Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Top 44 vs. AK 48
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BinyX
Stálý Člen

Karma uživatele BinyX - 84% PěstitelskáKarma uživatele BinyX - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 85  

Dotaz Top 44 vs. AK 48 Příspěvek č. 1

Rozhoduji se mezi těmito dvěmy odrůdami. Poraďte mi, která je lepší volba pro začátečníky, jako sem já? dík moc

Mír s Váma

Old Post 15-09-2008 v 10:13 AM
BinyX je offline   Profil uživatele BinyX   Find more posts by BinyX   Foto galerie člena BinyX   Click here to Send BinyX a Private Message   Add BinyX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 2

Já jsem pro AK-48

Ortanielův 2008 outgrow - Himalaya Gold, MIX'07

SPT Valašsko 2009 - White Skunk, White Widow, Pure Power Plant, MIX'07

Úsporky 125W a 200W - Afghan, Kalichakra, Mountain Jam, Shit

SPT Valašsko 2010 - Purpurea Ticinesis x Cinderella99, SHIT, MIX'07

2012 - T.H. Seeds - Mendocino Madness

2013 - Beskydské fialovění - Holands's Hope a Purple#1
Vstávej semínko holala, bude z tebe fiala

Old Post 15-09-2008 v 13:25 PM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Osobně nemám zkušenost ani s jednou odrůdou ale z doslechu top44 za moc nestojí, ale nechci zavádět nějaký demagogie. Na G se nejede, posledná dobou jsem s ní ani neviděl pořádnej report, to samý asi i s ak48čkou, nebo jsem přehlídnul? Mrkni po bazaru, lidi nabízej docela slušný nenáročný modely...třeba takocej chronik nebo NL...toho bych se v tvým případě nebál...měj se

Old Post 15-09-2008 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No já viděl top a vypadal luxusne nevim kde tany na groweru,mrkni tady je toho hodne...Ale AK-48 je taky fajne...Ještě řekni jaké máš rozměry skříně pže top 44 je spíše indika a akčko je spíše sativa!

Old Post 15-09-2008 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BinyX
Stálý Člen

Karma uživatele BinyX - 84% PěstitelskáKarma uživatele BinyX - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 5

Rozměry skříně mám 140/90/80 -> V/Š/H

A o rozměrech těch kytek taky vím máš pravdu, ale po zastříhání to akčko nebude mít mos do výšky každopádně dík vám

NEBO MI PORAĎTE JAKOU ODRUDU PROSÍM thx

Old Post 15-09-2008 v 15:29 PM
BinyX je offline   Profil uživatele BinyX   Find more posts by BinyX   Foto galerie člena BinyX   Click here to Send BinyX a Private Message   Add BinyX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hunter37
Stálý Člen

Karma uživatele Hunter37 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hunter37 - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 6

Radil bych také chronik, mazar, ppp...je toho dost, ale musíš se trošku snažit a hlavně se starat.....-) nebo zkus bílé odrůdy-WW, GWS, WR...na výběr je toho dost a dost, držím palce a pak dej vědět, co sis nakonec vybral...

Old Post 02-10-2008 v 21:03 PM
Hunter37 je offline   Profil uživatele Hunter37   Find more posts by Hunter37   Foto galerie člena Hunter37   Click here to Send Hunter37 a Private Message   Add Hunter37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flegma
Stálý Člen

Karma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% PěstitelskáKarma uživatele flegma - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 7

Tak jen pro srovnání,,,,

kamarád jel před rokem dvě odrůdy,,,,top44 a chronic.....
400w in,,out,,i skleník a z toho co jsem viděl
rázně tvrdím že top44 se nezavděčí.....
chronic mu všude rostl a kvetl přímo bombasticky,
ale top44 měla mizernej výnos a kvalita materiálu taky mizérie....

samozřejmě mohl mít prostě jen smůlu na genetiku
ale vzhledem k tomu že top44 jel in několikrát a nikdy
to nebylo dobrý(high solidní,ale co z toho když jsou to košťata)
radím pročíst si G a věřím že najdeš spousty daleko vhodnějších modelů

a pokud tohle čte někdo komu top44 udělala radost....
šup sem s odkazem
krásný den

Old Post 03-10-2008 v 07:44 AM
flegma je offline   Profil uživatele flegma   Find more posts by flegma   Foto galerie člena flegma   Click here to Send flegma a Private Message   Add flegma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

pěknou top44jsem vyděl u ruprechta bud se pise z velkym prvnim pismenem nebo malím určitě stojí za zhlédnutí

Old Post 17-07-2009 v 01:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 9

hoši kdo tenhle rok venku pěstí top44? mám ji taky a celkem by mě zajímalo jak vám jede...

nebo jiny zkusenosti s tou odrudou venku ...

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 16-08-2009 v 09:23 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

2 zlosin : mam 3 topky na balkone letos, předně musim říct že tu na G je to opravdu velice neoblíbený model, měl sem z toho strach že budu pěstovat koštata ale musim uznat že to byly zbytečný strachy. Zatim to vypadá nádherně a voní jako jahody, každej den u nich prosedim minimálně hoďku :-)
Známej měl 9 klonů (od stejnýho matkářě) po 250w a jako taky to nebylo špatný, paličky byli sice řidčí ale skuřovadlo dobrý

na fotce je palička z balkonu, až je sklidim tak sem ještě hodim par fotek nebo dělam dodatečnej trýd.. pěstu zdar

Old Post 04-09-2009 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 11

taky mi už muj TOP pěkně kvete (zatím nejlíp a nejrychleji). takže něco na té slibované rychlosti květení bude...

jo a s vitalitou a celkovou stavbou kytky jsem taky celkem spokojenej, takže teď už fakt jen zbýva popřát si dopěstu zdar!

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 04-09-2009 v 22:56 PM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 12

Zdarec, já mám feno Top 44,které je suprmegagigaparádnískfjelébrko jak cip! jedu jej zrovna out i in ( fota z in sem dám až bude před kosou - esli bude čas teda :-) )

Držíme jej střídavě s několika spolugrowery z různých konců naší vlasti (vždy když někdo posere matku,dostane řez na novou) mydlíme to takto už pár let a furt si pro ni najdem místo) mám z ní i osivo z outdooru z loňska ( borec ode mě bral semena pod lampu a vyselektil taky parádu...)....Sleduj můj letošní trýd f outdoorgalerce je tam vyfocená už sklizená ze zatemňovačky a další fota budou následovat během podzima...letos zase jede jak vzteklá bestia jedna

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 06-09-2009 v 16:25 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2011 - ak47 vs ak48 - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8193800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív