Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox L (1x1x2)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 33

Čau ec 0,5 je málo.Dával jsem na začátku 0,8 a taky to bylo málo.

Old Post 27-02-2008 v 12:17 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 34

EC bylo zvýšeno na 1.1, přidal jsem jim v adekvátním poměru Amino Root, MR1 a H2O2. Uvidíme, co na to holky řeknou...

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 27-02-2008 v 12:47 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 35

Hmm, EC 1.1, hmm, no uvidí se, ale já osobně to vidím bledě (vážně se obávám o to, že začnou flekatěz z přehnojení).

Btw Self Blue je 220W, ale to je jen detail.

Machoman:

Ale zajisté jsi neměl rostliny v takovém stavu, že

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 27-02-2008 v 14:41 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Hmm, EC 1.1, hmm, no uvidí se, ale já osobně to vidím bledě (vážně se obávám o to, že začnou flekatěz z přehnojení).

Btw Self Blue je 220W, ale to je jen detail.

Machoman:

Ale zajisté jsi neměl rostliny v takovém stavu, že


Měl možná i v horším.

Old Post 27-02-2008 v 14:49 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 37

Zdravím Tě kolego Growwwere .
Jestli teda dovolíš tak pár rad se Ti pokusím dát . !
Kuva chlape co to píšeš že máš puštěne čerpadlo za 2hod na 15 minut. Kdo Ti to řek ? To čerpadlo má JET NONSTOP !!!!!!!
Vlhkost v noci do 80% ne víc !! Ty problémy z venťasem když jede na plno a odsává vlhkost i teplotu jsem míval taky , řešení jsem našel takové: odtahovou rouru (otvor ) asi 5-10cm od stropu .
Zvlhčovačku mini mebler nekupuj (doufám že není pozdě ) Kup 2x to co máš i když odešla nejsou špatné (mám taky dvě a šlapou )
Takže zapoj vyše jmenované zvlhčovačky , po nějaké době zjistíš že jedna už bude stačit .
Ventilaci máš , řek bych zbytečně nadupanou , ale dá se regulovat .
EC 0,8-1,0 Ph5,5-5,8 ne jinak
Teplotu máš v poho jen v noci uber tak asi na 14-16°C
Koukni na můj tred mám taky NFT a vše šlape jako hodinky . Snaž se držím palce . K+ pro podporu
Koukni sem - [url]http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33625[/url]

Old Post 27-02-2008 v 15:45 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 38

Jeeje ještě jedna věc , všiml jsem si že jsi RW kostky nenamočil do předem upravené vody na Ph5,5 . Ty jsi je tam narval přímo suché z GS že jo ???

Old Post 27-02-2008 v 15:50 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Infiniti
Zdravím Tě kolego Growwwere .
Jestli teda dovolíš tak pár rad se Ti pokusím dát . !
Kuva chlape co to píšeš že máš puštěne čerpadlo za 2hod na 15 minut. Kdo Ti to řek ? To čerpadlo má JET NONSTOP !!!!!!!
Vlhkost v noci do 80% ne víc !! Ty problémy z venťasem když jede na plno a odsává vlhkost i teplotu jsem míval taky , řešení jsem našel takové: odtahovou rouru (otvor ) asi 5-10cm od stropu .
Zvlhčovačku mini mebler nekupuj (doufám že není pozdě ) Kup 2x to co máš i když odešla nejsou špatné (mám taky dvě a šlapou )
Takže zapoj vyše jmenované zvlhčovačky , po nějaké době zjistíš že jedna už bude stačit .
Ventilaci máš , řek bych zbytečně nadupanou , ale dá se regulovat .
EC 0,8-1,0 Ph5,5-5,8 ne jinak
Teplotu máš v poho jen v noci uber tak asi na 14-16°C
Koukni na můj tred mám taky NFT a vše šlape jako hodinky . Snaž se držím palce . K+ pro podporu
Koukni sem - http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=33625


NFT čerpadlo jsem tak seřídil podle rady prodavače v GS i Machomana. Bylo mi řečeno, že dokud kořeny nepřerostou ven z velkých RW kostek, je vhodné pouštět čerpadlo pouze na pár minut několikrát denně. Teď již jede non-stop.

S vlhkostí jsem to právě ze začátku hodně přeháněl, čož se zjěvně podepsalo na současném stavu kytek (plesnivé listy), teď -- jelikož jsem náhradu za espéesku zatím nesehnal -- je vlhkost kolem 45 - 60%. Je to málo, jsem si toho vědom, ale bohužel jsem dneska neměl čas nic zařizovat. Nevím jak to pořešit s tou zvlhčovačkou, poněvač novou SPS se mi, pravděpodobně, sehnat v kamenném obchodě nepodaří (netuším, kde bych to sehnal) a tak budu pravděpodobně nucen koupit ten 3-nebler. Zítra se jěště rozhodnu, v hydroponicu ho mají za 2200,- což je ale hodně peněz a těmi já zrovna teď moc neoplývám...

Ventilaci, skutečně, nadupanou mám, ale je to právě proto, aby to UFO mohlo jet na minimální výkon (a tím pádem způsobovat co nejmenší hluk).

Box jede od 00:00 - 18:00 a je v obýváku. Tím pádem "v noci" v obýváku většinou jsme a teplotu 14 - 16C bychom znášeli asi poměrně těžko, navíc si nemyslím, že by takto nízká teplota byla pro kytičky prospěšná, obávám se, že by to právě brzdilo růst.

Jinak tvoje NFT jede velmi, ale opravdu velmi hezky. Bodejť by to mě rostlo jako tobě (doufám, že to je jen otázkou času a také bude).

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 04-03-2008 v 21:19 PM

Old Post 27-02-2008 v 20:29 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 40

To víš že Ti to taky tak pojede , nic se neboj . Je to velmi prosté . Vytáhni rouru ven za okno a máš vystaráno .

Old Post 27-02-2008 v 20:35 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Den #9 18/6 Příspěvek č. 41




Menší fotoupdate:


1. NFT z ptačí perspektivy


2. NFT největší chcípáček


3. Nejlépe vypadající NFT slečna -- ovšem s listovou plísní EDIT: Naštěstí to nebyla plíseň, ale pouze příliš hutná strava. Po flushi enzymy a výměně roztoku za nový s menším EC (pouze 0.7mS) se slečny vzchopily.

Jinak dneska proběhl postřik 0.7% H2O2 proti plísni a ufo jede na poloviční výkon, což je solidní hluk, ale nějak to přežiju

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 07-03-2008 v 15:11 PM

Old Post 29-02-2008 v 09:56 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Den #9 18/6 -- Perlitoslečny Příspěvek č. 42




...táááák a jěště slečny Perlitovermikulitové.

1. Tahleta má nejpomalejší růst z perlitových

2 + 3. Nejhezčí rostlinky, co mám.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 29-02-2008 v 10:06 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 43

Čau growere ,
Koukám na to foto z ptačí perspektivy a vidím že tam je vlhkost 28% . To má za příčinu Tvé problémy s osazenstvem. U tak malejch kyti doporučuji 60% . 80% nemusíš honit jak tady pišou mistři . Ale těch 60% bych se snažil držet .
Jelikož máš malou vlhkost tak stresuješ kyti a pak to tak vypadá . Držím palce ať se rozjedou . K+ pro motivaci.

Old Post 29-02-2008 v 10:33 AM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Infiniti
Čau growere ,
Koukám na to foto z ptačí perspektivy a vidím že tam je vlhkost 28% . To má za příčinu Tvé problémy s osazenstvem. U tak malejch kyti doporučuji 60% . 80% nemusíš honit jak tady pišou mistři . Ale těch 60% bych se snažil držet .
Jelikož máš malou vlhkost tak stresuješ kyti a pak to tak vypadá . Držím palce ať se rozjedou . K+ pro motivaci.


Malá vlhkost tam teď je, pekelně malá, jen co je pravda. Ovšem jak mi odešla ta SPSka, neměl jsem pořád čas pořídit náhradu, tak doufám, že to jěště dneska zvládnu. Dík za K+, zatím si ho ale nezasloužím.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 29-02-2008 v 10:43 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Den #12 18/6 Příspěvek č. 45



Problém s nízkou vlhkostí je, zdá se, vyřešen díky mému novému kamarádovi R2D2 (viz. foto #2), který drží RH ve dne na 55 - 65% (je to 3-nebler na spínačkách -- 15 min. ON a 30 min OFF) a kytičkám se konečně začíná trošku dařit.

Skvrny na listech, o kterých jsem se mylně domníval, že je to listová plíseň, byly (naštěstí) jen stopami přehnojení. Po jednodenním průplachu vodou (pH: 5.6) s enzymy (AH Enzymes+ 20ml / 20l) a následné výměně roztoku za nový s EC 0.7 (míchám v poměru MR1 : Amino Root : Cal Green = 6 : 8 : 1), pH 5.6, se konečně holky probudily a začaly růst.

Jinak proběhl i postřik Phytaminem (5ml / 1l => 1ml / 200ml). Chtěl jsem se zeptat, jak často a v jaké koncentraci aplikujete Phytamin - já se držím popisu na etiketě, tzn. jednou týdně o výše uvedené síle. Má smysl postřikovat častěji / se silnějším koncentrátem?

Chci poděkovat za velice cenné rady členům G, hlavně členovi Guerilla (upozornění na přehnojení), snark (nebler: v pemačasu jsou nejlevnější).

FOTO #1: NFT holčiny (měl jsem nakloněné stínidlo, ty vzadu v perlitu normálně nejsou v takovéto tmě.)
FOTO #2: R2D2 píp píp blik píp blik píp - zvlhčovačka. Nebler prská vodu všude kolem, proto takováto sci-fi modifikace. Ve spodním, modrém gbelíku plave nébler a ve vrchním jsou dvě díry: jednou fouká klipsňák dovnitř, druhou vyhání mlhu ven.

Jinak příští týden se chystám na koupi ofukového ventíku Pur Line PRIM-30. Pokud s ním máte zkušenosti, napište. Doufám, že to bude dostatečně tiché.

Jěště jedna věc -- jako světlo používám zářivku 220W Nlite Self-blue a jsem s ní maximálně spokojen, vůbec netopí a kytičky se pod ní vůbec netáhnou do výšky ale větví jako o život.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 04-03-2008 v 16:49 PM

Old Post 04-03-2008 v 15:46 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Infiniti
Stálý Člen

Karma uživatele Infiniti - 92% PěstitelskáKarma uživatele Infiniti - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 46

Phytamin : můžeš stříkat i co 3dny , já osobně jsem tuto kůru už vysadil , je dobré stříkat v růstu . Záleží jak kdo používá Phytamin , jsou Growáci co Phyt.vůbec nepoužívají . Když jsem vysadil nepozoruji nějaké změny .
Ať rostou jako z vody .

Old Post 04-03-2008 v 19:12 PM
Infiniti je offline   Profil uživatele Infiniti   Find more posts by Infiniti   Foto galerie člena Infiniti   Click here to Send Infiniti a Private Message   Add Infiniti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Infiniti
Phytamin : můžeš stříkat i co 3dny , já osobně jsem tuto kůru už vysadil , je dobré stříkat v růstu . Záleží jak kdo používá Phytamin , jsou Growáci co Phyt.vůbec nepoužívají . Když jsem vysadil nepozoruji nějaké změny .
Ať rostou jako z vody .


Jsem si zcela jist, že Phytminem možno stříkat i v květu (uvádí to i výrobce na obale).

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 04-03-2008 v 21:21 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od space.pussy


Jsem si zcela jist, že Phytminem možno stříkat i v květu (uvádí to i výrobce na obale).
To sice ano, ale pouze v počáteční fázi, jelikož phyt-amin nestojí za případnou plíseň. Mimochodem, dle mého to je zbytečné.

Jinak jsem rád, že se vzpamatovaly

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 04-03-2008 v 21:25 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-12-2009 - Homebox xl 600w - 93 odpovědí
23-12-2009 - HOMEBOX xxl - 159 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0949360 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív