Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Pro alergiky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
oper
Nový Člen

Karma uživatele oper - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Dotaz ..a alergie Příspěvek č. 1

neviem ci sa tu niekto taky najde ...,ale chcel by som sa dozvediet veci súvisiace s alergiami a marihuanou,,,ak niekto ma otom nejake znalosti ..ak chce mohol by sa snimi podelit.....hm ako pekne som to povedal

Old Post 12-02-2006 v 21:20 PM
oper je offline   Profil uživatele oper   Find more posts by oper   Foto galerie člena oper     Add oper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Máš na mysli "jak může marjánka pomoct s alergiemi", nebo "jaké může marjánka vyvolat alergie a co s nimi"?

Old Post 12-02-2006 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oper
Nový Člen

Karma uživatele oper - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

myslim ci ma nejaky ucinok na tich co alergiu maju....ci to nevyvolava nejake vedlajsie ucinky ..ci to neskodi viac,ako ludom co ju nemaju...alebo ci snad pomaha v urcitom zmysle tím co ju maju....

Old Post 12-02-2006 v 21:27 PM
oper je offline   Profil uživatele oper   Find more posts by oper   Foto galerie člena oper     Add oper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 4

ja mam slabou alergii na roztoče a njake kytky a stromy.......

Treba kdyz mam sekat zahradu (jitrocel=ryma) tak si zahulim dam si walkmana a vpohode jedu !!!!

tzn.: ze v intoxikovanem stavu potlačuje projev alergie...

Pokud se ale dusíš tak nevím jak když na to zahulíš.. to asi ne

Old Post 12-02-2006 v 21:51 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 5

Ja mam alergii na pil z marusky, a to me hrozne stve, pul hodiny v growu, a mam nasobe alespon tri pupinky na kazde ruce, musim si je hodne mit, a obcas jsi je umeju lihem. Pak ke konci kvetu mi to leze i na oblicej takze zacnu zrat prasky na alergie, Zyrtec aneb Claritin. Pak prijde sklizen, to ma bejt nejoblibenejsi cast, a pro me ta nejhorsi, jakmile to zacne schnout tak se mi rozjedou alergie komplet, oci slzej, dychaci cesty, nosni dutiny, sliznice, no proste "the works". Musim to susit uplne mimo "me" co mam konecne zarizeno.

Ale zvykam jsi.

Jinak mi teoreticky pomaha ze nemam tak silne alergie na "jine" travy ktere kvetou na Jare a v Lete, protoze udrzuje hladinu myslim ze phagocytu (urcite kecam), ktere branej muj system.

Dodam jenom ze vim jak dobrej mas model kdys vejdes do misnosti, a to podle toho jak moc mi zacnou svedet oci (lol, zrovna jsi je mnu {jenom trochu/ ono se to nema}), diky shive za drticku protoze do te doby jsem si musela but umejt ruce (ale hned), aneb se umnout k smrti.

Venku mi to ale moc nevadi, a dovedu spat ve skleniku, no problemo (vetranej- a musim mit Zyrtec). Mama se mi smeje, protoze ja mam alergie na vsechno co miluju. Zvirata, seno, slama, venkov, velke louky, krasne lesy, prach, cigara, a samo marijuanu. Jeste ze nemam alergii na skolu protoze tu miluju nejvic.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 12-02-2006 v 22:05 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 6

mě pokožka začne svědit když holou rukou promichavam hydro roztok (AH) v koncentraci 2.0 EC.... Myslite ze to je alergie anebo ze je roztok agresivni ?

vyzkouset prosim !

Old Post 12-02-2006 v 22:46 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 7

To se mi take stava, podle me to drazdej ti sole (hnojky), podobne kdys se koupes u more, ale to jsou jine sole.
Kdys se kouknes kolik krystalu ti zustane po kapce vypareneho AH- grow, tak je dost mozne ze to bude to co te drazdi v tom roztoku.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 12-02-2006 v 23:06 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oper
Nový Člen

Karma uživatele oper - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

takze umna je to asi tak....som alergicky takmer na vsetky rastliny co kvitnu na jar a asi aj niektore v lete.Prejavuje sa mi to ako ste uz spominali svrbenim a slzenim oci a takiez aj kychanim....Ale kedze mi pravidelne-mesacne strkaju ihlu do tela,tak mi to asi zcasti aj trochu pomaha...Ked si zafajcim,tak nepocitujem ziadne hovadiny na svojom tele a vlastne ani si neuvedomujem,ze nejaku alergiu mam..a to sa aj trochu cudujem,pretoze ak ma nieco boli(casti tela) tak ma to vlastne boli akokeby dvojnasobne....je to tak aj uvas?alebo ked som mal sadru tak mi o dost viac vadilo ked som nafajceny(to len tak odveci....takze suhlasim s INVALIDEm,ze v intoxikovanem stavu sa potlačuje prejav alergie...len ma este "trapy"jedna vec ,ze ci mi neskodi viac na dychanie ako tím co ju nemaju..?

Old Post 19-02-2006 v 21:44 PM
oper je offline   Profil uživatele oper   Find more posts by oper   Foto galerie člena oper     Add oper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 9

Oživuji tento thread kvůli jedné důležité otázce(pro mě).....Může být alergie na smrad s kytek, kterej rostlinky vydávaj v druhý půlce květu??? Mám sestru(bohužel) je to rozmazlená kravka, která si pořád na něco jenom stěžuje....máme spolu pokoj(bohužel). Nedávno si vymyslela že jí ten smrad z hulení štve a že udělá všecno proto abych už nepěstil...Jenže sem pak jednou nechal běžet ventilaci přes noc a najednou sestra opuchla, naskákala jí vyrážka a blbě se jí dejchalo, tak nevim jestli je to opravdu možný mít alergii na smrad, nebo si to ta kráva jenom vymyslela aby šla pěstírna z domu.....?
Každopádně se tomuhle dopříště vyvaruju koupením uhlíkovýho filtru, ale stejně by mě to zajímalo........podle mě je to hovadina, ale chytřejší lidé, kteří o tom něco vědí by mi to mohly objasnit. Díky

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 23-05-2006 v 23:31 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Moje neteř otéká, když vyleze ven na rozkvetlou louku, stejně tak otéká a dusí se moje sestra, stejně tak hafo dalších lidí. Vím, že to je alergie většinou na pyl, leč myslím si, že tělo Tvojí sestry dalo jasně najevo, že mu to vadí, ať už si o sestře myslíš cokoliv. Nepletu-li se, žírný buňky a další zaplavovači těla histaminem se moc na vůli neohlížejí.
Pokud má sestra alergii, pravděpodobně se projeví ještě na něco jiného, takže by možná nebylo od věci, aby si zašla na alergologický testy, protože může mít při nějaké vycházce ven dosti signigikantní problémy (nebo taky ne, ale to nikdo předem neví, alergie se rozvíjejí časem).
Pokud by lékař(ka) usoudil(a), že je vhodná medikace antihistaminiky, možná by to ségře pomohlo i proti alergii na produkty kvetení cannabis ve vzduchu. Ale je fakt, že pokud v místnosti, kde pěstuješ, spí, problémy můžou být stále.
Jinak alergie se může přehoupnout třeba do astmatu - takže bych to nebrala zcela lehkomyslně.

Old Post 24-05-2006 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 11

No právě že na těchle testech už byla, ale normálně asi nedělaj testy na canabis. Alergolog usoudil, že s těmi alergiemi na tom neni zas tak špatně za to já chodim každý měsíc na vakcinace. Jinak ten smrad tam právě normálně neni jenom když je v pěstírně zapnutá vzduchotechnika a právě že sem ji přez noc jednou nechal zapnutou a dopadlo to jak sem už říkal.
Tak mě napadá, s jakou rostlinou vyvolávájíc alergie je konopí nejpříbuznější?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 24-05-2006 v 10:01 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 12

kopřiva
mě se od zimy začaly dělat ekzémy na hřebetě ruky (rozpraskaná kůže), které nakonec vymizely a vystřídaly je shluky pupínků které svědí a oběvují se uplně náhodně a stejně náhodně mizí... prášky, mastičky, všechno naprd teď už čekám jenom na mastičku ze sklizně, pokud nepomůže ta tak se udrbu

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 24-05-2006 v 13:08 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 13

musím říct, že za celý svůj dosavadní život jsem na jaře netrpěla tak ukrutnou alergií jako letos. jestli to nějak souvisí s množstvím zkonzumovaného hulení netuším-možné to je.
podstatné pro mě ale je, že jsem trpývala docela hodně na dýchací problémy (slabší astma) a ty se kupodivu výrazně zmenšily.
máte s tím někdo podobné zkušenosti? docela by mě to zajímalo...

Old Post 25-05-2006 v 00:10 AM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 14

Mr. Figaro: Hehe nechapu jak nekdo muze bejt alergickej na neco tak nadhernyho ja si v tom vzdycky uplne libuju kdyz se rano probouzim a cejtim vuni kvetouciho skunku treba na to alergicka neni a vsugerovala si to tak silne ze vopuchla si pamatuju ze se tu ptala jednou vrrn jestli ten smrad nemuze nejak postelovat maly dite a doslo se k tomu ze ne ale cojavim nejsem doktor

Old Post 25-05-2006 v 07:14 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Ra_
Stálý Člen

Karma uživatele _Ra_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

víla: Léčené astma většinou slábne a napomáhá tomu i věk. Mám tu samou zkušenost. A myslim, že alergie a astma vs intoxikace thc nemá žádnou interakci.

nemusim furt dělat jen co mě baví, ale nechcu dělat co se mi nelíbí

Old Post 26-05-2006 v 14:07 PM
_Ra_ je offline   Profil uživatele _Ra_   Find more posts by _Ra_   Foto galerie člena _Ra_   Click here to Send _Ra_ a Private Message   Add _Ra_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _Ra_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 16

Ja mam silnou alergii ma pyl, prach a seno a huleni mi celkem dost pomaha.Kdyz si aspon jednou za 3 dny zahulim tak se alergie projevuje jen minimalne, ale treba ted sem nehulil 10 dni a i presto ze prselo a vycistil se tim vzduch tak sem alergii stejne dostal.

Old Post 06-06-2006 v 17:15 PM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2600760 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív