Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2nd round-125W Nurturelite red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Hlína 2nd round-125W Nurturelite red Příspěvek č. 1



Zdravim vas liditak jsem opet zde a semnou dalsich par prirustkunemohl jsem se rozhodnout jestli vubec zacit dalsi grow ale postupem casu kdy sem pozoroval cim dal vetsi ubytek zasob sem se vyhecoval...ale jak jde videt ze zacatku sem to fklakal a kytickam neco chybelo ale ted uz se zdaji fit a plne sily..co se tyce parametru vse zustava jako minule:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=31905

Kytky jsou to, no abych rekl pravdu sam nevim...Vsechny jsou to z docela dobreho skanoura a mohlo by se i neco fialovet, ptz jsem dal klicit i fialky, ale nevim jestli se nektera ujala. Mel sem pak v tom chaozz co je co jak to klicilo.Mno co dal...ehm...teplota se tam zatim pohybuje kolem 25-30 stupnu pres den a tak 15-20 pres noc..vlhkost jaka tam je netusim:/jak se mi chce tak je pokropim rozprasovacem..Uz mne nic nenapada to asi proto ze je pozde a ja po speku tak mne brte s rezervou...Vim ze ta red je urcena na kvet ale ja sni jedu aji rust, minule sem jel taky a bylo to vklidu celkem..pocetu dnu jak dlouho rostou moc neodhadnu byly tam rozdily nekolika dnu..dejme tomu ze jsou kytky 14 dni na rustu od te doby co sem je presadil natrvalo..ty ktere vyklicily driv sli driv do zeme a ja klicil tak na 3xdneska uz to jde aji videt 3 kytky jsou 2x tak vetsi nez ostatni a dalsi uz jakstaks..ale mozna to bude i tim ze je to kazda jiny model..to by myslim stacilo jeste pridam fotky snad uspesne a pujdu spat..Budu rad kdyz se nekdo najde kdo mi jakkoliv poradi nebo i zkritizuje proste za kazdy nazor jsem vdecnypeace

1.fotka je z dne kdy byly presazene z jogurtu..ale asi byl nakysly podle tech listeckuNedivte se tem kytkam na tech vetsich uz jsou zastrihy(pokusy o fim) tak maji zajimave vrsky a listy jsem trochu zamotal at nezaclaneji..tu druhou fotku si podle data dokazete odvodit

Old Post 05-12-2007 v 23:59 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2

drzim palce

√ΦĻтд

Old Post 06-12-2007 v 16:07 PM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freedomek69
Stálý Člen

Karma uživatele Freedomek69 - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 3

každopádně budu pozorovat...páč ty máš kluku talent
jako předchozí grow..to bylo fakt hustý jak si je pěkně naohejbal kolem tý lampy..to klobouk dolu..

freedom for všechno

Old Post 06-12-2007 v 22:19 PM
Freedomek69 je offline   Profil uživatele Freedomek69   Find more posts by Freedomek69   Foto galerie člena Freedomek69   Click here to Send Freedomek69 a Private Message   Add Freedomek69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 4

dikes chlapi..budu se snazit aby to dopadlo minimalne jak predtim..to ohybani byl dobrej napad na to sem byl pysny ze mne neco rozumneho napadloale nevim jak to bude ted, zatim to nechavam casu..nektere kytky maji strasne roztahle patra a to mne stvemohli by to byt samci

Old Post 06-12-2007 v 23:20 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

poslusne hlasim ze planuju prepnout na kvet asi za tyden ale uz z dvou kytek se mi asi klubou samcia to jeste sem neprepl..doufam ze jich vic nebude..zatim je jeste necham tak jak jsou a uvidim jestli se to potvrdi..v blizke dobe nahodim nejake fota..par kytek sem uz aj pozohybal ptz sli moc do vysky ale vubec se nerozvetvovalya prave dve co se nejvic rozvetvovaly tak to vypada na ty samce no..je to pech....later;-)

Old Post 14-12-2007 v 00:44 AM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Volta
Stálý Člen

Karma uživatele Volta - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

AKTUALIZUJ

√ΦĻтд

Old Post 31-12-2007 v 22:14 PM
Volta je offline   Profil uživatele Volta   Find more posts by Volta   Foto galerie člena Volta   Click here to Send Volta a Private Message   Add Volta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

zdarec lidi a vsem preju do noveho roku vse nej a at to rostenejakou dobu sem tu nezavital ptz ani nebylo proc..chtel sem nafotit kyti par dni po zacatku kvetu ale postupnym pribyvanim samcu sem to odkladal az sem dosel sem..nebyl sem ted par dni doma ale kdyz sem prisel nepochopil sem..z 9ti kytek sem to odhadl na 6 samcu,2 hermafrodity a 2 zatim snad samice..jsem docela nasranej a nevim co dal..jestli nechat dve samice (fota dohodim snad zitra-nic neslibuju)vykvest a nechat dokvest a nebo je zpet prepnout na rust a prisadit dalsi kytky(bohuzel nejspis ze semen)ale zase ten rozdiiltakze tak zatim sem nechal ty dve chudery ve skrini a uvazuju...can you help me?

Old Post 02-01-2008 v 23:55 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 8

Hmmmm no a keby si tie dve samice prepol na rast, a urobil z nich klony..... nemusíme hovoriť o strese z periódy, či áno? podľa mňa by to mohlo fungovať.....

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 03-01-2008 v 10:53 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od mirosk
Hmmmm no a keby si tie dve samice prepol na rast, a urobil z nich klony..... nemusíme hovoriť o strese z periódy, či áno? podľa mňa by to mohlo fungovať.....

Taky sem uvazoval ze bych z nich udelal klony ale nemam s tim zadne zkusenosti..a o te strese periody vubec nevim vo cem je recmozna bych vedel pod jinym nazvem nebo vysvetlenim...dneska uz sem jim prodlouzil periodu o hodku a pomalu zase pujdou na rust..do te dobyse musim rozhodnout co s nema

Old Post 03-01-2008 v 12:37 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

helou growerssem tu s dalsimi informacemi, nakonec sem teda z tech dvou samic nadelal asi 15 klonu ktere sem dal zakorenit a soupnul do parnicku a dna dny uz maji svetklo nonstop ale nejak zacinaji zloutnoutuvidim snad se nejake ujmou..pouzil jsem aj stimulax, ale je to me prvni klonovani tak sam sem zvedavy jak to dopadne..ale je to skoda nechtelo by se mi zacinat odznovu ze semen..ztim peace az bude neco noveho podelim se svama o to a fotky dodam az to bude mit smysl

Old Post 07-01-2008 v 13:56 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Kerbcrawler
a dna dny uz maji svetklo nonstop


chyba, rostlina v noci vytváří stavební hmotu, ve dne sbírá energii...
zalévej opravdu málo, zato udržuj vysokou vlhkost. Kytka bez kořenů, tedy klon, přijímá vláhu z listů, postupně vytváří kořínky a až po vytvoření kořenů začíná přijímat kořeny. nedávej je na přímé světlo, klony to vysiluje, dej jim pár dní (5-10) Nlite kousek vejš

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 07-01-2008 v 14:51 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od jestedman


chyba, rostlina v noci vytváří stavební hmotu, ve dne sbírá energii...
zalévej opravdu málo, zato udržuj vysokou vlhkost. Kytka bez kořenů, tedy klon, přijímá vláhu z listů, postupně vytváří kořínky a až po vytvoření kořenů začíná přijímat kořeny. nedávej je na přímé světlo, klony to vysiluje, dej jim pár dní (5-10) Nlite kousek vejš

Diky za rady tohle se urcite hodi vedetony mely dva dny nonstop svetlo ale ted uz maji normalni periodu 18/6..jeste jim teda zvednu trochu svetlo a budu cekat a doufat..jeste by mne zajimalo jestli kdyz ty kostky v tom parnicku zalivam jestli jim mam stale pridavat do vody ten stimulax?a jestli ma byt v tom parnicku stale nejaka voda..ale ne moc jen aby si vzdycky nasaly kolik potrebujou...diky moc za pripadne info

Old Post 08-01-2008 v 12:45 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 13

Zdravim, chtelo by to aktualizaci ...Mimochodem podle mne tam ten stimulax vubec pridavat nemusis hlavne se straej aby tam byla velka vlhkost peace

Old Post 28-01-2008 v 20:15 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 14

zaderc lidi..posledni dobou sem toho mel strasne moc zkousky atd tak sem nemel moc casu zabrouzdat na grower...a ani nebylo co moc aktualizovat..rizky se neuchytily asi ani jeden po 14 dnech sem zkousel par vyndat a ani naznak korinku a zacli zloutnout. Nechal jsem je jeste tak ale prisadil i seminka a tak ted uvidim co a jak..6 semeinek uz jsou ve hline a uz rostou. A pred par dny uz nejaky naznak na tech rizkach byl tak sem je nechal dal ale je to strasne pomale..a ted nevim jestli pockat na ty rizky a nebo jet rovnou ze semen..asi to bude tim ze jsem netrpelivyco myslite bude lepsi pockat na ty rizky a nebo jet rovnou ze semen??ale ty rizky nevypadaji zatim moc nadejne ale nejake naznaky korinku tam jsou a listy vypadaji uz zdraveji nez predtim..a jsou na nich uz i mensi palicky jeste z predtim nebude to tomu vadit a bude to rust vpohode?can you help me?

Old Post 28-01-2008 v 22:13 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 15

good luck K+

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 30-01-2008 v 08:03 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2007 - 1.st indoor 125W Nurturelite - Red - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7670350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív