Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Černé skvrny + žloutnoucí, usychající listy , přehnojení ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 17

tak dej kytce cas a nech ji poradne proschnout... az bude nejaka zmena tak zas napis.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 19-08-2008 v 20:49 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajong
Stálý Člen

Karma uživatele pajong - 53% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 79  

Obecné Příspěvek č. 18

Ja mám niečo velmi podobné.....odborníci poradili, že je to prehnojením....tak som na dva týždne vysadil hnojenie a prestalo sa to šíriť.....určite sa to nestratí....tkanivo je poškodené....
Hnojil som to žihľavový hnojivom nariedením 1:20 asi 2x tyzdenne a to je vraj dosť...

1. Grow 100 W sodík http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
[url]



.....po tráve sa nechodí, po tráve sa smeje.....
.....BioGrowu zdar.....

Old Post 20-08-2008 v 10:36 AM
pajong je offline   Profil uživatele pajong   Find more posts by pajong   Foto galerie člena pajong   Click here to Send pajong a Private Message   Add pajong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od pajong
Ja mám niečo velmi podobné.....odborníci poradili, že je to prehnojením....tak som na dva týždne vysadil hnojenie a prestalo sa to šíriť.....určite sa to nestratí....tkanivo je poškodené....
Hnojil som to žihľavový hnojivom nariedením 1:20 asi 2x tyzdenne a to je vraj dosť...


no to tvoje redeni je urcite moc, protoze normalni redeni byva od 1:1000 do zhruba 1:200.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 20-08-2008 v 12:04 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

stejny problem Příspěvek č. 20

ahoj mam stejny problem v mencim meritku. mam kyti na balkone v kvetinaci. vedle balkonu roste orešák ktery ma asi stajny problem. vyguglil jsem ze by to mohla byt GNOMONIA LEPTOSTYLA http://botany.upol.cz/atlasy/system...ia%20leptostyla

jdu na to zkusit Kuprikol a uvidim ...

Old Post 24-08-2008 v 16:39 PM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suldrej
Nový Člen

Karma uživatele Suldrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 21

Mrtinka:Ahoj mam ten samy problem... chci se zeptat jak si dopadla s tim akrobatem?Vypadaji takhle hnijící kořeny?

Old Post 28-08-2008 v 21:47 PM
Suldrej je offline   Profil uživatele Suldrej   Find more posts by Suldrej   Foto galerie člena Suldrej   Click here to Send Suldrej a Private Message   Add Suldrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suldrej
Nový Člen

Karma uživatele Suldrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 22

war.lobo:Ahoj Taky mam ten samy problem jak si dopadl s tim Kuprikolem?

Old Post 28-08-2008 v 22:03 PM
Suldrej je offline   Profil uživatele Suldrej   Find more posts by Suldrej   Foto galerie člena Suldrej   Click here to Send Suldrej a Private Message   Add Suldrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 23

Suldrej: no Kuprikol mi moc nezabral, mozna jsem mel slabou koncentracim, takze to bud zkusim jeste jednou nebo to nechm byt a budu se modlit, ze kytka stihne dozrat.

BWT: zkousel se podivat na koreny, a ty se zdaj byt v poho ... takze je to asi fakt plisen na listech.

Old Post 29-08-2008 v 12:29 PM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suldrej
Nový Člen

Karma uživatele Suldrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 24

war.lobo:Jo koreny vypadaji zdrave řekl bych ze to GNOMONIA LEPTOSTYLA nejspiš bude vypada to stejne... jak si naředil ten Kuprikol?Dnes sem ho koupil a dal sem 2g na 1,2L Tak ted nezbyva než čekat...

Old Post 29-08-2008 v 15:04 PM
Suldrej je offline   Profil uživatele Suldrej   Find more posts by Suldrej   Foto galerie člena Suldrej   Click here to Send Suldrej a Private Message   Add Suldrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suldrej
Nový Člen

Karma uživatele Suldrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 25

war.lobo:Tak mě napadlo...Otrhal si napadene listy po tom cos to postříkal?Ty skvrny jen tak nezmizi de mi o to aby se to uz konečně přestalo šířit...s takovou pujdou do par tydnu kytičy pod pytičky.

Old Post 29-08-2008 v 15:13 PM
Suldrej je offline   Profil uživatele Suldrej   Find more posts by Suldrej   Foto galerie člena Suldrej   Click here to Send Suldrej a Private Message   Add Suldrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mrtinka
Nový Člen

Karma uživatele Mrtinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 26

Suldrej:zdravím, no paličky mě krásně dozrávají...ale lisečky jsou pořád puntíkaté...ale zdá se mi , že už se to nešíří...ale ty napadené lístečky spíš jen zežloutnou a ushcnou..kytička nevypadá moc k světu,ale ty paličky vapdají dobře....zdá se mi i že rostou nové lístečky..teď to moc nezalívám tak 1X za 2,3 dny jen trošku vody....jen jednou jsem to stříkala tím Acrobatem...a po té plíseň, kterou jsem měla na stonku uschla a nešíří se...asi to trošku pomohlo...kořínky mi taky připadjí zdravé....jinak Acrobat a Kuprikol patří do stejné skupiny příprvaků proti plisním, tak mylsím , že je fuk , kterým z nich to postříkáš...Mylsím, že do sklizně vydrží..jen nevím jaká bude teda úroda..uvdím...du to znovu zkusit postříkat tím Acrobatem..a jinak přeju hodně štěstí...

Old Post 29-08-2008 v 15:43 PM
Mrtinka je offline   Profil uživatele Mrtinka   Find more posts by Mrtinka   Foto galerie člena Mrtinka   Click here to Send Mrtinka a Private Message   Add Mrtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suldrej
Nový Člen

Karma uživatele Suldrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 27

Zdravim...No tak jsou tomu dva dny co sem to postříkal a mužu dodat že každy kdo ma problem s černyma skvrnama a žloutnoucími listy muže klidne použít Kuprikol nebo Akrobat. S akrobatem sem nestříkal ale kuprikol zabral a skvrny už se nešíří jen napadene listy musim otrhat....Takze dik vsem za vaše příspěvky ktere mi zachranily letošní urodu a přeju hodne krasnych a vonavoučkych..................Kaktusu

Old Post 31-08-2008 v 12:43 PM
Suldrej je offline   Profil uživatele Suldrej   Find more posts by Suldrej   Foto galerie člena Suldrej   Click here to Send Suldrej a Private Message   Add Suldrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 28

Ahojda mam stejny problemek, takze aspon konecne vim cim to je, ale nastesti mi to nenapada uplne svezi a nove listy objevuje se mi to az na starsich ( a nebo to ty zelenz rovnou odboura ), nicmene poskozene listy prubezne odstranuji, a neprijde mi jich nejak vyrazne vic, nez normalne kdyz odstranuji stare takye to yas tak extra nehrotim .

V zadnem pripade, ale ted uz nebudu pouzivat chemickej postrik !!!!! Zvazte mozné nasledky, sice jsem nevidel pribalove letaky, ale co jsem se sbezne docetl, tak treba kuprikol pokud se aplikuje je nutne plody dukladne omyt atd. Jsou to latky pro cloveka velmi skodlive tak dobre zvazte styl aplikace a davku abyste se pak z toho koure nepo...

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 08-09-2008 v 11:31 AM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
war.lobo
Nový Člen

Karma uživatele war.lobo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 29

tak muzu potvrdit ucinek Kuprikolu. Po druhe aplikaci se plisen prestala (snad) sirit.
to lamater: no ona kdyz ti kytka zloutne rychlosti jedno patro za dva dni, tak clovek uz po ty chemii sahnout musi. jinak na pribalovem letaku je sice napsano ze je to sracka, ale po tydnu se aplikace musi opakovat a kydz tu kytku nechas parktat zmoknout tak to snad nejak voprsi

Old Post 08-09-2008 v 14:15 PM
war.lobo je offline   Profil uživatele war.lobo   Find more posts by war.lobo   Foto galerie člena war.lobo   Click here to Send war.lobo a Private Message   Add war.lobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 30

Nechci byt moc velkym pesimistou ale palice nabyvaji dost zvlastnim zpusobem a taky je klidne mozny ze ten postrik se ti nalepi nebo vlepta do pryskyrice a nedostane ho ven ani vydatny dest. A hlavne zde je velka otazka jestli mit mensi sklizen nebo zku...ny zdraví, jak rikam je to kazdeho volba,i ale budte s tim radsi opatrni a snazte se nezasahnout tou chemii palice, ale jen listy. Jo a kdybych byl jeste vetsim pesimistou tak to co oprsi jde do hliny a pak zase skrz koreny z5 .

A uvedomte si ze zacina byt podzim, venku je normalni ze zloutnou listy mnohonasobne rychleji nez ve vegetaci (i kdyz jedno patro za dva dny je fakt extrem), kyti uz ted nejdou do listu, ale prevadeji z nich energii do palic a proto je zvysene zloutnuti.

Hodne stesti a zdaru a at s tim nejak zvitezite

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 08-09-2008 v 18:59 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 31

lamater
To je sice pekne vsetko co si tu popisal ale clovek sa uz chemii neubrany....Kazde jablko pomaranc ci jahodu ktoru si kupis mas plnu chemie.........A keby to bol kuprikol a pod nejak extremne skodlivi na zdravie tak asi sa nepouziva na strikanie vsetkeho ovocia a zeleniny....

Old Post 09-09-2008 v 11:29 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 32

citace:
A keby to bol kuprikol a pod nejak extremne skodlivi na zdravie tak asi sa nepouziva na strikanie vsetkeho ovocia a zeleniny..


Hehe Azbest byl taky celou radu let trhak a prodaval se po celym svete delalo se z nej vsechno a celou radu let se globalne tutlalo co dela s ldiskym organizmem ... no po case to nastesti prasklo.


Jinak souhlasim ve vsem je chemie, ale fungicidy, herbicidy a pesticiidy jsou velky svinstva ,urcite tam jsou mechanismy jak se odbouravaji( doufejme ze samy od sebe, ne jen oplachnutim). U normalni zeleniny je oplachnuti dostatechnou ochranou spotrebitele, ale pokud se ti ty sajrajty dostanou do pryskyrice na palicich.. tak je jen tak vodou nevyplachnes Premejslejte proc se tu vsude pise nestrikat chemii proti sviluskam kdyz kytka kvete..... je to totiz prakticky to same.

Jak jsem psal rozhodnuti je na kazdym , uz to nebudu dale rozvadet.

peace a GL

NLite125W Extreme SOG

Wick System

Old Post 09-09-2008 v 12:26 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0607720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív