Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hubení hmyzích škůdců pomocí BIO rostlinných extraktů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od cookino
???

myslel jsem ten "der kleinesupersviluchenblafen "


citace:
Původní příspěvek od Hlava
Jinak ten Naturen Schädlingsfrei , maj treba v Cimburkoví v Hydroponicu , tak si to nech poslat , cau Hlava


citace:
Původní příspěvek od mrakoplas
Cau,
doma jsem našel jedly rostlinnny chilli olej zn. vegetol, myslite ,ze ho muzu pouzit proti trasnenkam? Pripadne jak ho naredit a co pridat?

Je složenej z 98,5 % rostl. olejů - nízkoerukový řepkovej , slunečnicovej, chilli papričky 1%, přírodní výtžek chilly.

Ve vnitr plave dokonce asi 5 papricek ,ja bych to asi videl tak 1ml oleje /1l vody a mozna pridal nejakou tu mydlovou vodu, ale za kazdou radu diky moc.


NO snad tam neleješ olej na smažení ?? Nemyslim si že je to dobrý , to radši nejakej kup na to .

citace:
Původní příspěvek od Host
Výborný na různý breberušky je taková žlutá lepící destička, která se zapíchne do květináče, nebo se pověsí. Funguje to jak mucholapka. Máti to používá už pár let a neviděl jsem nikde jinde mušku, než na lepidle...


To bude asi hlavně proto že se jim říkalo signální desky , měl bys je mít v roomu pořád jako kontrolu , čistá deska každej den dokazuje že tam nemáš žadnej hmyz , máš li lepavou desku plnou , je třeba ji vyměnit a kouknout co mi tam lítá ( na desce ) a podle toho se zachovat .

citace:
Původní příspěvek od dawca


Na Smutnice bohatě stačí mucholapky, ty je spolehlivě vyvraždí, koumáku ;-) - čekuj moje photoz.
Jinak svilušky a podobnou havěť jsme ještě ve skříni nikdy neměli, tak snad nebudou ani teď...

Smoke less, remember more! -nebo že by naopak :-D


No dalši miris , to bys ty mucholapky musel narvat do hlíny na Smutnice a také Stonoženky platí tohle viz , http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=56035 http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=18708


citace:
Původní příspěvek od Host
tabák, česnek, chilli papričky, pelyněk
poměry nejvíc tabáku (10) : česnek (domácí českej, ne čínan) 5 : chilli 1 : (pelyněk) 4

1. tabák povařit půl hodky - 40g v litru vody, zředit

2. česnek a chilli (příp. pelyněk) nechat kvasit ve sklenici s vodou na slunku za přístupu vzduchu až týden a pak to zředit

3. smíchat 1+2 rozumně zředěný s vodou. ph je dobré mít 7 (mírně nad 7 - ph buněčné stěny je 7,3 a tak to nejlíp vstřebá)

- stříkat (důkladně, i zespod) 3x tři dny po sobě, tejden pauza a pokud se příliš neškrabatí listy tak zopakovat a je to jistý s tím že se už nevracejí a larvy jsou taky death - tohle se odzkoušelo letos na jedný kytce a funguje to

případně smíchat s polyversem a přesličkou a je to i na plísně dobrý...

postřik max první dva tejdny v květu

rozhodně žádnej olej ani jary a mýdla


Njn , Mirisovy blaboly , jary a mýdla jsou smáčedla , tabákový výluh je tady jinak bych se držel rad v přispevku č .50 nejspíše někdo kdo něco ví Hlava,

Naposledy upravil Hlava 28-03-2011 v 04:09 AM

Old Post 28-03-2011 v 03:39 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carlos
Stálý Člen

Karma uživatele Carlos - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 66

ahoj ,hele pouzil sem na trasnenky biool ,max koncentraci ,kazdopadne me to uplne znicilo listy od konecku zacali cernat(odumirat) potom oranzovet a zloutnou smerem do stredu ,do te doby byly listy naprosto dokonale .Kzado prvni postrik jeste jaks taks ,ale po jejich navratu ,sem striknul znova a bylo to o dost horsi ,takze sem si jisty ze za to muze 100% tne ten postrik nebo spatne pouziti ,strikal sem tesne pred vypnuti lampy ,ventilacenonstop, 28dnu kvet 400w ,hlina- light mix 2/3 na spodku 1/3 all mix ,hnojky biobizz podle tabulek ,seminka (DP -OB ,Mazar,Blueberry)( Green H-el nino) ,nektere kytky to zvladli celkem v poho ,ale nasel sem asi 2lidi co meli stejny problem .

jo jeste sem tam pri tom zamoreni nasel takove malinke asi 2-3mm uplne zelene housenky ,nevite co je to zac .?

Old Post 29-07-2011 v 21:06 PM
Carlos je offline   Profil uživatele Carlos   Find more posts by Carlos   Foto galerie člena Carlos   Click here to Send Carlos a Private Message   Add Carlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fedor
Nový Člen

Karma uživatele Fedor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 67

Čus hoši,potřeboval bych trošku poradit,teďka ke konci květu se mě v boxu objevili smutnice... Ale holky uz flushuju,protože je za 2týdny seknu,ale mám tam ještě pár kousků euforie kterou tam ještě chvilku budu mít... Mám ty kytky co flushujupropláchnout tabákovým výluhem? Bojím se ale o chuť,ale kdybych neproplách všechno tak se to tam znova objeví... Mám ještě nimbový olej (neeom oil) od plagronu,co to postříkat tím? Díky

Old Post 09-07-2014 v 10:54 AM
Fedor je offline   Profil uživatele Fedor   Find more posts by Fedor   Foto galerie člena Fedor   Click here to Send Fedor a Private Message   Add Fedor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9022520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív