Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od crazyben


Nebo vyhazov az by zjistili ze do prace chtel pod vlivem



počítám stím že je člověk zodpovědný a čisty

Old Post 31-01-2017 v 20:57 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 130

citace:
Původní příspěvek od crazyben

... a to hodnotou 10 ng/ml (= 0,010 mg/l). Jestliže je u řidiče zjištěná hladina v krvi nižší, nemělo by být dané jednání v zásadě posouzeno jako trestný čin podle § 274 odst. 1 tr. zákoníku, ale pouze jako přestupek.

Tohle podle toho co rikal znamy muzu potvrdit... desitka je pekne kulate cislo.. mel stesti a mel to presne deset coz vyhodnotili jeste jako prestupek.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 31-01-2017 v 21:30 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ronnie
Nový Člen

Karma uživatele Ronnie - 43% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 131

Čau lidi, hulím každý den sklíčko po škole / na večer a dneska jsem měl to štěstí a zastavili mě policajti. Alkohol 0,0, pak začal mluvit něco o tom, že mají nějakou akci a dělají i testy na návykové látky, takže okamžitě lízačka. No, co vám budu povídat, už jsem se viděl bez řidičáku a s tučnou pokutou protože jsem den předtím měl. Řekl, ať si udělám sliny v puse a pak mi otřel jazyk nějakým papírkem ( Drugwipe 5 nejspíš ) a odešel do auta, prý za 5-10 minut budou výsledky. Po cca 10 minutách mi vrátili papíry, že je vše v pořádku. Takže za sebe můžu potvrdit, že i při pravidelném kouření stačí jednodenní odstup a ani tenhle test nic nepozná.

Old Post 17-02-2017 v 21:06 PM
Ronnie je offline   Profil uživatele Ronnie   Find more posts by Ronnie   Foto galerie člena Ronnie   Click here to Send Ronnie a Private Message   Add Ronnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Ronnie
Čau lidi, hulím každý den sklíčko po škole / na večer a dneska jsem měl to štěstí a zastavili mě policajti. Alkohol 0,0, pak začal mluvit něco o tom, že mají nějakou akci a dělají i testy na návykové látky, takže okamžitě lízačka. No, co vám budu povídat, už jsem se viděl bez řidičáku a s tučnou pokutou protože jsem den předtím měl. Řekl, ať si udělám sliny v puse a pak mi otřel jazyk nějakým papírkem ( Drugwipe 5 nejspíš ) a odešel do auta, prý za 5-10 minut budou výsledky. Po cca 10 minutách mi vrátili papíry, že je vše v pořádku. Takže za sebe můžu potvrdit, že i při pravidelném kouření stačí jednodenní odstup a ani tenhle test nic nepozná.


Tak to jsi měl velké štěstí, ja kouřil den před silniční kontrolou a přišel jsem na půl roku o papíry.
Rozhodně není pravda, že jednodenní odstup stačí.
Je pravda, že je pravidelné kouření a Pravidelné kouření. A také se to mění člověk od člověka.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-02-2017 v 22:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 133

No to je dosť nachow...no, keď sa joint tak dlho drži v takej indikovateľnej dávke. Zaujímalo by ma, že akí "odborníci" stanovujú tieto hodnoty a či taká malá indikovaná dávka skutočne ovplyvní zmysli vodiča po takom časovom odstupe.
Keď niekto úžíje MJ v čaji okolo 50-100 mg sušiny kvetov večer pred spaním,
-Je asi dosť reálne, že by ráno o 8 nalízal!???
Dá sa nejak vypočítať, že koľko toho do seba človek dostane, keď seedbanka na model npr uvedie, že obsahuje 20 percent THC ???

Old Post 18-02-2017 v 05:49 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od Ronnie
Čau lidi, hulím každý den sklíčko po škole / na večer a dneska jsem měl to štěstí a zastavili mě policajti. Alkohol 0,0, pak začal mluvit něco o tom, že mají nějakou akci a dělají i testy na návykové látky, takže okamžitě lízačka. No, co vám budu povídat, už jsem se viděl bez řidičáku a s tučnou pokutou protože jsem den předtím měl. Řekl, ať si udělám sliny v puse a pak mi otřel jazyk nějakým papírkem ( Drugwipe 5 nejspíš ) a odešel do auta, prý za 5-10 minut budou výsledky. Po cca 10 minutách mi vrátili papíry, že je vše v pořádku. Takže za sebe můžu potvrdit, že i při pravidelném kouření stačí jednodenní odstup a ani tenhle test nic nepozná.


zdarec,řeknu ti to tak... jako pravidelný silný kuřák mě před 3 lety vzali papíry....ale až na po 8mé! každý den sem nahuloval bonga a už sem si říkal při první lízačcce,že odejdu po svých domů.. a ejhle ty jejich testy sou uplně k hovnu...takže tak momentálně už to nehrotím a dávám jen šluka v pátek občas,ale i tak mám pořád psycho,že pojedu v pondělí do práce a nalížu,prostě u těch jejich testrů nikdy nevíš,nalížeš aj když nejsi pod vlivem .... buď a nebo ... dost lidí mě stále přesvědčuje,že když si v pátek zahulím tak budu v pondělí OK a nemám šanci o ten řidičák přijít,ale nevěřím tomu.Teď se oteplilo a fízlů na moravě jak v mraveništi,takže to zas utnu radši uplně

Old Post 30-03-2017 v 07:43 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od carlos

Tohle podle toho co rikal znamy muzu potvrdit... desitka je pekne kulate cislo.. mel stesti a mel to presne deset coz vyhodnotili jeste jako prestupek.


Jak dlouho po posledním brku řídil? Známý lízal asi 16 hodin po záhulu (kouří večer přes spaním) a nenalízal nic.

Old Post 21-04-2017 v 18:35 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borda1984
Stálý Člen

Karma uživatele borda1984 - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od Exceptional


Jak dlouho po posledním brku řídil? Známý lízal asi 16 hodin po záhulu (kouří večer přes spaním) a nenalízal nic.



Je to hrozně individualni,já jsem byl kuřák každý den cca 2-3 špeky s mladou.Naposled co mě dali líznout jsem nalizal slabou čárku, v domnění že když jsem hulil den před tím a pak spánek jsem v klidu jel na krev,nakonec to bylo 3,9 molu v krvy,papíry na rok v řiti po pul roce zpátky.Bylo to cca 13 hodin od posledního špeka.Ted už 2 měsíce pro jistotu vubec nehulím,jsem řidič z povolání.Před týdnem večer hlídka opět test na drogy a čisto.
Kámoškaa taky hulí denne fest a když ji dali líznout po 12 hodinách po tak byla čistá,je to oser.

Jedniná jistota je asi nakoupit přímo tyto policejní testy a každý by musel sám sebe otestovat jaka je vhodná doba na to bejt čistej,ale testy zatím dost drahy.
http://www.drogovetesty.cz/cs/drugwipe-5s-sliny/
tu jen na ganju levnější
http://www.drogovetesty.cz/cs/drugw...ny-stery-pot-1/

citronka,red bull a další triky jsou k prdu,jednou mě dělaly test ze slin, po druhe z čela stěr.

Borda

Old Post 22-04-2017 v 12:56 PM
borda1984 je offline   Profil uživatele borda1984   Find more posts by borda1984   Foto galerie člena borda1984   Click here to Send borda1984 a Private Message   Add borda1984 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 137

Tak došlo i na mě. Řídil jsem se přesně tím, co jsem zde sám radil dříve. Hulil jsem cca 15 hodin hodin před kontrolou, takže mi bylo jasné, že orientační test nedopadne dobře. Po ověření, že to s ním myslí vážně (užívaní jsem na dotaz popřel), jsem ho s děkuji odmítl a trval na krevním rozboru. Následovalo přesvědčování ze strany PČR, ať si přeci jen líznu a že jestli s nimi pojedu na krev, jak si jí zaplatím ze svého, že to vše zbytečné, atd. Říkám, že s tím problém nemám a že tedy jedeme. Byl jsem omezen na svobodě, snažili se mě vyfotit si mě u mého auta, ale na dotaz, k čemu že to potřebují, že jím dle mého názoru stačí vyfotit auto samotné, sami nevěděli jak argumentovat a vyfotili tedy pouze auto. Ještě v autě na mě zkoušeli, že budou chtít i rozbor moči. I ten jsem odmítl s tím, že krev bude plně dostačovat (to by se jim tak líbilo - v moči je vše tak 3-4 týdny). V nemocnici jsem si od doktorky nechal vzít krev, opět jsem odmítl dát moč a do žádosti o vyšetření jsem nechal doslovně uvést, že trvám na vyšetření aktivních psych. látek, tedy těch, pod jejichž jsem mohl být vlivem v okamžiku zastavení, nikoliv, že jsem něco před x týdny někde požil. Doktorka mě prohlédla, doplnila, že jí nepříjdu pod vlivem ničeho, v tu chvíli cajti zahlásili, že tedy ten rozbor zaplatí oni a jeli jsme na služebnu. Tam mi vrátli ŘP s tím, že jsem evidentně nebyl ZJEVNĚ pod vlivem a že pro příště mi doporučují si líznout hned, že prý je nová vyhláška a prý už na základě pozitivního orientnačního testu ŘP na místě nezabavují (nelze nijak ověřit-stále jsou případy, kdy se to děje.) Když se dlouhé týdny nic nedělo a nic mi nepřišlo, tak jsem si tam zavolal a zjistil, že jsem se vešel do limitu, našli jen pasivní látky, které nemohli mít vliv na mojí schopnost řídit vozidlo Základem je se nepřiznávat, trvat na krvi a věřit, že máte dost velký odsutp. Nedejte se !!

Ještě dodám, že je to fakt individuální. Kámoše zastavili po 18 hodinách a nenalízal také nic, další známá měla 4 ng/l v krvi i 20 hodin po záhulu. Já osobně jsem chronik, co přes deset let pálil 2-8g skéra denně, ale k mému štěstí jsem se za poslední měsíce trochu srovnal a omezil to na víkendy a cca 1g denně. Příště popřu řidičák a líznu si, je šance, že test nic neukáže a nějaký čas a nervy to ušetří

Old Post 23-06-2017 v 23:13 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 138

Díky za info.

Ještě by mě zajimalo jak to probíhalo když jsi odmítl lizacku a chtěl krev. Pises že tě ještě premlouvali .. Zeptali se proč si teda nechces liznout když nehulis ? a co jsi jim nato kdyžtak řekl

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 24-06-2017 v 18:25 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od Anuvin
Díky za info.

Ještě by mě zajimalo jak to probíhalo když jsi odmítl lizacku a chtěl krev. Pises že tě ještě premlouvali .. Zeptali se proč si teda nechces liznout když nehulis ? a co jsi jim nato kdyžtak řekl


Řekl jsem jim, že se jim na nějaké orientační testy, kde polovina vychází falešně pozitivních a kvůli tomu berou lidem na místě řidičáky, můžu z vysoka vyto... a že chci na krev.

Old Post 24-06-2017 v 18:48 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gurru
Nový Člen

Karma uživatele Gurru - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 11  

Půl roku bez PP Příspěvek č. 140

Stalo se mě to také, kouřil jsem ě h před jízdou, ale piánko, už jsem si dal kafe a byl zcela ready na jízdu :-) Ke svému neštěstí jsem si vezl od kamaráda 12 g, a v krabici zbytky z rostlin, ale vážilo to 5 kg na haš, samozřejmě test pozitivní na jazyk.

Teď pozor : velmi cenná informace, možná tu již je, ale tohle je přímo od kamaráda u policie. Pokud jste chronický kuřák, máte nějakou hladinu, tuším , že jsou nmol/l, nebo podobněm a tu máte stále, a postupně by odešla, ale zůstává v těle, ne aktivní cannabioidy. Takže pokud jste kouřili před jízdou a navíc pálíte denně, nenechte si vzít krev, nad 15 jednotek je to již trestný čin, soudy atd, do 15 jen přestupek.

Pokud víte, že jste jen příležitostný kuřák, asi nedali jste si něco speciálního, asi bych se nebál, ale záleží na mnoha faktorech.

Stejně jak u držení této látky, do 15 g přestupek nad 15 g trestný, pokud máte někdo jinné čerstvější informace, opravte mě prosím.

Raději 7bˇza odmítnutí, a 25 tis pokuta, půl roku bez než mít oplétačky na soudech atd. S očekáváním jsem čekal jak zhodnotí, oněch 5 kg stonků a bordelu v krabici, nakonec za vše pokuta 3000 Kč, takže tak, bylo to v Moravskoslezském kraji.

Old Post 12-07-2017 v 13:54 PM
Gurru je offline   Profil uživatele Gurru   Find more posts by Gurru   Foto galerie člena Gurru   Click here to Send Gurru a Private Message   Add Gurru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 141

Ahoj,
bylo by moc fajn kdyby jste i připsali, co jste měli na sobě oblečeného, jak vás hlídka zastavila a dala vám líznout.
Předpokládám, že lízat nedávají všem a je to jen o tom zda vás policista vyhodnotí jako potencionálního huliče.
Chci tím říci, že pokud pojedu v autě oblečený jako typycký hulič, tak je mnohem větší šance, že mi dají líznout než když bych jel například stylově oblečený v košili.
I pokud má člověk dredy či podobobný vzhled tak je to asi taky pravděpodobnější.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 12-07-2017 v 18:26 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 142

Ok pokud někdo řídí a nemá v krvi aktivní metabolity, ale hledat řešení jak řídit zhulenej se mi dost příčí, je to vrchol nezodopovědnosti a ignorace. Zhulenej myslím fakt zhulenej, ne když už je rychlost reakcí a pozornost na normálu.

Si představte že jedete Vy někam s rodinou, kámošema na pěknej oddech a zhulenej řidič to do Vás napálí.

Old Post 13-07-2017 v 09:23 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 143

citace:
Původní příspěvek od Medicin

Si představte že jedete Vy někam s rodinou, kámošema na pěknej oddech a zhulenej řidič to do Vás napálí.


Tak tohle mi přijde, jak fráze od mojí babičky. Proč by to prosím tě měl zhulenej řidič někam napálit??? To jako je to prostě daný​???!!! Není to spíš jako všude člověk od člověka??? To už jsou nebezpečnější stáří důchodci/ řídici, co už skoro neslyší, blbě vidí, atd. Zhulenej trochu zodpovědnej si svůj "stav" uvědomuje a přizpůsobí jízdu, zpravidla jede opatrněji

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 13-07-2017 v 09:45 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 144

Třeba jsem v podobném věku jak Tvoje babička.
Nepíšu že kdo si zahulí tak určitě nabourá.
Jsou samozřejmě nebezpečné typy řidičů.
Můj příspěvek byl o tom že,

pokud je někdo zhulenej tak nemá v pořádku rychlost reakcí a pozornost.
A tím vyšší riziko že způsobí nehodu.
Hodně jsem toho už odřídil a zhulenej bych za volant nesedl.

Old Post 13-07-2017 v 13:30 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3955310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív