Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 150W White widow + Orange crush x G13
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 33

Ja si tiez myslim ze prehnojenim to nebude...ja pouzivam BioBizz uz dlho a davam sem tam aj vacsie davky ako pisu a neprehnojil som ich este ani raz.BioGrow davam vzdy od zaciatku 2ml/l takze hnojkami to asi nebude..

4th GROW- 150W Son-t, 8 X SANTA MARIA
3th Envirolite 125Red-2xWR,2xSM
150W HPS Sun on the beach...
12 x Lowryder od Methoda
!SECRET MANDALA ROOM! by Method--

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=862599#post862599[/url]

Old Post 29-05-2008 v 16:52 PM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

26/12 Příspěvek č. 34




uhh, pres vikend jsem byl pryc, prisly vedra, kyti vyschly a kdyz jsem prijel tak nevypadaly moc spokojene. nejhur to odnesly g13xOC, ktery jsou na posledni spolecny foto napravo. nebylo to pro ne fatalni, ale myslim ze je to minimalne hodne vystresovalo.

jsem idiot...




Edit: hned jsem je zalil cistou ph upravenou vodou, dneska uz vypadaly lip, dokonce bych mozna rekl ze to kytkam prospelo, pekne se osypali. a mohutni jim kvety



prikladam par zlutych fotek... do priste se pokusim polepsit

foto1: spolecne. v pravem hornim rohu je videt kytka ktere se sucho nelibilo, prisla o nekolik velkych listu, ale ja myslim ze se jeste zpravi
foto2: cerny kun , kyti se kterou jsem mel problemy, viz drive. docela se vybarvuje
foto3: bila vdova.

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Naposledy upravil ptchj 02-06-2008 v 12:34 PM

Old Post 01-06-2008 v 23:10 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

34/12 Příspěvek č. 35





zdravicko,
jsem tu s novym fotoupdatem. kyti vypadaji dobre, dostaly 2ml grow, 3ml bloom a 3 ml topmax.

je zajimave, ze ruzne kytky jsou v ruznych stadiich vyvoje. na prostrednich dvou pozoruju oproti ostatnim vetsi osypanost, rekl bych ze je to tim, ze jsem jim nechal nejmene vrcholu, ale mozna se mylim. kazdopadne dve kyti stratil suchem listi a koukam ze jsou o dost pozadu s vyvojem a zrejme budou chudsi i paldy. ale co muzu si za to, dobre mi tak..


kdyz jsem na zacatku psal, ze mam mozna 3 genetiky misto jedne se podle vseho potvrzuje. soudim tak podle vune. rekl bych ze mam 2x ww(klasicka vune), 3x g13xoc(dost nevyrazna vune) a 1x mountain jam(mocny smradoch).

posledni fotku doporucuju zvetsit

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Naposledy upravil ptchj 09-06-2008 v 12:14 PM

Old Post 09-06-2008 v 11:53 AM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

39/12 Příspěvek č. 36





mame tu novy update.

holky dostavaji 2 ml grow, 4 ml bloom, 4 ml topmax

rostou a rostou a mohutni. snad jen dodam, ze mi odesly spinaci hodiny, tak to zapinam a vypinam rucne, ale brzo si poridim novy

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 16-06-2008 v 17:00 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

48/12 Příspěvek č. 37






Hola companeros!
Prisel cas predposledni aktualizace. Fotky jsem poridil vcera, pisu to proto aby rejpalove nenapadli pocty dnu

jelikoz se blizime do finale a taky kvuli jinym duvodum, rozhodl jsem se, ze je v pondeli seriznu. Holky tudiz uz nehnojim, predevcirem dostaly davku enzymu, jeste je zitra proplachnu vodou a pak uz necham do pondeli ve tme.

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 26-06-2008 v 12:06 PM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptchj
Stálý Člen

Karma uživatele ptchj - 87% PěstitelskáKarma uživatele ptchj - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 107  

Pohodička zaverem Příspěvek č. 38









Pratele, s malym zpozdenim, prichazi posledni update tohoto reportu.


Kyti jsem sklidil podle planu v pondeli posledniho cervna. posledni tri dny mely tmu. nevim co bych k tomu rekl, snad jen ze zasmradily cely byt, zlomil jsem si o stonek prvni kytky nuzky a premenou rostoucich kytek na material k suseni jsem stravil hodinu a pul.

na fotkach jsou kytky pred kosou v poradi 1.-3. OCxG13, 4.,5. WW, 6. MJ


Ususeno..
Vsehovsudy je toho 29g, cca 11g WW, 13g OCxG13 a 4g MJ neni to moc, ale chut a ucinky vsech tri modelu jsou vyborne a o to mi slo. vim, ze kdybych je nechal rust dyl, bylo by toho vic. cas me vsak tlacil a nemel jsem jine moznosti. Vsak ono to priste s nove nasbiranymi zkusenostmi bude lepsi

vsem diky za Karmy

400W kumbálek
codename outdoor
150w v peřiňáku

"The most difficult thing in the world is to know how to do a thing and to watch someone else do it wrong without comment."

Theodore H. White

Old Post 10-07-2008 v 11:23 AM
ptchj je offline   Profil uživatele ptchj   Find more posts by ptchj   Foto galerie člena ptchj   Click here to Send ptchj a Private Message   Add ptchj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9329210 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív