001 v 19:46 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack
Nový Člen

Karma uživatele Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 48

Taky jsem byl jednou kupovat seminka ve vidni a s celnikama zadnej problem. Seminka jsem mel v kapse.
Klasika - jen mi prohlídly kufr, ale nikdo mě nešacoval
(a tebe taky nebudou když by neměly ňákej typ).

Old Post 26-11-2001 v 11:16 AM
Jack je offline   Profil uživatele Jack   Find more posts by Jack   Foto galerie člena Jack   Click here to Send Jack a Private Message   Add Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
19-06-2009 - Hempdepot- Zkušenosti - 4 odpovědí
06-01-2012 - Sagarmatha seeds zkušenosti zde - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5460440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív