Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » zalévání .....jeste doladim Hlava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Obecné zalévání Příspěvek č. 1

hej lidi, mám takovej menší problémek... nejsem si tim úplně jistej, tak se chci jen ujistit. Mám out door, casem poradne nafotim a popisu, ale tedka ne to vazne nemam cas. K problemu. Mam kytky ruznych velikosti a porad nemuzou prijit na chut mimu zalivani. Zalival jsem vodou pozdejc koprivama(vodou z kopriv) casem se mi stalo, ze zacali vadnout a od spodu zloutnout. Cim to? Prehnojene? Prelite? Jak casto mam priblizne zalevat a jakou hlinu ma kytka vlastně rada. Mokrou, vlhkou, spise susí? Moc vam dekuju za odpovedi. Ještě takovej postřeh, strejda vysipal celej kristalon do obri kade, koncentrace byla minimalni, ale nebylo to promychane a voda se odpousti spodem. Dozvedel jsem se to davno potom, ale to uz jsem kitky prolil a jsou davno presazene a ziji, takze se obavam, ze tim to nebue. Jakmile to pujde, pridam fotky.

***

Old Post 16-06-2008 v 19:16 PM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

Cus ... mohlo se ti stat co se stalo ze jsem dal (ja trouba) do kvetinace jenom kompost a on strasne drzel vodu a byl hodne husty a kytkam se v tom sekly koreny ze proste vyrostlo patro ale nejspodnejsi patro uhnilo a porad dokola pak jsem to presadil a holky uz v klidu rostou a maji se cile k svetu ... a jeste by to mohlo byt prehnojenim tim kristalonem mozna ale to fakt nevim

Old Post 16-06-2008 v 19:32 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hahha tomu se musím zasmát,taky se mi to stalo,aspoň nejsem sám, ale tak by chtělo D@ni : co máš za hlínu(přidáváš drenáž nebo něco na zlepšení odtoku?),koukám že píšeš že hnojíž,jak často a čím?

Old Post 16-06-2008 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Jee ted na to koukám že píšeš o tom krystalonu,mě krystlon na kýtí nedělá dobře,koukal ses na datum spotřeby toho krystalonu?

Old Post 16-06-2008 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

tak jsem rad, že jste se chytli a proto jsem se rozhodl rozepsat svůj problém...
Je to moje první sezona, takže jsem to nějak nehrotil a nasadil jsem do květinače nějake no name, vyrostli jen tri. Mamka rikala, ze jsem to moc zalival a klicky uhnili, jen co vyklicili, uz jsem se poucil. Ty tri kiti mi vsak zbyly pokracoval jejich rust, zacal jsem to zalevat kristalonem, nechtelo se mi do toho rvat zbytecnych penez, ale pak mi strejda poradil, ze je na to nejlepsi konsky hnuj, nez nejaky svinstva. Prestal jsem lit kristalon, parkrat jsem ho nastrykal na listy dostatecne zredeny a to se stale nic nedelo. Potom jsem dal zadelat na koprivi a zaleval jsem to tim tak dvakrat do tydne zredene vodou. Tohle taky paseku nedelalo, ale jednou jsem to zapomel pres horky, jeste jarni, den zalit a brutalne to uvadlo, tak jsem tomu daval vetsi davky vody a pak jsem to zalil tim strejdovim patentem, coz si myslim, ze kytky dorazilo. Zacalo to zloutnout od spodu a listy byly vlacny, meky prostě humač. Nebyly to takove ty krasne pevne listy, ktere jsou plne vytality. Minulej tyden jsem kytky presadil do země, takže by přeliti nemělo hrozit. Vykopal jsem tak dvacet centimetru do hloubky a takovych 15 centaku jsem tam nasypal konskej hnuj, ale uz byl cernej, takze to vypada v podstate jako hodne kvalitni substrat. Do toho jsem kytku zasadil a navrch jsem nasypal jeste skorapky, jako aby se nereklo... Po trech dnech jsou kytky takove nijake. (dodam fotky) chci videt, co to bude delat po tydnu a podle toho se bude odvijet situace. Tedka zalivam spis vic a ten hnuj byl hodne mokrej!!! ale netekl... poradte, zalivat min, vic? cekat?
Jeste takova malickost, mam dalsi sazenicky asi pet a delaj mi to stejne, nektere jsou uvadle, nektere jsou ulne vzprimene a listy jsou spis do takoveho vejire, take nafotim.

Omlouvam se za chaos v mem psani, na cokoliv se ptejte pokusim se odpovedet. Pisu forum poprve, tak me omluvte. Jinak preji hodne stesti vsem growerom!!!

***

Old Post 16-06-2008 v 22:06 PM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 6

nezalívat!!! dyť to pak poroste!

Old Post 18-06-2008 v 16:45 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 7

Zřejmě to přelíváš, zkoušel si nechat kytí trochu přeschnout? Pokud je to opravdu přelitím kytky by se ti měly zvetit, ale musíš dovolit kořenům dýchat Tak si dej ze dva dny voraz s vodou a uvidíš co to udělá.

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 18-06-2008 v 20:08 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

mockrat diky, ja blbec jsem to zase dnesk azalil... myslel jsem, ze kdyz je to v zemi, tak se voda vsakne a prelit to nemuzu... poslechnu vas a nezaliju... dva tri dny... Jeste jsem mel dotaz k tomu hnoji... je mozny, ze kdyz hnuj neni uplne rozlozenej, ze korinky neprorostou??? a jeste s tim prihnojovanim, kdyz tam mam tedka konskej hnuj, co dal muzu pridat prirodniho, nechci kupovat hnojiva, ale pokud mozno, tak cerpat z prirodnich zdroju... Dik za odpoved

***

Old Post 18-06-2008 v 22:03 PM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od D@ni
mockrat diky, ja blbec jsem to zase dnesk azalil... myslel jsem, ze kdyz je to v zemi, tak se voda vsakne a prelit to nemuzu... poslechnu vas a nezaliju... dva tri dny... Jeste jsem mel dotaz k tomu hnoji... je mozny, ze kdyz hnuj neni uplne rozlozenej, ze korinky neprorostou??? a jeste s tim prihnojovanim, kdyz tam mam tedka konskej hnuj, co dal muzu pridat prirodniho, nechci kupovat hnojiva, ale pokud mozno, tak cerpat z prirodnich zdroju... Dik za odpoved



co se treba trosku porohlednout ? hned pod tvym threadem ted byl tento Vyroba Bio Hnojiv

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 19-06-2008 v 00:45 AM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 10

Dekuju za upozorneni, ten clanek jsem si cetl, ale nasel jsem tam jen kurince a sam sem tam psal... ale tak dobre, priste si dam vetsi pozor...
Co se tyce tech korinku, nikdo mi zatim neodpovedel a v bio hnojivech to vazne neni. Tak co bude?

***

Old Post 19-06-2008 v 06:59 AM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s4kuL
Stálý Člen

Karma uživatele s4kuL - 87% PěstitelskáKarma uživatele s4kuL - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od D@ni
Dekuju za upozorneni, ten clanek jsem si cetl, ale nasel jsem tam jen kurince a sam sem tam psal... ale tak dobre, priste si dam vetsi pozor...
Co se tyce tech korinku, nikdo mi zatim neodpovedel a v bio hnojivech to vazne neni. Tak co bude?


No jako ta tvoje otazka taky stoji za to.... Tezko rict co myslis tim, ze hnuj jeste neni uplne rozlozenej... Tak ale logicky jestli tam mas hlinu a neni to moc tvrde ta kto poroste... ;-)

Hul dokud můžeš, až nebudeš moci, už ti není pomoci !!
s4kuL's oUt 08 - OB&Bella

Old Post 19-06-2008 v 09:12 AM
s4kuL je offline   Profil uživatele s4kuL   Find more posts by s4kuL   Foto galerie člena s4kuL   Click here to Send s4kuL a Private Message   Add s4kuL to your buddy list     Navštiv homepage uživatele s4kuL! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

poprosil bych toho cloveka, kterej tady maze ty ucty, aby mi poslal posledni vzkaz od s4kuL... Dekuji

***

Old Post 19-06-2008 v 19:13 PM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od s4kuL


No jako ta tvoje otazka taky stoji za to.... Tezko rict co myslis tim, ze hnuj jeste neni uplne rozlozenej... Tak ale logicky jestli tam mas hlinu a neni to moc tvrde ta kto poroste... ;-)

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 28-06-2008 v 13:44 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@ni
Nový Člen

Karma uživatele D@ni - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 14

dekuju

***

Old Post 29-06-2008 v 06:38 AM
D@ni je offline   Profil uživatele D@ni   Find more posts by D@ni   Foto galerie člena D@ni   Click here to Send D@ni a Private Message   Add D@ni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrus
Nový Člen

Karma uživatele Ondrus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 15

Zdarec,když už je tu ten topic tak bych se chtěl zeptat,když jsou ty vedra teď kolem 30 stupňů tak jak často to mám zalívat?Mám je v kukuřici a mám tam vlastní hlínu.

Old Post 29-06-2008 v 07:29 AM
Ondrus je offline   Profil uživatele Ondrus   Find more posts by Ondrus   Foto galerie člena Ondrus   Click here to Send Ondrus a Private Message   Add Ondrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 16

zalievaj kazdy druhy den. najlepsie v podvecer. vecer rastlina nataha vodu a cez den v pohode funguje. nikdy za bdeleho dna, a neodporucam ani rano! vela zdaru!

Old Post 29-06-2008 v 08:32 AM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2009 - nepoznáte někdo o tohoto škůdce? ......jeste doladim Hlava - 8 odpovědí
24-08-2008 - Škvoři - info ....jeste doladim Hlava - 3 odpovědí
17-07-2008 - Hniloba kořenů .....jeste doladim Hlava - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4503510 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív