Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Box na klony (2x 18W)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Box na klony (2x 18W) Příspěvek č. 1




Čau groweři a growerky

Už mám dost toho neustálého ježdění pro klony a tak jsem si pořídil poslední várku a postavil box na mé budoucí a nýnější koupené klony.

Skříň má rozměry 75x35x35 (š,h,v)

Svítím v boxu 2x 18W zářivkama
jedna má bílé spektrum a druhá má modré spektrum.
Bohužel jsem nečekal že Armatura bude delší než vnitřní rozměr skříně, no co musel jsem to dát na příč.

Ventilace je řešena přes 8x8 cm PC ventilátorem jako přítah a to samé jako odtah. Jsou napojeni na manuální regulátor otáček a to celé na starší (asi vojenský) 12V síťový zdroj. Oba dva mají maximálně 2600 ot/m ale stejně jedou na minimum.

Zvlhčovačku používám proffesor a myslím že funguje skvělě.

Teplota v boxu je krásných 21°C
Vlhkost zatím nevím jelikož čekám jak dojde z growshopu Vlhkoměr i se skleníkem

Nyní tam mám koupené klony, které jsou pro kámoše ale ještě si je nevyzved a tak trpí. Jsou v plastové misce, v perlitu který jsem předtím vyluhoval v upravené vodě o PH tak 5,6 - 6.
Zvlhčovačka jede naplno a snad přežijou.

Foto 1 - Záběr z venčí, jde vidět zdroj i regulátor otáček.
Foto 2 - Otevřený BOX
Foto 3 - Záběr kytí + zvlhčovačka

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Naposledy upravil darkous 12-12-2007 v 00:08 AM

Old Post 11-12-2007 v 23:55 PM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2




Foto 4,5,6 - Záběr na kytí

Musel jsem vyříznout rožky fotek aby jsem je mohl uploadnout.

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 12-12-2007 v 00:00 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3

Ak mozem poradit, tak radsej ako vyrezavat rozky, skus to prehnat v nejakom photosope cez export do mensej kvality. Rozdiel ani nepoznas a vyzera to lepsie ako bez rozkov Aby som nebol OT, kolko ta vysla ta zvlhcovacka? Napis pm a zmaznu ti to tu

Old Post 12-12-2007 v 00:35 AM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

Mazat to nemusíš, ty rožky jsou jednoduší . Jinak k zvlhčovačce vyšla kolem 500 Kč myslím teď už bude možná levnější.
viz. link : http://www.sandi.cz/php/index.php?akcni=50773

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 12-12-2007 v 00:45 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
straslivy_vlk
Nový Člen

Karma uživatele straslivy_vlk - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5

zkus si stahnout TinyPic... jenom otevres, zadas cilovou velikost fotek a pretahnes do programu.. luxus...
ale to jenom tak, aby se ti priste lehcejc pracovalo...
Jinak .. peknyyy

Old Post 12-12-2007 v 01:23 AM
straslivy_vlk je offline   Profil uživatele straslivy_vlk   Find more posts by straslivy_vlk   Foto galerie člena straslivy_vlk   Click here to Send straslivy_vlk a Private Message   Add straslivy_vlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 6

musím pochválit. taky budu něco takovýho stavět. jinak k zvlčovačce, je dobrá levná a svůj účel splní, jen sem se u ní potýkal s problémem , protože je nádržka jen na 1,4 L a to moc není.mě se u ní po 10 dnech podělal ventilátor takže mlha nešla ven,dal sem silnější a good.

Old Post 14-12-2007 v 10:15 AM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 7

jj ta nadrzka je opravdu mala chtelo by to nejaky upgrade primo na tenhle typ zvlhcovacky protoze ji ma docela dost lidi

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 15-12-2007 v 09:25 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
circa
Nový Člen

Karma uživatele circa - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 8

já sem to vošmelil čerpadýlkem, dopoištim jakmile mi klesne hladina a ono to celkem funguje.ale chtělo by to něco více univerzálnějšího.

Old Post 15-12-2007 v 17:10 PM
circa je offline   Profil uživatele circa   Find more posts by circa   Foto galerie člena circa   Click here to Send circa a Private Message   Add circa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muscaria
Stálý Člen

Karma uživatele muscaria - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 9

Slušnej punk rock...

Old Post 24-12-2007 v 19:10 PM
muscaria je offline   Profil uživatele muscaria   Find more posts by muscaria   Foto galerie člena muscaria   Click here to Send muscaria a Private Message   Add muscaria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9851090 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív