Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » New foliak ''08''
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 49

že nám to počasí přeje co fakt woser takhle to nemúže nikdy dozrát snad příjde to krásný teplý babí léto jak předpovídaj jinak nevim nevim

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 16-09-2008 v 10:33 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 50






tak vypadá že ani to počasí jim nevadí maj se čile k světu hlavně chronic ten je uplně k nakousnutí no posudte sami
1,2.Blueberry
3,4,5.CRONIC

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Naposledy upravil roboot 17-09-2008 v 12:50 PM

Old Post 17-09-2008 v 09:47 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 51






tak se to o5 kapek nafouklo a taky se to začíná pěkně zbarvovat

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 21-09-2008 v 22:34 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 52






po delší době sem hážu něco na ukázku už se nám to blíží

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 30-09-2008 v 10:51 AM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 53






zdárek groweři tak dneska jsem vi děl předpověd počasí na příští tejden a jestli fakt bude tak jak řikaj tak to nemá chybu takový počasí mi všichni co to máme ještě v zemi mooc potřebujem.u mě bych to viděl tak že jako první pokosim blueberry ta je nejvíc zralá a to tak koncem října nasledovat budou chronic white satin belladonna sage a jako poslední bude kalichakra která je ztm dost mladá ale za to má paličky úplně všude tu bych viidel na kosu možná až koncem listopadu ale to zaleží na počasí a na plísni ztm jsem při hloubkový kontrole žádnou neobjevil.už jsem měl nějaký záštipky chroniku a ten nemá chybu na to jak je mladej.tady jsou nějaký fotky chroniku a kalichakry

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 05-10-2008 v 20:29 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 54






zhruba 40 den květu

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 07-10-2008 v 14:11 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 55

tak jsem to s tou plísní minule trochu zakřik už se objevila na jedný pálce chroniku tak jsem nska koupil kuprikol akorát mám problém,nevím jaký dávkování mám zvolit protože co jsem to čet tak je to hrozně rozdílný podle druhu plísně a asi i podle toho na čem ta plísen je,pohybuje se to tam od 40g na 5litrú až po 40g na 40 litrú tak fakt nevím abych to nepostříkal a vono to neschořelo,neporadí mi někdo pls

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-10-2008 v 21:13 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 56

..chlape neblbni už to nestříkej, v tomhle čase při tý vlhkosti ve vzduchu každá voda navíc na pakách je hrozba, a hlavně pak by si kouřil kuprikolskaf, fakt nedoporučuju, snaž se eliminovat plísen tím, že kontroluj vystřihuj, při sluném poč, jako ted hlásí stříhám přebytečný listy aby se to provětralo, roztahuji větve, ale ted už určo nestříkám, to je tak na to udělat si z držky chemickou troubu
..každej kdo je ještě na out bojuje s plísní, jen to eliminovat, vystříhat a modlit se,

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 08-10-2008 v 22:29 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gregys
Stálý Člen

Karma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% PěstitelskáKarma uživatele gregys - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 57

JJ.Jumpp má pravdu radši odstranit kousek větve.Já jsem teď ve skleníku sklidil 1/3 kytky kvůli plisni a ostříhal skoro dohola.Ty dva týdny ještě přežijou a pujdou dolu.

img

Old Post 08-10-2008 v 22:36 PM
gregys je offline   Profil uživatele gregys   Find more posts by gregys   Foto galerie člena gregys   Click here to Send gregys a Private Message   Add gregys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 58

Zdarec

Super parenicek...
Hele ten White satin, jak bys hodnotil? cet sem tu, ze moc dobra neni, ale u tebe to vypada jinak, odkad je?

Jinac k plisni: Ja si poridil Bud Rot Stop a az na ten smrad dobry.
Chlapek v shopu rikal, ze se da pouzit i jako prevence a je to 100% bio. (strikat i pri sklizni) Ale jak ucinkuje sem zatim moc nepozoroval.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 08-10-2008 v 22:48 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 59

no ja myslel postříkat ztm jen ten chronik kterej je napadenej potože ten tam ještě nějakou dob bude možná tak měsíc myslíte že by se to z toho nedostalo za tu dobu jest li ne tak na to s..u nechci mít z huby chemickou troubu jak říká jumpp.jinak prostříhaný to je akorát ty palice jsou pěkně nahuštěný a tam jsem tu plísen na šel přímo na vršku chronika.díkes

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-10-2008 v 22:55 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 60

2 xpapousek:ze začátku se mi moc nelíbil bylo to tykový koště ale to ted pěkně zmohutnělo a myslim že vršky budou delikatesa ted je každým dnem vidět změna a ted když ještě má bejt tak pěkně tak si myslím že to zas pěkně popojede.jinak ten white satin jako jedinej voní jak tipyckej skunk všechny ostatní jsou takový ovocný,mnam mnam

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 08-10-2008 v 23:03 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

proti plesni pomaha hypermangan... dedo to pouzival na mlade stromceky na na paradajky proti plesni... a ja to pouzivam v terariach pre pavukov aby neplesnivel substrat... kupis to v lekarni za par korun rozpustis to vo vode a postriekas...fakt to ucinkuje

Old Post 09-10-2008 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 62

hoja, s tou plísní bojujem všichni...loni bylo hnusnější počasí než letos a krásně zabíralo polyversum...na kuprikol se vyser, vyzkoušel jsem kde co (samozřejmě né za 2 - 3 roky)...
letos jsem postřik polyversem flákal, tak prostřihávám denně plísní postižená místa až mi to rve srdce kolikrát.. v tomto počasí nemá opravdu cenu čímkoliv stříkat, na palicích je pořád voda, chtělo by to 4 - 5 dnů bez deště a aspoň sem tam ať se do nich opře slunko kua a ne totok (včerejšek byl pohoda..)...no takže stříhat kontrolovat, postižené palice ber celé, doma je prostříháš od plísně a nenapadené dosušíš krapet rychleji a aspoň budeš vědět na co se máš těšit až to bude v bespečí na půdě :-))))
zbytek kytek zatím krásně dojde...Pak už stačí jen vyhnout se plísni při sušení a máme vyhráno!! už ať je prosinec a řešíme jenom, jak ty vzorky metou a škrábou...tož toť můj názor do diskuse :-) hojas

Old Post 09-10-2008 v 15:49 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 63

zdárek tak jsem to ještě nestříkal zkusím to teda jen ostříhávat.dnes jsem našel další plesnivou pálku a vím na 100% že včera ješte nebyla.tak je vidět jak rychle se to šíří.dost mě štve že je to zrovna na tom chroniku má pěkně tvrdý palice a v tom je možná ten problém že prostě nejsou větraný jakoby od stonku,na druhou stranu múžu bejt rád že je to ztm jen na něm i když si myslím že s kalichakrou budou taky problémy je uplně nahuštěna ztm nezralým materiálem a ještě minimálně měsíc musí vydržet tak že bojím bojím. blueberry jsem už naložil final solution,už se jí to blíží.jo a to počasí by od zejrta mělo bejt dobrý tak aspon že tak.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 09-10-2008 v 21:02 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 64






zdárek growers tak se opět hlásím.ztm jsem neobjevil žádnou další plísen tak mam radost a stříkat to nebudu to už dotáhnu,když tak ještě něco ušmiknu kdyby to bylo potřeba.blueberry a beladonna jsou asi 5 den na FS tak že po víkendu pudou.ostatní si ještě aspon dvakrát pochutnaj na green sensation kterou jsem si přivezl z Cultivy a za tech 14 dnú baj voko pudou taky na FS.blueberry už jsem taky ochutnal a je cejtit po jabkách velice příjemná lehká chut a to to bylo sušený na radiatoru.pic

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 13-10-2008 v 21:09 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6926710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív