Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1. Lakysův GrowBox - Stavba
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 33

mám tu slabší variantu TT100 stíhá to ale kdybych te´d zbnova nakupoval volil bych tt125. mám tam ještě ofuk a zvlhčovačku.

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 08-01-2009 v 14:07 PM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 34

Wau pekna nostalgie se sem podivat o par let pozdeji Skoda ze jsem nezdokumentoval ten grow nakonec jsem byl hodne spokojeny, vypadlo z toho pres 200G paradniho kuriva.

A ten box sranda. nebylo penez ale kdyz se chtelo vsechno slo

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 06-11-2011 v 10:01 AM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 35

Parada 200G ti preju, i kdyz uz beztak nejspis nic z toho nemas Mimochodem, kolik ze jsi mel nakonec tech obyvetelek?

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 13-11-2011 v 15:54 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
msvach
Stálý Člen

Karma uživatele msvach - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 36

Mily pane MDe_, v minulosti jsem bral od Lakyse nejake rezy a skrin jsem videl, takze jsem se zajimal, kdyz se pred tydnem pripomel kolik sklidil
Navic me zajimalo, kolik v ni mel kytek, ne kolik sklidil

Takze se prvni nauc poradne cist sam a az pak rypej do ostatnich

2.grow http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59886

Old Post 13-11-2011 v 16:04 PM
msvach je offline   Profil uživatele msvach   Find more posts by msvach   Foto galerie člena msvach   Click here to Send msvach a Private Message   Add msvach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od msvach
Mily pane MDe_, v minulosti jsem bral od Lakyse nejake rezy a skrin jsem videl, takze jsem se zajimal, kdyz se pred tydnem pripomel kolik sklidil
Navic me zajimalo, kolik v ni mel kytek, ne kolik sklidil

Takze se prvni nauc poradne cist sam a az pak rypej do ostatnich


DO OSTATNÍCH ? JEN DO TEBE ..

Old Post 13-11-2011 v 16:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lakys
Stálý Člen

Karma uživatele Lakys - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 38

Fuuu chlapici co to tu resite?

Holek tam bylo sest, kazdopadne sklizen, ani nezalezi na tom kolik kytek jako spise kolik jim das slunce. Vice kytek tu spis pomuze ukratit fazi rustu, kterou uz bych osobne nejel dele nez dva tydny.

momentalni kyti meli dva tydny a jsou vetsi nez dost

Ganja teoretik v praxi

1. Lakysův GrowBox - Stavba

Old Post 22-11-2011 v 10:28 AM
Lakys je offline   Profil uživatele Lakys   Find more posts by Lakys   Foto galerie člena Lakys   Click here to Send Lakys a Private Message   Add Lakys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Lampův V-scrog box - stavba - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3405680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív