Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4. pokus pod 250w růst a 400w květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína 4. pokus pod 250w růst a 400w květ Příspěvek č. 1

Ahojte jsem zase zpět mezi vámi a rozjel jsem novou sadu řezů a take jsem to vylepsil o snížení teploty ve skříni a koupil jsem tu zvlhčovačku a jede to jako po masle ten rust úplně super dnes večer dodám fota zatím hoj

Old Post 20-05-2008 v 06:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Tak jsou tady fota!! Příspěvek č. 2















Ahojte tak po rekonstrukci skříně a par vylepšení zase jsem zpět

Old Post 20-05-2008 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 3

zdar no super akorát nechápu proč sem dáváš tu samou fotku dvacetkrát
a ty trubky okolo, to je zavlažování nebo co? neucpávaj se ti ty slabý trubičky jak vedou ke květníku?
hergot rozepiš se trochu, hnojky, ventilace, světlo...
ať se daří

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 21-05-2008 v 17:32 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Podrobnejší popis....... Příspěvek č. 4





Takže proč je to dvakrat to co je jako téma ty fota je omil to sem se splet ale neva už jsem psal aby to smazaly. A ty trubky se neucpavají a to uz je tam mam asi půl roku a zbytek hnojiva a ventylatory jsou tady na fotkách.

Old Post 22-05-2008 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Tak jsem si konecne poridil mobil i fotak Příspěvek č. 5





Ahojte chlapy a slečny tak vám povím ale ta zvchčovačka je zazrak jako sviň tak za 15dni od řízků jsem byl nucen přepmout tak mam pro vas pár fotek po přepnutí

Old Post 12-06-2008 v 00:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 6

To ti to teda brutálně přerostlo nemyslíš? Počítám, že jsi to nezaštipoval... Ty výhonky, které ti rostou tak vysoko nad těma ostatníma bych zlámal nebo zaštipl,, ať nemáš ten výškový rozdíl tak velký .. at to roste

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 12-06-2008 v 14:40 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Příspěvek č. 7






Jo zaštipoval jsem to . A moc rychle to rostlo nevim proc a pak jsem to asi pozde prepl pred tim jsem to tam mel skoro měsíc a ted 15 dni a bylo to kolem 50cm a mozna i víc tak jsem to jak na fotce uvidíte poohybal a uvidím jak se to vyvine. ale co uz za svetlem se poženou šišéčky Co byste mi doporučovaly sestřihnout ty velike??

Old Post 13-06-2008 v 12:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

vršky zlámej dokud je ještě čas,, ostatní to dorostou a budeš to mít v rovině

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 13-06-2008 v 14:07 PM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Zdarec.
...proč jsi to nechal tak moc přerůst?
Máš to jakésik vytáhlé,ty stonky budou problém.
Já bych to v půlce šmikl vše,než to začne kvést,jináč to neukočíruješ a výsledek bude prd a ne zelo.

Old Post 13-06-2008 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Ahojte tak ok ja to vezmu křovinořezem Díky za pomoc chybama se človek učí a u tech kytek kór tak jednou tak a podruhe inak jo tak dam foto a pak napišu jak to dopadlo minule jsem to přepl dobře ,ale u ěchto novejch a každy druhej je jinší ) Kdo hulí ten umí))))

Old Post 14-06-2008 v 03:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína pokračování s sekaním Příspěvek č. 11








Tak jsem to skosil a vypadá to k světu a zrovna vam sem dam tip na levnou dobrou zvlhčovačku:

http://2324.elektrocoleti.cz/ultrazvukovy-zvlhcovac-vzduchu-sps-808+dp35428/

tak ta je good mam ji doma a je super regulovatelna jak je potřeba a kdyz si to načasujete dobře tak vydrží celý den písnite mi co dál.....další upload zhruba po změně kvítí

Old Post 14-06-2008 v 11:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Ahoj te chtěl bych se zeptat mam tam škůdce které dělají drobné pavučinky a vajička pod listama takové bíle a lozí po tom takoví drobní broučci černí co mam proti nim použít??? help

Old Post 17-06-2008 v 01:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spik
Nový Člen

Karma uživatele spik - 50% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

Zdar máš to nějaky přerostlýý amigo,,,zda se mi že jsi to možna zlehka podcenil v prvních dnech s vlhkostíí,,,, ale jinak to bude dobry ,, ještě to pěkně obroste, myslím. .... jo aaa mohl bys mi třeba pleas napsat malou recenzi,,, na PLAGRON,, bych chtěl vyzkoušet,,ale nevim jestli se to vyplatí,,,do ted jsem používal GHE ,, plus páár doplnku,,, a to co vyrostlo,,, bylo hodně hustyy,,, a zajimavý,,,ale rád bych něco jinýho,,,
dík s pozdravem spidis

Old Post 17-06-2008 v 10:57 AM
spik je offline   Profil uživatele spik   Find more posts by spik   Foto galerie člena spik   Click here to Send spik a Private Message   Add spik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad kuk Příspěvek č. 14



http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20739

Old Post 17-06-2008 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 15

máš ty větve nějaký slabý, přikládal bych to tomu že nemáš pořádnej ofuk...bodou se ti ohýbat a lámat až budou šišiny..

málo jsi zaštipoval a roztahoval, jsou z toho takový košťata (bez urážky, každej se učí) aspoň víš pro příště

ty mrdky se snaž zlikvidovat (i když se ti to asi úplně nepodaří) dokud jsi tak brzo na květu kdy si můžeš dovolit ještě relativně vysokou vlhkost a postřikovat je..mimochodem jaký máš teploty, vlhkost?

přepínat pod 400w v 50 cm doporučuju ti projet trýdy čtyřkilařů, resp.250tkařů ať máš aspoň představu..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 17-06-2008 v 16:16 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

díky za radu já vím že jsem to přepl moc pozdě ale neodhadl jsem to nejak se to rozjelo teplota 22-27 vice ne a ta vlhkost hmm nemam vlhkoměr ale myslím ze je tam tak 70-80% kdyz je tma pres světlo to nejede a ty mrdky jsou tam diky teplotě asi a je to lepsí nez mynule měl jsem tam ty letavé mrdky takze pouziju postřik a nebo pujdu hnedat nejake berušky a s tím zastípáváním jsem to posral nedelal jsem to chyba ale jedna snich tak ani nevyrostla každá druha je jina odruda mynule my to předmynule my to vyšlo ale teď je to zase jiné a diiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkyyyy ))))))))

Old Post 21-06-2008 v 02:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-01-2015 - 9x Og Kush 250w růst 600w květ - 0 odpovědí
13-03-2010 - Indoor 250W růst 600W květ - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7054990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív