Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bio Hydro Peace Maker - Ice - and hlíněná Wdovka (řezivo from Wilda corp.)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 17

Ahoj! Kolikátý je to den květu pls?

Old Post 22-03-2008 v 22:05 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 18

No 19 unora sem přepnul na 14/10 a 26. unora na 12/12 a jako na tom 14 hodinovym cyklu nekvetly skoro ani trošku po těch osmi dnech ani náznak ale jakmile sem přepnul na 12/12 tak to šlo rychle jako začátek květu počitám něco mezi tim takže řekněme 23.unora tzn. že dnes je to přesně měsíc co kvetou .... myslim že Peace maker bude rychlejší udělal dřív palice a má je o mnoho větší myslim že Ice snese klidně i přes 60 dní květu protože mu fakt dlouho trvalo než začal kvíst. Wdowu v hlíně sklidim podle czhledu lupu už mám připravenou tak se uvidí ...zatim čabas

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 23-03-2008 v 15:12 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od AEROMAN
hele pouzivas teda ten ata clean chci si to poridit do aera pisou ze to zamezuje rasam ale koreny ti nak zhnedly ze zacatky sje mel krasne ale ted kapet zhnedly jakou mas teplotu v rostoku?


já si myslím, že kořeny zhnědnou, protože jsou na vzduchu a na jejich povrchu proběhne oxidace. podle mě je to normální...vždy mi to zhnědlo a neřekl bych, že je to něco špatnýho. jako varovnej signál bylo vždycky když kytka najednou spotřebovala míň roztoku, než normálně...máš to pěkný

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 24-03-2008 v 16:53 PM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 20

Nojo jenže když se koukneš na předchozí stránku tak tam je foto kde sou kořeny celý hnědý i ty co byly ponořený celou dobu... takže to koumu ... hlavně se to stalo po tom co sem blbě ve spěchu odpočítal dávkování takže je to přinejmenším shoda náhod hodná zamyšlení...

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 25-03-2008 v 15:49 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 21







A takhle to vypadá teď..... nasadil sem znovu ata - clean a zmenšilů dávku hnojiv a kořínky začínají pomaličku světlat a kytinkám to jen a jen prospívá....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 28-03-2008 v 07:24 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cajovnik
Tea Master

Karma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% PěstitelskáKarma uživatele cajovnik - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 22

zdar Vofce,
jen by me zajimalo, jestli vidis nejakej rozdil mezi kytkama co mas ve vode a tema z hliny? (napr. rust, stavba palic, barva atd.)
Caj


__________________________________________________________________________________
- K tomu, abys žil svobodne a štastne, musiš obětovat nudu. Neni to vždy snadná obět’-


cajovnikovy kytky


Glastonbury Hill
GIBRALTAR

Old Post 28-03-2008 v 14:26 PM
cajovnik je offline   Profil uživatele cajovnik   Find more posts by cajovnik   Foto galerie člena cajovnik   Click here to Send cajovnik a Private Message   Add cajovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 23

jasně že je v tom rozdíů kyti v hlíně mají o něco menší a řidší pálky jenomže ta vůůůůůně to je něco... prostě na chuť je hlína nepřekonatelná ...no a právě to je to o co mi jde ...docílit v hydru stejně dobré likérkovosti jako v hlíně nebo se k tomu alespoň přiblížit .... jinak ty kytky co mám v hydru taly krásně sladce voní myslím že je to nízkejma dávkama hnojiv (míchám nejnižší doporučené koncetrace) a taky jejich složením ...... bydlet někde na vesnici takl bych do toho sypal klidně slepičáky ale to tady kde sem hold nende .....


Čabásek

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 29-03-2008 v 13:35 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 24





42. DEN KVĚTU (Pus mínus začal sem tejdnem 14/10) (2Svahadžííí ..jj kdo se s tim má počitat žejo... tady to máš )

Tak mi připadá že Los kytičkos trošku povyrostli... inu posuďte sami....
Na fota koukněte pokud možnu ve full range celkem se mi zdařila komprimace takže je na co koukat......

1. Ice
2. Peace MAker
3.
4. Wdovka v hlíně

....včera dostaly novej mixík tak uvidíme jak to s nima zacvičí .... Iceovi sem dal trošku menší koncentraci základních hnojiv jelikož začal s kvetením o trochu déle a tak nemusí živit takovou biomasu ..navíc začal chytat takovou trošičku chemickou vůni ..tak sem mu prostě ubral a uvidíme....

3.dubna Výměna roztoku 2ml/L A+B – 2ml/L bloom stimulator – 1 ml/L PK 13 -14 – Ataclean 0,01ml/L - 2ml/L Atazyme – BN Vitrasol 5ml/20L ......Ice mdostal jen 1.5ML/L A+Béčka [SIZE=3]

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 05-04-2008 v 10:49 AM

Old Post 04-04-2008 v 07:46 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Pohodička Příspěvek č. 25








Zdravíím hulivé spoluobčanstvo ...Nedělní odpoledne svým světlem přímo provokovalo vzít do ruky fotoaparát a nechat čip laskat ladnými křivkami chlupatých macatých lasiček .....

Nuže... 46.den bobtnání...


1.šecko šecičko
2.Ice
3.Ice na druhou
4.mé oblíbené zákoutí
5.
6.Mírotvůrce
7.Opět písmejkr (Full range recommned)


Zdar ....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 06-04-2008 v 15:45 PM

Old Post 06-04-2008 v 15:39 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Zdar strecu, na te posledni fotce jak jsou zoubky na listech tak napruzeny na horu,tak tim kytka vetsinou dava najevo ze jestli ji pridas jeste hnojky tak ji nejspis popalis, ale pokud to budes udrzovat na stejnem nebo mozna trosku nizsim Eccku tak by to melo byt v klidu. Todle jsem vypozoroval. Preju Good luck

Old Post 08-04-2008 v 06:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 27

mno a já bych zase řekl, že má lampu moc nízko, čili vysoká teplota a malá vlhkost - proto se to takhle kroutí nahoru a listy jsou takový tlustější a tvrdší

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Old Post 08-04-2008 v 07:09 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 28

Jo disaster a sunseeker mají pravdu.Taky jsem minulej týden zvednul ec ze 2,4 na 3,0 a za pár dnů to vypadalo uplně stejně.Tak jsem to radši zase rychle stáhnul dolů

Jináč pěkná práce vofce.

Old Post 09-04-2008 v 10:52 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Taky jsem minulej týden zvednul ec ze 2,4 na 3,0 a za pár dnů to vypadalo uplně stejně.Tak jsem to radši zase rychle stáhnul dolů

Jináč pěkná práce vofce.
zvedal jsi EC z 2.4 na 3.0???proc???
ja bych rekl ze EC 2.0 uplny maximum
zkus projet tenhle thread
umeni hnojit

Naposledy upravil 09-04-2008 v 13:07 PM

Old Post 09-04-2008 v 12:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

hele v tom dripu si ty kytky daj i vetsi eccko nez 2,0 ale uz je to dost na hrane. Ja jednu dobu valil kytkym 5,6 Ec a v poho sice asi jenom 2 dny a proto ze jsem mel rozkalibrovanej Ec metr. Ale daly si to a a ni koreny nemely moc popaleny. Ale je to asi zbytecny, Maco meril jsi odpad?

Old Post 09-04-2008 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od deth.
zvedal jsi EC z 2.4 na 3.0???proc???
ja bych rekl ze EC 2.0 uplny maximum
zkus projet tenhle thread
umeni hnojit


Proč? Jednoduše jsem to chtěl zkusit.No já bych si zase troufnul tvrdit,že maximum je tak 2,5.Projdi si tady thready s dripem a uvidíš,že nejsem sám kdo tomu valí přes 2,0

Při ec 3,0-3,2 co jsem tam týden měl jsem si nevšiml náznaků přehnojení.Ale už je to šibeniční hranice (jen lehce nažloutly konečky listů)

Spíš vyvstavá otázka jestli to nebude mít negativní vliv na chut.

d: odpad už jsem neměřil,po tomhle záhulu jedou už jen na vodě.

Vofce:sorry za zasirání,pak promažu

Old Post 09-04-2008 v 13:42 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 32

Mno ..i vy uhádanci ..je vidět že je Jaro krev přetéká hormony a lidská mysl touto výživnou krví obohacená podněcuje veškerenstvo k životu ...víte že.... Jelikož ženy berou čim dál víc hormonální antikoncepci a močí tyto hormony do záchodů mají samečci některých druhů ryb místo mlíčí jikry a že někteří ptáci mění své písně ? ...nevěděli ...no tak teď víte .. hormony to je dobrodrůžo ..


Mimochodem Joujou asi na těch vysokejch dávkách něco bude .... já ale EC neměříím vííď dávám co nejmenší doporučené dávky ale pravda je že mi připadá že kytky začli trochu smrdět místo vůně a to se mi vždycky stávalo když sem moc hnojil .. ta nepříjemná vůně příde dycky dřív než nekróza listů ... takže ještě malinko snížim.... .... .... ...
... . .... . ... . ..
.
...tak a je to nalil sem do každé vaničky pět liráků čisté nefalšované vody navíc ono pravdu má i nííímand protože přes den je vlhkost někde kolem 30% teplota max 28 to by mělo být dobré ....no ještě je trochu poránu porosííím .... debata zdá se býti plodná což?

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 09-04-2008 v 19:25 PM

Old Post 09-04-2008 v 19:13 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5832460 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív