Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host

Příspěvek č. 33

Slyšel jsem,viděl jsem,koupil jsem od FLOWERY FIELDS-Víden

Old Post 23-05-2009 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 34

Zdravíčko,
takže se hlásím po dlouhé době,dnes tj.30.5.2009 v 0:53 jsem si přivezl a zasadil mrkev z austrie.Lahůdka: DESTROYER (92 trychomů/mm),Už 5 rokem kupuji a nemohu vynachválit.doporučuji chuť,učinek,trvání BEST OF.Cena já koupil 15KS za 8.50 EUR/paprika,3 kukuřice jsem dal ven cca 35cm vysoké.a zbytek šel do terária.Jedna z nejlepších ze zeleniny.Poprvé jsem ochutnal ve venezuele a od té doby NO 1.Peace

Marihuana je jedna z nejobdivuhodnějších rostlin planety

Old Post 30-05-2009 v 00:03 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šlajs
Stálý Člen

Karma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% PěstitelskáKarma uživatele Šlajs - 62% Pěstitelská

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od sillium
Zdravíčko,
takže se hlásím po dlouhé době,dnes tj.30.5.2009 v 0:53 jsem si přivezl a zasadil mrkev z austrie.Lahůdka: DESTROYER (92 trychomů/mm),Už 5 rokem kupuji a nemohu vynachválit.doporučuji chuť,učinek,trvání BEST OF.Cena já koupil 15KS za 8.50 EUR/paprika,3 kukuřice jsem dal ven cca 35cm vysoké.a zbytek šel do terária.Jedna z nejlepších ze zeleniny.Poprvé jsem ochutnal ve venezuele a od té doby NO 1.Peace

Hej trochu méně jinotajů...:
O jakém vídeňském growshopu píšeš?

Umíte si představit to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co doopravdy vědí. K.Čapek.
Tý Hujere, Šlajs ví vo lokomotivě
The question is, as always, what would Jesus do?

Old Post 30-05-2009 v 14:09 PM
Šlajs je offline   Profil uživatele Šlajs   Find more posts by Šlajs   Foto galerie člena Šlajs   Click here to Send Šlajs a Private Message   Add Šlajs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Šlajs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 36

dnes som sa vratil z viedne
skocil som do flowery fieldu po zopar kuskov
rezy pekne,vysoke asi 20cm ,krasne zelene
jeden kus 9.50€ co je dost...
taxik ma z centra na tu "šoltefeldgase 28" stal 13 eur.,za pockanie si priuctoval 3 eur a s5 na sudbanhof ma do kopy vysiel na 28€ ale nebola ina moznost,
je to tak zasite ze bez auta sa tam neda trafit....
prepasoval som to normal vo vlaku v krabici zabalene....
tak uvidime co z toho vyrastie

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu

Old Post 25-06-2009 v 01:43 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Příspěvek č. 37

Ahoj Bandita. Aké modely si bral? Som zvedavý na vývoj, nezabudni sa pochváliť.

Mám rád svoje rastlinky. Ganja mi dala slobodu. Marihuana je dar. Realita - pojem či skutočnosť?

Old Post 25-06-2009 v 10:39 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 89% Pěstitelská

Příspěvek č. 38

bral som: G13Xhashplant ,Sensi star, Jack herrer, AK-47

ver ze pochvalim

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu

Old Post 25-06-2009 v 13:11 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Příspěvek č. 39

Elo
Odporučam vo Viedni Blattart Ja som bral od nich a naozaj klony boli v perfektnom stave asi v 10cm RW kostkach. Za 10 euro

Naposledy upravil Date1 28-06-2009 v 18:59 PM

Old Post 25-06-2009 v 15:31 PM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Příspěvek č. 40

Letos jsme take zavitali do Vidne pro nejake rizky, kus byl za 9.50€ z Hanf-Hanf growshopu. TADY

Old Post 28-06-2009 v 15:54 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 97% Pěstitelská

Příspěvek č. 41

Klony dovezene zo shopu blumen per lumen. --9.5e
Po doterajsich navstevat shopu floweryfield som bol zvyknuty na iny standard

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''

libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu

Old Post 28-06-2009 v 17:05 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Příspěvek č. 42

naozaj sa oplati skocit si do viedne po kvalitne rezy
moje rastu ako z vody

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu

Old Post 28-06-2009 v 18:25 PM
Ono
Stálý Člen

Příspěvek č. 43

2 Bulb:

Také veľké klony si priviezol?

Mám rád svoje rastlinky. Ganja mi dala slobodu. Marihuana je dar. Realita - pojem či skutočnosť?

Old Post 30-06-2009 v 12:40 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Příspěvek č. 44

Ono: ano takove velke klony za necelych 10eu... otazkou je co z nich vyleze, no nechame se prekvapit...

Old Post 01-07-2009 v 09:48 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Příspěvek č. 45

Ahoj. Tak ako to dopadlo? Oplatia sa klony z Viedne?

Old Post 21-03-2010 v 22:46 PM
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Příspěvek č. 46

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=47281 , no podivej treba sem , hledej cau Hlava

Mad Head Klony Průvodce po Groweru Indoor s Hlavou Klonujte s Hlavou Arjan´s Haze 3#
Statistika strainguide Overgrow LED od growLED.eu Nakvetlé klony ?? Ola CZ OutdoorBacillus thuringiensis Jak na smutnice , stonoženku bílou , chvostoskoka a svilušky. DIY - Udělej si sám - Jak to dělá Hlava GE Index Jak vložit fotky dofóra ??
Soutěz o 305 + 150 semen , ukončena. 300W - 500W LED Test Minimax 150 Test NFT100

Můj YOUTUBE Kanál100 000 shlédnutí díky všem

"Nebát se a nekrást a ne nakrást si a nebát se." The Brotherhood of Grower Illuminati ofshoot of The Brotherhood of Eternal Love

Jo a teoreticky je teorie a praxe stejná , v praxi nikoliv !!! Hlava Sons of Anarchy forum....

Old Post 22-03-2010 v 01:22 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Příspěvek č. 47

Hlava, vďaka za odkaz.

Bulb - ako to dopadlo tebe?

A ešte by ma zaujímalo, či treba klony z Viedne vopred objednať, alebo majú stále k dispozícii na sklade?

Old Post 22-03-2010 v 11:37 AM
Bulb
Stálý Člen

Příspěvek č. 48

Cus, jsem tu ted delsi dobu nebyl tak nemam doplnenou galerku, ale co se tyce tech klonu z vidne tak venku nam to nedozralo a indoor to nebylo spatne az na white russian ten byl dost ridkej... bral jsem to v Hanf-Hanf, da se objednat dopredu, ale maji i hodne skladem...

Old Post 22-03-2010 v 12:00 PM
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
21-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 9 odpovědí
18-01-2007 - Máte někdo zkušenost s afghani? - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás