Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Problém s potvrzením od doktorky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Problém s potvrzením od doktorky Příspěvek č. 1

Ahoj, mám opět problém

Byl jsem za svojí (stále jsem ještě u dětské) doktorkou a potřeboval potvrzení o zdravotní způsobilostí na řidičák - jenže ouha - nechce mi ho dát, protože má napsáno v mojí kartě, že hulím.

Řekla jí to asi před rokem a půl moje matka. Nikdy mi nebyl udělám žádný test, který by tuto skutečnost dokazoval!

V té době před rokem a půl jsem měl rodinné problémy - ale né kůli hulení, to tam hrálo vedlejší roli - přesto mi nikdo žádný test nikdy nedělal.

Začal jsem chodit k psycholožce (mimochodem pěkná píča co moje problémy rozkecávala po kamarádkách a já později zjistil s hrůzou, že můj kamarád ví od svojí matky která se náhodou přátelí s onou psycholožkou o mých nejcitlivějších problémech) - proto psychologům nevěřím. K té psycholožce jsem chodil asi půl roku. Nic nevyřešila - ani nebylo co - akorát sem se tam mohl vykecat.

Moje dětská doktorka mi řekla, že mi to potvrzení může vydat až po tom co u oné píči psycholožky absolvuju nějaké psychologické testy atd...

Myslíte že je i jiná cesta? Co změnit doktora? Jak může doktor brát v potaz to, co není doloženo žádným faktem?

Old Post 25-11-2008 v 20:21 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 2

cus mal som taky isty problem a jednoducho som zmenil doktorku od starej som zobral kartu a a jednoducho som to odtial vytrhol a pohoda.

Old Post 25-11-2008 v 20:46 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 3

A to mi jako dá tu kartu do ruky? Já myslel, že to jde poštou...

Old Post 25-11-2008 v 20:48 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xy_SVK
Stálý Člen

Karma uživatele xy_SVK - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 4

No mne ju dala do ruky akurat vypisala neake papiere ze u nej koncim to som dal tej drehej a pohoda ale to uz bolo tak 8 rokov datadu ,ale myslim ze by to malo byt stale tak. Kamos ten dokonca odysiel od zubarky (bola fakt blba) aj bez karty lebo mu ju nechcela dat len jej oznamyl ze u nej koci a prechadza k druhej. Ved vyskusa opytaj sa a uvidis.

Old Post 25-11-2008 v 20:56 PM
xy_SVK je offline   Profil uživatele xy_SVK   Find more posts by xy_SVK   Foto galerie člena xy_SVK   Click here to Send xy_SVK a Private Message   Add xy_SVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 5

Jo, zrovna ji rekni, ze chces kartu a bez k normalka k obvodakovi, a jinak si plnolety, takze nechapu co po tobe ta doktorka chtela, mel si ji zrovna rict, co ji je do toho, ze hulis.

Old Post 25-11-2008 v 21:07 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 6

18 v dobe registrace? Ze zdaleka ne? Tak ze jsme si to mysleli ze vzkazuju!
Ze na pravidla nasrat a novinama je rozmazat? Ze se jeste uvidi!

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 26-11-2008 v 09:02 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 7

mno... ale ted mu uz 18 zrejme je

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 26-11-2008 v 09:16 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caputo
Stálý Člen

Karma uživatele Caputo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Caputo - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Kašli na dětskou doktorku, řekni že chceš svojí kartu a běž si najít dospěláckýho doktora...A do toho, že hulíš, jí je fakt hovno...

___

Old Post 26-11-2008 v 12:33 PM
Caputo je offline   Profil uživatele Caputo   Find more posts by Caputo   Foto galerie člena Caputo   Click here to Send Caputo a Private Message   Add Caputo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
detlef
Stálý Člen

Karma uživatele detlef - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 9

Stoned_r41d3r: Dejme tomu, že tento účet registroval a používal můj bratr a nyní jsem ho od něj dostal jako dárek.

Víte čemu nerozumím? Všichni tady hlásí proti OT a nakonec ho dělají sami členové s MOD. Úsměvné. Nebo jsi snad měl něco k té zdravotní způsobilosti? hm?

Old Post 26-11-2008 v 18:29 PM
detlef je offline   Profil uživatele detlef   Find more posts by detlef   Foto galerie člena detlef   Click here to Send detlef a Private Message   Add detlef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 10

vsak on si udeli taky patricne trestne body

FIRST INDOOR 150W

Old Post 26-11-2008 v 18:56 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od detlef
Stoned_r41d3r: Dejme tomu, že tento účet registroval a používal můj bratr a nyní jsem ho od něj dostal jako dárek.

Víte čemu nerozumím? Všichni tady hlásí proti OT a nakonec ho dělají sami členové s MOD. Úsměvné. Nebo jsi snad měl něco k té zdravotní způsobilosti? hm?


Jestli to náhodou nebude tím, že OT neni až takovej problém, jako je registrace mláďat...

Navíc offtopic lze, stejně jako mladší 18-ti let, smazat!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 27-11-2008 v 11:01 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

takže: doktorce neni nic do toho jestli hulíš nebo ne. pokud jsi plnoletej neni co řešit. Můžeš si vyžádat kartu, ale to ti doktorka dát nemusí. Karta je totiž její majetek a je na ní jestli ti jí dá nebo ne. Spíš bych ti ale doporučoval změnit doktora.

Old Post 28-11-2008 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

detlef: co se obrátit na nějaké zájmové sdružení? třeba http://www.pacienti.cz/index.php , nebo tím alespoň pohrozit. Změň doktora, to je jednodušší. Prostě přijdeš k jinýmu obvoďákovi a řekneš, že k němu chceš přestoupit. Pokud má místo, tak tě vezme. A je to rychlý. Já to tak udělal, když jsem potřeboval potvrzení o zdravotní způsobilosti a moje doktorka na mě neměla čas. Šel jsem k jiné a ta mi to udělala na počkání, a tedy bez mé zdravotní dokumentace.

Old Post 28-11-2008 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 14

Stačí si min. 8 hodin po posledním špeku zajít nechat udělat kevní testy. Budou negativní. Pak jí je strč pod držku se slovy "A naval zdravotní způsobilost".

!

Po pár letech zpět.

Old Post 01-12-2008 v 11:55 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIMETKA
Nový Člen

Karma uživatele LIMETKA - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 15

jj zmenit doktora/doktorku,nejrychlejsi a asi nejlepsi zpusop nez se hadat s takovou pizdou,A ta psycholozka je teda pekna krava ,kdyz vypravi problemy svych pacosu po znamejch.

Old Post 01-12-2008 v 12:28 PM
LIMETKA je offline   Profil uživatele LIMETKA   Find more posts by LIMETKA   Foto galerie člena LIMETKA   Click here to Send LIMETKA a Private Message   Add LIMETKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sv.jack
Nový Člen

Karma uživatele sv.jack - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 16

Lahvan:cože,vždyt THC zůstává v krvi po dobu až půl roku,né?Pozdeji to klidne smaznu

Old Post 02-12-2008 v 19:40 PM
sv.jack je offline   Profil uživatele sv.jack   Find more posts by sv.jack   Foto galerie člena sv.jack   Click here to Send sv.jack a Private Message   Add sv.jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5122440 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív