Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » my first 250w skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

my first 250w skříň Příspěvek č. 1

zdravím všechny příznivce pěstování.

hned ze začátku , skříň 150x50x50 (bejvalé akvárko) použil jsem tyto lampy HPI-T plus na růst a master son-t pia plus na květ obě 250w .na lampu mám po domácku udělaný cooltube,odtah zatím ventilátor z digestoře a uvnitř zvlhčovačku.
hojky : plagron: alga-grow, alga-bloom a phyt-amin

je to můj první pokus tak sand se to povede

Old Post 13-12-2007 v 16:47 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2


takhle vypadá 19.den růstu

Old Post 13-12-2007 v 16:48 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 3

Ahoj
Zkus to trochu ještě rozvést jestli tam máš odtah-jaký,jestli tam máš folii a co je to za odrůdu asi tam nemáš jen jednu kytku
Zdá se mi ta kytička celkem malá na to,že roste skoro tři týdny

komu se nelení tomu se zelení
BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík

Old Post 13-12-2007 v 18:27 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zdravím
dobrá volba výbojek je to ideál na růst! i na květ. jel jsem jenom SON-T ale pak sem si koupil HPI-T a řeknu ti že 100% rozdíl roste to a větví se to daleko líp.
zkus dát foto celé skříně ať se podíváme jak máš vysoko lampu atd...
jinak vypadá že je pěkně zelená... kolik jich máš??

leosagdtah tam má napsaný

Old Post 13-12-2007 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

hele odtah je starý ventilátor z 81 roku, má tak 45dB a průtah nevim,jinak ve vnitř mám silnostěnný alobal nalepený z matný strany,je tam zatim sama protože sem to pojal ve forme pokusu a ve hlíně

Old Post 13-12-2007 v 21:12 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Duffy duck
zdravím
dobrá volba výbojek je to ideál na růst! i na květ. jel jsem jenom SON-T ale pak sem si koupil HPI-T a řeknu ti že 100% rozdíl roste to a větví se to daleko líp.
zkus dát foto celé skříně ať se podíváme jak máš vysoko lampu atd...
jinak vypadá že je pěkně zelená... kolik jich máš??

leosagdtah tam má napsaný


je tam zatim jedna , potřebuju to totiž dolatid a vychytat mouchy,sem tak trochu kutil tim
jinak díky za dobrou volbu lamp, to sem studoval hodiny na grooweru takže sláva jemu.

Old Post 13-12-2007 v 21:14 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7

menší dotaz, kdo má jaký zkušenosti se zaštipováním... já furt nevim zda jo či ne.
díky

Old Post 15-12-2007 v 21:48 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jo

Old Post 16-12-2007 v 09:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

Ahoj,já osobně bych zaštípnul a roztahoval kytku do stran co to půjde.

Old Post 16-12-2007 v 09:46 AM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morochor
Nový Člen

Karma uživatele Morochor - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

máš na jednu kytku dost velkou plochu, tak bych se nebál zaštipovat at je pěkně košatá

Old Post 16-12-2007 v 10:25 AM
Morochor je offline   Profil uživatele Morochor   Find more posts by Morochor   Foto galerie člena Morochor   Click here to Send Morochor a Private Message   Add Morochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

metoda FIM viz FAQ. zaštípl bych ten vrch a jak říkají kluci tahal bych to do stran
hoď foto jak si ji zaštíp

Old Post 16-12-2007 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 12

tak já zejtra štípnu a hodim foto.dneska se mi do toho fakt už nechce.

Old Post 16-12-2007 v 20:06 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 13




zdravim,tak jsem dneska zaštíp a posílám fota.
č 1. pohled dovnitř a můj následný dotaz,
přijde mi že okolní listy stíní výhonkům.
1. mám listy uštípnout popř. zakrátit??
2. mám i výhonky zaštípnout m. fim ?
3. mám to nechat tak jak je?
č 2. 24 den růstu 20,5 cm
č 3. zaštípnutí metodou fim (moc to na tom neni vidět) nějak mi nešel
detail

dík za rady

Naposledy upravil circa 17-12-2007 v 19:20 PM

Old Post 17-12-2007 v 17:49 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

vidím že to máš pěkně větvené
ty výhonky bych zatím nechal, jak si zaštíp ten vrch tak ty spodky by měly povyjet. jak budou větší tak je tahej od kytky do prostoru. samo že jdou zaštípnout i ty výhonky ale na to je čas. máš to pěkný.
je to jen můj názor. sám budu zaštipovat cca za týden tak to taky vyfotím
i když je to jen jedna kytka tak si zasloužíš K+ pěkně se o ni starej a myslím si že by si ji měl nechat dýl na růstu a udělat pořádný keř. časem zaštípnout ty největší výhonky...
ať se daří kámobudu tě sledovat tak to neposer

Old Post 17-12-2007 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Duffy duck
vidím že to máš pěkně větvené
ty výhonky bych zatím nechal, jak si zaštíp ten vrch tak ty spodky by měly povyjet. jak budou větší tak je tahej od kytky do prostoru. samo že jdou zaštípnout i ty výhonky ale na to je čas. máš to pěkný.
je to jen můj názor. sám budu zaštipovat cca za týden tak to taky vyfotím
i když je to jen jedna kytka tak si zasloužíš K+ pěkně se o ni starej a myslím si že by si ji měl nechat dýl na růstu a udělat pořádný keř. časem zaštípnout ty největší výhonky...
ať se daří kámobudu tě sledovat tak to neposer



Díky moc.tohle všechno sem čerpal tady.jen dotaz , kam až myslíš že mám nechat kvítí rust (cm) , zas aby mi to po přepnutí markantně nevijelo do vešky...

Old Post 17-12-2007 v 22:27 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ono to vždy po přepnutí vyjede do vejšky, tomu se neubráníš
záleží na tobě jak bude velká
možností je spousta, můžeš ohýbat kytku(postupně a opatrně) do vodorovné polohy nebo prostě na jednu stranu a výhonky na druhou, nebo si udělej ScrOG a tím že ji budeš držet pod mřížkou tak bude tak velká jak budeš mít vysoko mřížku(po přepnutí na květ ty palice vylezoustejně vejš)
nechci dělat chytrého ale ohýbej ji už teď dokud je mladá potom by si ji mohl zlomit. přivazuj ji něčím ke květináči, dávej závaží, kolínka.....
ve FAQu je spousta rad jak na to(já sem zelenáč abych ti radil)
já minulý grow použil kolínka, vršek jsem ohnul do pravého úhlu a za 2 dny ten vršek byl zase rovně(spodky se ale dotáhly k vršku a měl jsem tím pádem vršky3-4). kytka se táhne za sluncem. proto teď budu skoušet poprvé ScrOG.
tak zatím
mrkni na moje thready mám tam fotky cca co 2 dny tak uvidíš co dělají kolínka

Old Post 18-12-2007 v 07:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6774470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív