Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » E-Cigareta: fajčenie bez spalín a karcinogénneho bordelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1

az bude e-joint, e-sklo, e-fajfka a e-bong s thc naplni tak do toho jdu

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 02-12-2007 v 16:58 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 2

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 02-12-2007 v 18:40 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 3

BigStickyBud - a co si treba poridit vaporizer...?

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 02-12-2007 v 18:53 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

pozitek s ciste dymky/bongu nebo speka je jedinecny

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 02-12-2007 v 19:00 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5

Svojim sposobom nenahraditelny, zalezi ale co preferujes, zdravie, alebo tu nenahraditelnost

Old Post 02-12-2007 v 19:24 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 6

Kdyby Vaporizer nebyl pro mě tak drahej, šel bych do něj.. Spíš si vyberu zdraví před požitkem z jointu, kterej sem si tolikrát dopřával

Old Post 02-12-2007 v 19:37 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

prosim k tematu, bavime se o NIKOTINOVE nahrade cigarety.
az na to bude dost kladnych referenci, tak do toho mozna pujdu, protoze ted jsem na krabce.

Old Post 02-12-2007 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 8

No já jsem vyzkoušel inhalátor jako náhražku za cigaretu a musím říct, že to určitej efekt má. Nejen fyzickej, ale i psychickej.. Sice kouřím dál, ale to je jen moje blbost, každopádně to hodně pomáhá, pokud chceš přestat kouřit. Tvar podobnej cigaretě (taková špička), vdechuješ trochu pálivej vzduch, takže se to podobá i trochu kouři..

A je to mnohem levnější, nepotřebuješ k tomu elektřinu..

http://www.nicorette.cz/index.php?id=inhalatory

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 03-12-2007 v 09:16 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

loneman :
presne tak je to i u mne.

Moje predstava je, ze si za den dam tak 3normalni ciga, jednu dymku /ta neseka plice a zbytek do te dvacitky bych doplnil tou Ecigaretou.

Navic, ta vodicka mne vyjde na 300 na mesic. pri 20cigarach dene. takhle mne vyjdou ciga na 10x tolik

Old Post 03-12-2007 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

dostanem od maminy pod stromček

Old Post 03-12-2007 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

hm...ekologický kouření...co ty lidi nevymyslí

každopádně neni nad to narvat skleněnej kotel matrošem, kotel usadit do dýmky naplněný ledovou vodou a potáhnout si...
tomu se žádný e-cigáro nevyrovná...

Naposledy upravil 06-12-2007 v 14:29 PM

Old Post 06-12-2007 v 13:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

Lidi ja myslim ze by nejlepsi bylo se nikotinu vyvyarovat vubec.... sam o sobe dost skodi, a to nemluvim o e-cigach, ktere sou zalozene na glycerolu a cistem! nikotinu, ktery je o hooodne vic navykovy nez ten z normaal cigarka.....
Osobne mi dalo zabrat prestat kourit po 6letech.... vyslo to, ale nekteri nemaj takove stesti a ty kurvy co slibuji kurakum lepsi zdravi a pri tom hrabou miliony sou jenom sobecky prasata!!!!!!!!!!!!!!
Demokracie..... jojo, a to zazijeme vsichni.... uvidime kdo bude chodit do doktora za poplatky, to si radsi koupim flasku a vypalim si chripku sam
....a zase budou ty svine hrabat penize na chudakach, kteri to potrebujou....

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 06-12-2007 v 16:13 PM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Leli >
odkaz mne pls na studii navykovosti cisteho nikotinu, oproti nikotinu michanem s dalsima latkama v cigarete. Treba takovy harmalin ktery je v cigu v malem, ale docela zasadnim mnozstvi znacne mneni mechaniku pusobeni nikotinu.

Old Post 06-12-2007 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

uz asi tri tydny nekourim po 10ti letech zhruba.Pravda,jsem porad trochu nervozni,zvedla se spotreba konopi a jidla,ale hreje me uspora tech 50ti kc,-/den.Jestli vydrzim cely mesic mam 1500,- v kapse :-)
rocne by to bylo 18 000,-kč

hlavne se nesmim hodne opit a podlehnout,porad mam chut

Old Post 06-12-2007 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

Praxer :
sorry ale neodkazu te, to proste vim. Na cistem nikotinu vznika vetsi fizycka zavislost nez na cigarkach. V USA e-cigarety neboli bezpecne cigarety prodavali uz davno, tenkrat to byl hit, zdrave kourit, ale lidi co to kourili tak cim dal vic potrebovali vetsi davky atd. Proste zjistili ze synteticky nikotin neni reseni.... Dej si treba 100% piko nebo kox a uvidis kdy to lip fici.... vim blby priklad, ale nic jinyho vic podobnyho me nenapadlo. Jednoduse receno nejde srovnavat rostlinny nikotin ze syntetickym cistym nikotinem.

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 09-12-2007 v 09:53 AM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Leli :
musis srovnaavt vzdy stejne mnozstvi ucine latky

Old Post 09-12-2007 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6035240 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív