Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W White widow + Orange crush x G13
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 17

Cus ph 6,5-7 je moc, zkus to tim testem drzet na 6 muzes i o neco min a pouzij misto citronu, kyselinu citronovou koupis v potravinach nebo ocet, ja ho pouzivam a myslim ze v poho.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 06-05-2008 v 11:59 AM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 18



dneska nam menili v baraku rozvody elektriny a tak pet hodin mimo svetlo skrine v pokoji na zemi pod svelem z okna. snad je to moc nevystreslo. ale zajimalo by me co je tohle, to uz nakvetaji, nebo jsou to ty predkvetove pohlavni znaky?

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 06-05-2008 v 17:00 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 19

jinak planuju do konce tydne nainstalovat scrog a prepnout na 12/12 periodu. hodilo by se mi to totiz sklidit pred zacatkem cervence. co si o tom myslite? neni na to brzo(stadium vyvoje kytek) nebo pozde(cas na kveteni) ?

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 06-05-2008 v 18:01 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
powerjules
Stálý Člen

Karma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% PěstitelskáKarma uživatele powerjules - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 20

kamo to spis vypada na svilusky

Old Post 07-05-2008 v 07:21 AM
powerjules je offline   Profil uživatele powerjules   Find more posts by powerjules   Foto galerie člena powerjules   Click here to Send powerjules a Private Message   Add powerjules to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 21



to snad ne!

zkusim pohledat neco na jejich likvidaci

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 07-05-2008 v 08:46 AM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowejoy
Stálý Člen

Karma uživatele Lowejoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 22

to powerjules: on se ptal asi na ty blizny na tech fotkach,jestli to jsou znamky ze muzou jit na kvet.. a ty ho strasis se sviluskama.. kde si je videl na tech fotkach?

Old Post 07-05-2008 v 12:04 PM
Lowejoy je offline   Profil uživatele Lowejoy   Find more posts by Lowejoy   Foto galerie člena Lowejoy   Click here to Send Lowejoy a Private Message   Add Lowejoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 23

mozna myslel ty predchozi, kazdopadne pri blizsim zkoumani listu(i zespodu) jsem nic neobjevil, tak teda bud jsem slepej nebo tam nejsou, jinak jsem cetl nekde ze se hadi vyhubit nasazenim nejake vosy ci co, predatora kterej je pozere, tak asi bych volil tuto moznost kdyby se nakonec ukazalo ze tam jsou

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 07-05-2008 v 16:05 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 24

Bud v klidu ja tam taky nic nevidim to asi myslel ty kapicky vody ne? Jenom my je divny ze uz se ti objevujou bliznicky,pokud jsem to dobre cetl tak to mas jeste na rustu?

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 07-05-2008 v 16:29 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 25

jo, mel jsem, docetl jsem se ze tim dava kytka najevo ze je pripravena kvest. ode dneska jsem jim nastavil 12/12 rezim, doufam ze se jim to bude libit...

Hnojim jim biobizzem Grow, planuju pridat Bloom a topmax, ale kdy

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 07-05-2008 v 17:17 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drakar
Stálý Člen

Karma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% PěstitelskáKarma uživatele drakar - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 26


Ja hnojim podle tyhle tabulky a dobry.

Co mužu udělat dnes, mužu udělat až zítra a klidně až pozitři...




Prvni indoor SPAJZ 250w
SPAJZ 250 - 400w II

Old Post 08-05-2008 v 13:55 PM
drakar je offline   Profil uživatele drakar   Find more posts by drakar   Foto galerie člena drakar   Click here to Send drakar a Private Message   Add drakar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

5.den 12/12 Příspěvek č. 27



mame tu dalsi update.

Kyti zdarne prenesly presun z Brna do Prahy, nevypada to ze jim to nejak ublizilo, rostou si dal.

Jeste pred stehovanim jsem vykutil pletivo a nahradil jim roztahovaci dratky, takto zapletene kytky + strcene do bedny byly naprosto presunuschopne. Pletivo se jim libi, hezky jim prorustaji.

je az k neuvereni jak rychle rostou, pokazdy me to prekvapi, potesi a nadchane.

zatesnil jsem skrin a zalepil otvory vzadu, aby mely kyti v noci vetsi tmu.

jeste planuju vykutit pachovy filtr., uz mam nakoupene aktivni uhli a puncochy 8)


kyti jsem prihnojil smesi grow 2 ml/l, bloom 1ml/l, topmax 1ml/l.
!!! Pri zalevani jsem si vsiml ze dve slabsi nesaji vodu tak rychle jako ostatni, rekl jsem si, je to tim ze jsou kyti mensi nez ostatni a tak pijou pomaleji, taky jim pomalu usychaji listecky odkraju, asi to bylo na ne moc, pri zalivce jsem jejich kvetinace v misce zaizoloval sackem a nechal to vypit jen ty silnejsi napite kytky, pak jsem roztok zredil a zalil je v mensi mire vrchem. zatim vypadaji spokojeneji.

zatim zadne znamky intenzivniho nakvetani...


drakar: diky za tabulku, taky jsem ji v growshopu dostal, ale nasledne ztratil

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 12-05-2008 v 08:42 AM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Obecné 8/12 (8.den 12/12) Příspěvek č. 28






neubehlo moc casu, ale kyti rostou a rozdil je videt, tak se jsem si rikal ze pridam par aktualnich fotoz

zacneme tim mene radostnym... problemy. jde v podstate jen o shrnuti toho co podle me neni v poradku a jak to budu resit. davam to sem abych si nechal poradit od zkusenejsich groweru kdybych delal neco spatne, pripadne abyste mi me pocinani odsouhlasili. zvlast problem 1



problem 1 viz. foto 1.
jak vidite dve kyti uprostred maji mene sytou barvu. jsou celkove slabsi a vypadaji nezdrave.

po delsim pozorovani jsem usoudil ze to je prelitim. pijou totiz vzdy tri z jedne misky a ty vetsi zrejme maji vetsi koreny a vysusi svou pudu rychleji. budu tedy prostredni kvetinace ob jednu zalivku izolovat od piti v misce obalenim do igelitovych sacku, taky jim budu davat mensi koncentrace hnojiva pac jim trochu osychaji listrky od kraju(to ale zacali delat jeste pred tim nez jsem je vubec zacal hnojit) uvidim jaky to na ne bude mit vliv



poblem 2 viz foto 2 a 3

zloutly mi listy odspodu a vytvarely se na nich hnede, jakoby mrtve fleky.

citace:
MIRIS: ...špatný ph půdy...

citace:
drakar: ...Cus ph 6,5-7 je moc...


asi to bylo tim, snizil jsem ph zalivky(nechtel jsem je vyndavat z pletiva a proleva(stresovat), proto jsem je neproleval ale jen snizil ph zalivky, myslim ze se to postupne zlepsi), zlepsilo se to, ale na jednom listu(fota) to stejne bylo.



a nakonec to nejlepsi

hezka vetev a vdoví houšť(neslo se vyhnout diakritice )



dobre zpravy!
na dokvet mam slibene 250w+cooltube lampy od kamose -diky, diky- a brzo ph test. konecne si budu moct zmerit presne ph pudy

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Naposledy upravil ptchj 16-05-2008 v 09:58 AM

Old Post 15-05-2008 v 19:57 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Nápad 13/12 Příspěvek č. 29




zdavicko komunito.

pet dnu je za nami a kyti si zadali zaznam papaji co se do nich vejde(3ml grow, 2ml bloom, 2ml topmax). Zbavil jsem jich spodnich palicek a listku(tech vo byly pod pletivem), tim jsem sledoval soustredeni rustovych sil na vetsi vetve.

napadlo me poridit si na pristi varku automaticky zalevani tropf blumat(nebo jak se to jmenuje) tim by mi odpadl problem s nerovnomernym zavlazovanim a prelitim nekterych slabsich kytek se kterym jsem se potykal. uz se z toho vzpamatovavaji.

jak je videt na fotkach, kyti pomalu prestavaji rust a zacinaji se tvorit paldy

kyti voni cim dal intenzivnejsi, coz me donutilo vyrobit pachovy filtr

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 20-05-2008 v 18:44 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Nápad pachac Příspěvek č. 30






PACHAC


po precteni nekolika navodu tady na foru jsem se odhodlal se do toho pustit sam.



pouzil jsem:
-kanalizacni rouru d110x250
-textilni pasku
-spodek 2l pet lahve
-uhli
-puncochove podkolenky ting-ťong



postup:
-rouru jsem upravil na rozumnou delku a vyvrtal jsem do ni spoustu der d8,5. spoustu.
-konec roury jsem zadelal spodkem pet lahve do ktere jsem taky navrtal nekolik der.
-pres celou konstrukci jsem pretahl jednu podkolenku a prilepil konec paskou k roure.
-potom jsem prez ni pretahl druhou a prostor mezi nimi jsem vyplnil uhlim.
-konec druhe podkolenky jsem tez prilepil k roure.


pak uz jen stacilo opet textilni paskou pripevnit filtr na vetrak s tim, ze jsem mezi plastove casti umistil vlozku v podobe porezniho tesneni na okna/dvere.


zatim vse. pripadne dotazy rad zodpovim.





EDIT: tak teplotu to ve skrini zvedlo o nekolik stupnu. sice budu muset dat lampu o par cisel vys, ale na druhou stranu ted v mistnosti kytky vubec nejsou citit a to je to ceho jsem tim chtel dosahnout.

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Naposledy upravil ptchj 21-05-2008 v 11:34 AM

Old Post 20-05-2008 v 18:57 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Palec nahoru 16/12 Příspěvek č. 31








na prani jednoho kamrada , aktualizuju fotky driv nez jsem chystal... ale proc ne, je to prece galerie

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 23-05-2008 v 18:31 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Pohodička 22/12 Příspěvek č. 32





dnes vam nabizim novy pohled do me dzungle

vice jsem to dole prostrihal, protoze po provedenem exprimentu s jednou kytkou jsem usoudil ze je lepsi kytce odstrihnout spodni palice a netreba se bat, ono se to nahore projevi

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 29-05-2008 v 15:15 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9995450 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív