Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » my first 250w skříň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 17



děkuji za odpovědi Duffy duck .FAQ jsem prolejzal už tolikrát,ale pokadždý tam něco najdu co sem přehlíd...odpolko začnu ty výhonky tahat od kytky dál at si taky užijou světlo.jináč fotky máš taky pěkný .....

ps: vevíte co to může bejt s listama(na horních hnědé ťupky a spodní jemně do žluta,nemaj tak sytou barvu jako ty horní? já mám pocit jestli to není tím že mám vyší Ph . posílám foto

Old Post 18-12-2007 v 16:42 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

teď se potýkám se stejným problémem tak ti moc neporadím
doufám že se to spraví

Old Post 19-12-2007 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 19


zdravim všechny, tečky mě stále serou,dneska sem okudlal kvítí! jináč výhonky jedou hezky od kytky.

foto špatnej listů ,příspěvek 9
http://grower.cz/forum/showthread.p...6103#post636103

Naposledy upravil circa 20-12-2007 v 15:21 PM

Old Post 20-12-2007 v 15:12 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

pěkně to taháš od kytky
přeji ať ti ty těčky zmizí mě to samo přestavá a mizí...

Old Post 21-12-2007 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 21

dikes. no poškozený listy jsem odstranil a zatím se neoběvují nové tečky, tak snad to proroste dál v klidu

Old Post 21-12-2007 v 21:33 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 22

Čus,připadá mi to jako trocha přelity? Kytky se spodních listů časem zbavují samy,ale to není tvůj případ.Zkoušej si ty květináče občas zvednout,časem zálivku vychytáš-v hlíně u hodně lidí problém s přelitím.Jak už bylo řečeno,měřil jsi alespon ph?

Old Post 21-12-2007 v 21:45 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 23

machoman :--- ph hlíny nevim (growmix) vodou kterou zalejvám tak má 7,5

Old Post 22-12-2007 v 11:47 AM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

7,5 je mega tak tos asi FAQ neprolez nebo ses slepej (cist asi umis). kdyz nemas mince na pH metr zajdi si do akvaristyky kup si za osm petek pH test a posefuj si to niz tak 5,5-6 by mohlo stacit ale prvne radsi to nizsi cislo at snizis pH substratu ono se to vyrovna........pH je mooooc dulezity...ser vus

Old Post 22-12-2007 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9026920 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív