Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1.st indoor 125W Nurturelite - Red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

1.st indoor 125W Nurturelite - Red Příspěvek č. 1




Tak jako novy clen vas vsechny zdravim a po vyhecovani moji vuli sem se sem registroval abych se podelil o svuj prvni vykvet a hlavne abych pro priste byl o neco chytrejsi diky vasim radam a kritikam, ktere se urcite najdou
Nebude presne rozepisovat co a jak zacalo a rovnou se vrhnu na popis..snad bude dostatecny i pri mem opojeni nekolika dosti kousky lahodneho zlataveho moku..ale k veci..

Jako osazenstvo sem zvolil seminka ktere sem ziskal z jednoho buhvijakeho modelu, ktery na mne pusobil svymi blahodarnymi ucinky a par seminek od kamose(prej Jack Herrer-ale nevim..jeden povidal..
Jejich slunickem je Nurturelite 125W-red(rust i kvet)..jako pritah pouzivam jeden 12V PC vetrak stejne jako odtah..ten je o neco silnejsi.Jako ofuk sem pouzil 2x12V PC vetrak..Je to celkem kraval ale diky regulovatelnemu trafu se da pres noc aji vyspat

Na zacatku prazdnin sem na rychlo vykutil skrin o rozmerech 85,40,50(v,š,h).vsechno bylo strasne na rychlo misto kvetniku sem pouzil uriznute PET lahve ktere sem obalil do alobalu aby koreny meli tmu..Vim ze to neni to prave orechove ale takhle se mi tam vejde az 9 kytek a s kvetnikama by to bylo tak 4..Kdyz pomyslim na pomer samcu tak sem radsi risknul ty PET-ky..V rustu sem hnojil Kristalonem Start a v kvetu sem volil BioBizz BioBloom.

Teplota ve dne se udruje do 30ti stupnu a v noci kolem 20ti..vlhkost,EC,PH sem nejak neresil ptz na to nebyly prostredky.

Pridavam par fotek.Omluvte kvalitu je to focene mobilem, par v kvetu je jich digitalem
1.fotka:5-ty den rustu
2.fotka:13-ty den rustu
3.fotka:21 den rustu

Dalsi fotky pridam nasledovne pokud se mi podari vubec pridat tyto prvni 3

Old Post 06-10-2007 v 03:22 AM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 2






Tady pridavam par dalsich fotek z kvetu..Znovu omlouvam kvalitu fotek..Nedivte se tomu ohybani jen sem chtel co nejvic vyuzit misto a puvodne sem si to predstavoval jinak
1 a 2 foto:36 den kvetu
3,4 a 5 foto:50 den kvetu

Momentalne jsem v 56 dnu pokud pocitam spravne..Co myslite za jak dlouho jeste?stav pryskyrice jsem nejak nekoumal ptz nemam zadnou lupu ktera dovede to odhadnout to uz je lepsi moje oko a zda se mi ze je stale pruhledna..bliznicky jsou tak 50/50

Old Post 06-10-2007 v 03:31 AM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

hezkej grow, zajímavej tvar a ty šišky sou taky pěkný

a s tou sklizni, mrkni po seedbankách na herrery jakou maj asi dobu květu ať tak orientačně víš..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 06-10-2007 v 07:33 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

pecka s cim to hnojis?

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 06-10-2007 v 09:41 AM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 5

2 ENYCE: mozná kdyby si cetl a nechtel si jenom rychle nahrabat příspevky tak by ses dozvedel ze hnojil Kristalonem Start a v kvetu volil BioBizz BioBloom. takze tvuj príspevek nemá zádnej smisl jenom ten aby si vsicni vsiml jak ses nepozornej ctenář.....

Kerbcrawler : pokud uz más vetsinu pestíku tmavých. coz podle votek uz más... tak bych to uz sklidil...... ale být tebou tak se tady kouknu po groweru kdo pestoval Ten model co pestujes ty a kouknul se jak dlouho to pestoval....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 06-10-2007 v 09:51 AM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmetek
Stálý Člen

Karma uživatele zmetek - 89% PěstitelskáKarma uživatele zmetek - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 6

to ohybani byl dobry napad, takhle si svetlo vyuzil mnohem lepe nez kdyby si mel vsechny kytky v rovine

Naposledy upravil zmetek 06-10-2007 v 12:54 PM

Old Post 06-10-2007 v 11:38 AM
zmetek je offline   Profil uživatele zmetek   Find more posts by zmetek   Foto galerie člena zmetek   Click here to Send zmetek a Private Message   Add zmetek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

ouu..lidi moc diky za ohlasy a pochvaly..spis sem cekal kritikuale na to ze jedju poprve tak sem i ja docela spokojeny a tesim se na dalsi grow ten bude lepsi..Jinak stinitko tam mam jde tam videt kousek na jedne fotce(udelal sem ho z bocnice z PC case-u a omotal alobalemMyslim we lepsi nez nic..Jinak k tomu sklizeni..uz tyden jsem na proplachu,kdybych vedel co je to za model tak bych byl klidnejsi se sklizni..takhle mam celkem 9 kytek z toho jedna je jina-ma mohutnejsi palice a trochu jine listy(Mel by to byt ten Jack).A u vsech stale vykukuji ruzky nove bliznicky.A jeste takovy dotaz ktery sem tady nikde nenasel.Kamos mi dal nejaky fosfor v takove lahbvicce jakoby od ocnich kapek a ze to slouzi jako hnojivo..mel sem strach to pouzit tak sem to nechal na pristi grow..Nemate stim nejake zkusenosti?

Old Post 06-10-2007 v 13:09 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

cau chlape hodne dobre vyuziti prostoru!
ale byt tebou tak se na ten alobal vyseru - resilo se to tady mockrat - po nejake dobe zacne oxidovat a jeho odrazova schopnostu se hodne zhorsi - takze jestli si bez penez tak na to natahni treba jen bilou folii z Gshopu popripade diamantovou (je nehorlava ale 125w zarivka zas tak moc nehreje) zralost urcis 100% pod mikroskopem ale to urcite vish. zatim cau a prijemne pokoureni

Old Post 07-10-2007 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 9

to nans:hi, man...ten alobal mam jen na tom homemade stinitku a za 3 mesice sem ho 3x vymenovalPo stranach skrine mam bilou folii z shopu..No ja vim ted mne sakra stve ze sem si jako maly nepral od jeziska mikroskopale po vcerejsim prozkoumani sem usoudil ze uz by mohl byt ten pravy cas(vetsina stetinek uz je hnedych) a zda se mi ze u 2 kytek je pryskirice uz trochu nazloutla,ale kdo vi co sem videl.a taky mne uz tlaci mlsna tak dneska vecer jim skonci 24 hodinova tma a pujdou na sibenici..dneska skoncil 8 tyden kvetu.Nejake fota pripadne dodam ale bohuzel asi jen z mobilu takze kvalita nebude zrovna idealni

Old Post 07-10-2007 v 14:42 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 10

jeste ted resim mensi dilema ptz hlina jeste neni dobre proschla tak jestli to seknout dneska a nebo nechat dalsich 24 hodin tmu at poradne prochne..co myslite nebo to uz bude zbytecne?

Old Post 07-10-2007 v 14:53 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 11

já si myslím, že už to zásadní vliv nemá, máš to, chlape, fakt dobrý, 125 W Envirolite RED jedu taky, ale tvoje kytky jsou naprosto luxusní
citace:
Původní příspěvek od Kerbcrawler
jeste ted resim mensi dilema ptz hlina jeste neni dobre proschla tak jestli to seknout dneska a nebo nechat dalsich 24 hodin tmu at poradne prochne..co myslite nebo to uz bude zbytecne?

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 08-10-2007 v 12:54 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbcrawler
Nový Člen

Karma uživatele Kerbcrawler - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 12

to krivkin:dikes chlape taky sem doufal ze uz to nejaky zasadni vliv nebude mit..Tak vcera uz sli pod kosu a uz visi chuderky...behem tydne jdu nakoupit hlinu a rozjedu to nejspis znovu..ted chci ale zastipnout aspon polovinu kytek tedkom to vypadalo ze by se tam na kazdy kraj jeste veslo par salamku

Old Post 08-10-2007 v 14:31 PM
Kerbcrawler je offline   Profil uživatele Kerbcrawler   Find more posts by Kerbcrawler   Foto galerie člena Kerbcrawler   Click here to Send Kerbcrawler a Private Message   Add Kerbcrawler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daeris Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Daeris Grow - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

...čau chlape...nevim jestli jsem to přehlid, ale zajimalo by mě kolik si měl suchyho...:-)

Old Post 09-10-2007 v 18:56 PM
Daeris Grow je offline   Profil uživatele Daeris Grow   Find more posts by Daeris Grow   Foto galerie člena Daeris Grow     Add Daeris Grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daeris Grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Daeris Grow
...čau chlape...nevim jestli jsem to přehlid, ale zajimalo by mě kolik si měl suchyho...:-)


když včera psal, že je šmikl a že už visej, tak snad dneska je nebude mít suchý nee?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 09-10-2007 v 19:06 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daeris Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Daeris Grow - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 15

....aj sorrry přehlidl jsem to...

Old Post 09-10-2007 v 19:09 PM
Daeris Grow je offline   Profil uživatele Daeris Grow   Find more posts by Daeris Grow   Foto galerie člena Daeris Grow     Add Daeris Grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daeris Grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Kerbcrawler
jeste ted resim mensi dilema ptz hlina jeste neni dobre proschla tak jestli to seknout dneska a nebo nechat dalsich 24 hodin tmu at poradne prochne..co myslite nebo to uz bude zbytecne?

vliv to bude mit jen na delku suseni - kyti z proschleho substratu schnou rychleji - ale to uz sou jen detaily

Old Post 10-10-2007 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-07-2008 - První indoor 125W Nlite red - 20 odpovědí
25-05-2008 - Indoor 125W Nlite Round (2) - 95 odpovědí
30-01-2008 - 2nd round-125W Nurturelite red - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0144570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív