Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » rané odrůdy od BlueHemp -na out 07-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

rané odrůdy od BlueHemp -pro out- Příspěvek č. 1




Chystáte se už na Outdoor ?
Proto vám chci trochu přiblížit tyto Modely od BlueHemp.
Jsou to modely, které si zaslouží trochu pozornosti, protože:
1. Jsou pro venkovní pěstování
2. Sklizeň je velmi brzká
3. Účínky nejsou STONED, ale spíše High
4. Tyto odrůdy jsou vhodné do naších podmínek.
5. Ceny jsou jakž takž přijatelné.

Nevyhódy:
1.Nevím jaký je jejich výnos - nikde jsem to nenašel.
2.Na Groweru jsem nikde nenašel žádný theard od pěstitelů těchto odrůd.
3.Nevím jaká je důvěryhodnost této seedbanky (pokud jste od ní objednávali, prosím pište co nejvíce info)
Pokud někdo máte s těmito odrůdami jakoukoli zkušenost, nebo jste pěstovali i jiné modely od BlueHemp, prosím pište sem co nejvíce info o těchto zajímavých odrůdách (hlavně výnos, odolnost, účinky, atd... ).

Takže jsou to:

Hi'NooN

Rodokmen: [NL#2 x chronic] x [Swiss Sativa x Lebanese]
Chuť: sladké ovoce a hašiš - kořeněná příchuť
Účinek: trippy-speedy
Žně: Venkovní- druhá polovina září
Nevhodná pro vnitřní pěstování.
Cena 10 seeds= 30euro
Cena 5 seeds= 15euro

Pakistani

Rodokmen: Pure Landrace, výběr
Chuť: kořeněná, ovocná
Účinek: tělesně vysoký (body high), jasná mysl
Žně: venkovní - střed září,
vnitřní - zatím netestováno
Cena 10 seeds= 40euro
Cena 5 seeds= 20euro

SilverDream

Rodokmen: PurpleDream x Swiss Sativa x Monstera
Chuť: medový meloun, čerstvé koření
Účinek: myšlenkový výtlačný ventilátor (mind blower)
Žně: venkovní - první polovina září,
vnitřní - zatím netestováno
Cena 10 seeds= 30euro
Cena 5 seeds= 15euro

Stránky BlueHemp : http://www.bluehemp.ch
Jinak Objednávky a ceny najdete na http://www.hemcy.at/webshope/index.html

Naposledy upravil Hanos 16-10-2007 v 16:47 PM

Old Post 12-11-2006 v 11:42 AM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

nějaké info najdeš tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22516

Old Post 12-11-2006 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Rappa
nějaké info najdeš tady: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=22516

Takže. Dal jsem zde použitelné informace o BlueHemp z tohoto odkazu . Tady jsou:

Ja osobne vidím budúcnosť práve vo Švajčiarsku či jeho silnom prepojení s Hollandskom. Existuje niekoľko firiem fungujúcich na tomto území a chcel by som vyzdvihnúť hlavne jednu a to BlueHemp company. Genetika od tejto spoločnosti preukázala svoje kvality od samotného Švajčiarska cez Nemecko, Dánsko až po Škótsko. Zaoberá sa šľachtením genetiky takmer výlučne pre outdoor a teda aj jej ponuka je veľmi silná práve pre tento druh pestovania. Väčšina genetiky je z originálnych zdrojov krajín skade tieto odrody pochádzajú a nie len prekrížením už existujúceho komerčného materiálu. Ak niekto videl môj chválospev na Top Haze zdrojom je práve BlueHemp co.. Majitel sa volá Mario a je to veľmi príjemný a hlavne ochotný človek čo takmer hneď odpovie na vaše dotazy ak nie je práve zavalý prácou.
A v sekcii BlueHemp seeds nájdete skutočné poklady pre outdoor pre naše podmienky.

Teraz bude nasledovať zoznam genetiky, ktorú by som z vlastných skúseností ale aj vďaka skúsenostiam známych či proste neustálym hľadaním pravdy odporučil.

BlueHemp co.

Calvin (úspešne pestovaný na severe Nemecka)
Chilla
Dark Kush
Dark Vader
Lebanese (úspešne pestovaný v Dánsku)
Nepali (úspešne pestovaný v Dánsku)
Silver Dream

A ako bonus dostanete Top Haze odmenu za objednanie a kvôli 10 – tému výročiu tejto spoločnosti. Úspech by ste mali pravdepodobne aj s ostatnými, no tieto sú overené. Chewing bol náchylný na pleseň na severe Nemecka vďaka veľkej hustote kvetov.

Ale chce to shrnout co nejvíce info o této společnosti a o odrůdách, které jsem zmínil v 1. příspěvku.
Takže kdo máte nějaké další info, sem s ním

Old Post 12-11-2006 v 13:57 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 4

Já jsem objednával z hemcy.at Hi´Noon a Silverado, přišlo to bez problémů do 1 týdne včetně bonusu.
Jinak většina strains od BlueHemp je k mání také na www.hanfsamen.at , ale nemají je všechny - např. právě Hi´Noon vůbec nenabízejí.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 15-11-2006 v 13:47 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Doufám, že se nebude ddt zlobit, ale hodím sem nějaké nové info, které mi zjišťoval a za to mu velké díky.
Pokud jste někdo slyšeli od dtt chválu na model Top Haze, tak mám pro Vás dobrou zprávu. Pracuje se na nových semenech této odrůdy a dostupné by měly být v průběhu února.
Bonusy k objednávce opět budou, a to ve formě letošní várky semen odrůdy Nl #2 x Lebanese, ale nevím to úplně přesně. Nicméně kvalita by měla být lepší než nynější bonusové semínka top haze, jelikož ty údajně byly z roku 2002.

Old Post 15-11-2006 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

lebanese Příspěvek č. 6




lebanese-sklizeny 15.zari,vysoke high,silne sladke ovocne aroma,mohutne palice.Moc doporucuju
foto 2 a 3 je jedna kytka zastrihla a roztahovana

Naposledy upravil františekzeleny 16-11-2006 v 13:28 PM

Old Post 15-11-2006 v 19:56 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

Pro Hi'Noon už jsem také delší dobu rozhodnutý a jak tak koukám nejsem sám. Vůbec všechny odrůdy od Bluehemp vypadají slibně, nejen ty ranné. Například Chronicle mě dost zaujal, takže nad ním dost vážně uvažuju, ale ještě si to nechám projít hlavou...

btw. >>>čepra:Co ti poslali jako bonus, že jsem tak zvědav?!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 15-11-2006 v 22:41 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Pan Ker
čepra:Co ti poslali jako bonus, že jsem tak zvědav?!


Zdar,
no poslali 3 semena Actual Sativy od Actual Seeds - pro mě neznámej model stejně jako Seed banka.
Takže zase jako bonus nic extra, ale říkám si lepší než drátem do oka
Jinak na můj dotaz ohledně bližšího infa mi obratem odpověděli, že je to: " 100% Sativa finished in 70 days! A cross of a southafrican Sativa with a Sativa from Tibet "

Jinak souhlasím, že BlueHemp má spoustu zajímavejch strains. Já s největší pravděpodobností ještě taky něco objednám, ale počkám do toho února, jestli nevyrukujou s tou Top Haze a taky dost vážně přemýšlím o Sweetstar - http://www.bluehemp.ch/60805/60832.html

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 16-11-2006 v 07:56 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeadShock
Nový Člen

Karma uživatele HeadShock - 36% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

Zdravím,
seed banku blue hemp jsem už projížděl před časem a sem silně rozhodnut pro Lebanese,kterou doporučuje sám DDT a když vydím kytky od františkazelenýho tak do toho bezkompromisně jdu

Old Post 27-11-2006 v 17:57 PM
HeadShock je offline   Profil uživatele HeadShock   Find more posts by HeadShock   Foto galerie člena HeadShock   Click here to Send HeadShock a Private Message   Add HeadShock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 10

urobime nejaky spoločnu objednavku? ja by som do toho išiel potrebujem od nich lebanise a hi noon.. pridal by sa eŠte niekto?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 28-11-2006 v 11:32 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 11

gona - zaloz thread v baziku pls .)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-11-2006 v 11:36 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeadShock
Nový Člen

Karma uživatele HeadShock - 36% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12

gona já bych potřeboval toho Lebanese jen tak 5 semen protože mám na přišt rok docela vla semen a chtěl bych vidět kam bych dal takový monstra co má frantazelenej :-))

Old Post 28-11-2006 v 15:49 PM
HeadShock je offline   Profil uživatele HeadShock   Find more posts by HeadShock   Foto galerie člena HeadShock   Click here to Send HeadShock a Private Message   Add HeadShock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

já bych se po novym roce hlásil k případný hromadný objednávce zatim asi HiNoon

Old Post 03-12-2006 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepek námořník
Nový Člen

Karma uživatele pepek námořník - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 14

nevíte něco o odrůdě chronicle? Myslím výnos,velikost rostlin,obsah THC.atd...

vypadá pěkně ne?

Old Post 04-12-2006 v 16:52 PM
pepek námořník je offline   Profil uživatele pepek námořník   Find more posts by pepek námořník   Foto galerie člena pepek námořník   Click here to Send pepek námořník a Private Message   Add pepek námořník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Pohodička Zdravím Pepka Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od pepek námořník
nevíte něco o odrůdě chronicle? Myslím výnos,velikost rostlin,obsah THC.atd...

vypadá pěkně ne?


Chronicle neznám ale Chronic jo...

Old Post 11-12-2006 v 17:00 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Re: Re: Zdravím Pepka Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

seznam se Reggaemanista <=> Chronicle

Tj, a vypadá fajnově...

Old Post 11-12-2006 v 18:46 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6533910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív