Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pouhej Tyden - Seed Boutique
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Pouhej Tyden Příspěvek č. 1




přesne na den a skoro na hodinu trvalo doručení semen od seedboutigue v pondělí posláno za týden v pondělí doručeno musím přiznat že mi to vyrazilo dech takhle rychle jsem to nečekal a hlevně koneč se můžu zase věnovat šlechtení a selekci na kvalitní genetice modely to jsou pouze na ven objednávka semen na indor bude za měsíc po vyplatě a pak už zase konečně zaplním svou matkárnu a hlavně podaruju lidi kteří mi pomohlia daly mi své řízky abych se mohl alespon o něco starat jmenovat nebudu oni ví a jestli budou chtít tak je sem napíšu a taky podaruju lidi kteří příšli díky mě a mému neumu o GUS od refermannna tak to asi vše ted se budu modlit at nedopadnu jako minule ale semena které přišli ted jsou asi 2x tak vetší než ti minulo coš o něčem svědší snad z fotek přečtete o jaké modely se jedná

Old Post 30-01-2006 v 13:10 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 2




ješte lepší foto jinak kdyby jste měli někdo super postup jak to naklíčit tak sem sním já mám prostě strach jak malej kluk po minulé akci 24 semen ani jedno nevyjelo modely love point, GUS,REMULAND dík

Old Post 30-01-2006 v 13:20 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 3

Cus, mam jeden dotaz
Kolko si platil postovne ? Nejak som to tam nevedel najst ...
Tiez by som od nich chcel nieco zobrat, a vsimol som si ze tam mas model sHaman tak bude ti treba vsetkych 10 semien Nemohol by si my predat takych 5 Bol by som moc vdacny ale ak nie tak je to v poho

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 30-01-2006 v 13:38 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 4

poštovné 5dolarů ale taky liber nebo euro

Old Post 30-01-2006 v 17:10 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 5

to anonymer: poděliš se i s částkou jestli jo tak ti těch 5 semen přenechám

TO aenema: dík za podporu a sledování "mé smrti"

to Tetrin:tato firma je známá pod firmou seedsdirect.to a vždy měla velice dobrý ohlas kdyby si tu listoval tak by si věděl jinak na indor plánuji nákup za 30000kč a to teprve budu mit bobky jestli přijde nebo nepříjde prvním mím ulovkem bude G13 HAS PLANT od sensi seed cena 170usda a taky budu mít bobky jestli to kámoš raději neprokalí no prostě život je plnej strachu tak proto raději hulit

Naposledy upravil hary 31-01-2006 v 11:58 AM

Old Post 30-01-2006 v 21:08 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6




takže mé obavy s klíčivosti se naštěstí nenaplnili a musím říc že klíčení bylo velice rychlé 3 dny a takhle to vypadá 3XME všechny venku 3xSH všechny venku a 3xMS pouze dvě další klo plánuji za 2 dny to budu klíčit trencku a belacio ještě foto a neodpustím si poznámku že tenkrát ty refermanova semena nebyla si moje chyba

Old Post 07-02-2006 v 15:33 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 7

ahoj hary seeds pekne klíčia len by som ti poradil miesto tampónov používať utierky-načistenie prachu kde sa korienok nezaborí do vnútra potom musíš vyťahovať a môže sa ti náhodou zlomiť no a rastlinky by to nemuseli rozchodiť

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 07-02-2006 v 15:43 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 8

Neměly by být při téhle velikosti už zasazeny?

Jsou totiž dost náchylný....už by měly bejt dávno v hlíně....

Old Post 07-02-2006 v 15:53 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 9

jo dávám je do hlíny dřív ale tohle mě zaskočilo po 3 dnech už byly takhle velké a ještě kořeny prorostle tamponem tak jsem pár konečků nechtíc amputoval no snad to přežijí mějte se

Old Post 07-02-2006 v 17:29 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 10

tak to zatím probíhá perfektně jen trencka z 10 jen 2 no jedno jsem stratil ale i tak je to málo jinak belaci z 10/10 fotky dodám takže konrečné zůčtování vypadá takhle 6 semen ME vylezli všechny 4 jsem předal dál tam výsledek neznám 5xSHA vylezli všechny 5 jsem taky předal dál výsledek neznám 10x TRE vylezli 2 to je slabota ani nevím proč byly zabalené jinak a jak jim tento model jde na odbbyt byl to náhradník a podle toho se ukázal dále 10x BEL vylezlo 10 a pak bonus tam jsem dal jen 3 a vylezli 2 no až na tu trencku celkem povedené další repoet bude púozději a to poměr samice samec tak zatím čus

Old Post 14-02-2006 v 19:12 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 11

...tak je to doma.
Dodaci lhuta zhruba 14 dni, original obaly a bonus samozrejmosti.Good job guys....

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 15-02-2006 v 16:01 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tveck
Nový Člen

Karma uživatele Tveck - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

Čau, objednával jsem si od nich minulý rok a letos bych rád znova...Loni jsem tam musel poslat cd a peníze přímo v něm...Můžete mi někdo prosím říct jak to funguje letos, když nechci platit kartou? Předem dík za odpověď.

Old Post 15-02-2006 v 20:44 PM
Tveck je offline   Profil uživatele Tveck   Find more posts by Tveck   Foto galerie člena Tveck   Click here to Send Tveck a Private Message   Add Tveck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 13

je to jednoduché vypln jejich formulář a dej peníze do obálky tod vše

Old Post 17-02-2006 v 19:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 14

presne tak o tyzden to mate doma
ako ja Hollands hoop, durban poison, early misty a bonus south african durban x skunk 1

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 20-02-2006 v 11:31 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 15




nové poznatky no co bych vám k tomu tak řekl no asi to že příště až si budu kupovat semena tak je nechám rozjed nějakým profíkem a někým kdo na to má nervy věci se mají asi takhle shaman a mendo chino jsou nějaká zabržděné a ballaci a jedna jediná trecka jedou slušně no koukněte na fota nejsou nic moc ale snad něco uvidíte

Old Post 04-03-2006 v 15:38 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16

když to vezmete jsou měsíc na růstu 3týdny pod 3x36w coolwhite zářivky a ted 1týden pod 400w MH vše to mále je bud SH nebo ME to velké je 1trecka a 9ballací a pár malejch mexických sativ zlaté řízky

Old Post 04-03-2006 v 15:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4858170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív