Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Euforka- 2x 20W + 15W modra SYLVANIA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 17

Možná bych celkově ostranil ty paličky a listí pod síťkou, vím, že by to bylo radikální, ale koštnul bys záštipky a z mé zkušenosti jednoznačně vychází, že na to na co moc nesvítí poze brzdí to co by mohlo růst. Ale jinak taky chválím, na úsporky opravdu krásné!!!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 17-12-2007 v 10:15 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 18

Nj ALE zastrihaval jsem tesne pred prepnutim, takze to mohlo bejt, vetsi, z hnojkama sem to pri kvetu radsi neprehanel (chtel jsem chut a ne mnozstvi). zase mi zloutnou listky... nvm no uz bude asi konec, neni moc mista listy zloutnou... dal jsem se do otrhavani palicky otrhavat nebudu radsi si pockam tim chci rict, aby jste moznosti usporek nepodcenovali, a v pristim kole, ktery bude hydro rizky ten fam vyvratim uplne... teda doufam sice to nejsou palice jak bejk, ale sami vidite jake je oroseni v tak brzke dobe . Na prvni grow a to este k tomu v kartonovy krabaci, s 1dnou jedinou kytkou bych rek ze je to velky uspech, ted uz vim vsechny nedostatky, kterych se vyvaruju priste , Sklizen typuju tak maximalne 14 dni a to sem hodne prehnal. este se uvidi, uz me ta kytka mockrap prekvapila .
Dekuju fsem za fsechno

Old Post 18-12-2007 v 20:26 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

47. den kvetu Příspěvek č. 19






Zravim Groweri
-pripravil jsem si pro vas Vanocni ubdate
Kyti je momentalne v 47. dni kvetu (12/12), a moc ji to slusi samy posudte z fotek (vanocni ozdoby jsem jaksy nemohl najit). Dale jsem se donutil koupit ji neco pod stromecek a to jest: Omnilux UV energy saving lamp 25W. Jeste jsem trochu narezal stonek,aby kytka produkovala celkove vetsi mnozstvi pryskyrice, jelikoz se pomalu blizime ke konci tak chci aby paldy byli co nejvice pocukrovane.
-mela ted dva dny svetlo, dnes jsem ukoncil dva dny tmy, ze je ten stedrej vecer tak ji jeste necham rozzsviceno ale zejtra rano necham uz jen UV a pak sklizen

1,2. Omnilux UV energy saving lamp 25W


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Naposledy upravil SkeletonX1 04-05-2009 v 20:31 PM

Old Post 24-12-2007 v 16:10 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 20



a jeste tu pro vas mam detalnejsi zaber na palicky , doporucuji zvetsit


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 24-12-2007 v 16:28 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 21

jsem zvědav na výsledek,už ted je to k nakousnutí
no snad ta lamúa udělá div

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 24-12-2007 v 19:09 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 22

jj v to taky doufam ze bude delat divy , UVcko taky pouziju potom pri suseni,aby se nahodou nevyskytla nejaka ta plisen pri tom


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 24-12-2007 v 19:37 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 23

Tohle naprosto vyvraci to ze pod usporkama nic nevypestis...mooc pekny K+ mas u mne jen skoda ze jsem to ja s tema usporkama nedotah do konce...zadnymu capkovi to nedavej musis prece zjistit jak to chutnalo! aspon si neco vem pro sebe kdyz uz to jinak nepujde ...fakt mooooc pekny

Old Post 06-01-2008 v 20:50 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 24

tak jak to dopadlo,vypadalo to pěkně,tak snad to vyšlo do konce a zůstalo to tobě,trochu aktualizace by neuškodilo

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 09-01-2008 v 19:08 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 25

Zdravim vsecky Growery
- predem se omlouvam o velmi opozdenou aktualizaci , ale byl jsem delsi dobu na horach , tak na to jaksi nebyl cas, a foto jeste dodam ,ale kvalita nebude nic moc jelikoz to bude z mobilu k tomu az nekde splasim notes.
-Kytka byla skosena 25.12.07, a po ususeni cinil vynos 25g, ale uz pulku jsem zhulil , vcesko mi zustalo nic jsem mu nedal.
- palicky po ususeni jsou velmi tvrde a co se tyce chuti- je velmi vyrazna , silna, staci par prdu a hned je to poznat , ucinky maji dlouhe trvani.

EDIT: fotky ze sklizne nebudou cortli mi mobil, kde fotky byli.


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Naposledy upravil SkeletonX1 25-03-2008 v 20:17 PM

Old Post 13-01-2008 v 14:17 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spacy
Stálý Člen

Karma uživatele Spacy - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 90  

Příspěvek č. 26

Cau,prosimte kolik si tom mel teda celkem wataz???

Můžeš vše jen se nenechej chytit

Old Post 14-01-2008 v 22:40 PM
Spacy je offline   Profil uživatele Spacy   Find more posts by Spacy   Foto galerie člena Spacy   Click here to Send Spacy a Private Message   Add Spacy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 27

Ze zacatku jsem mel: 2x 20W usporky+1x 15W Sylvania = 55W
ve finale (posledni tyden): 2x 20W usporky + 1x 25W UV= 65W


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 15-01-2008 v 14:34 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

25mokreho ale ne?
slusna prace

Old Post 15-01-2008 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 29

achjoooo 2aero1 tam je co vim napsano !!!!!jasne 25g sucheho !!!!!!!! a tak to ai je!!


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 15-01-2008 v 19:13 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M4rt!n
Stálý Člen

Karma uživatele M4rt!n - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 30

2 SkeletonX1 -> pls jak jsi vylepil tu skřiň tim staniolem (nebo co to je...) ?

ja teď mam skřiń 138*38*48 (vyska*sirka*hloubka*) a nevim jak to tim "vylepit"

Diky, Martin.

Legalize Marijuana !

°°My First 70W°°

Old Post 16-01-2008 v 18:16 PM
M4rt!n je offline   Profil uživatele M4rt!n   Find more posts by M4rt!n   Foto galerie člena M4rt!n   Click here to Send M4rt!n a Private Message   Add M4rt!n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 31

citace:

Vnitrek je potazenej special tvrdym grilovacim ALobalem, prez kterej sem natahl potravinarskou folii, aby mi to nezoxidovalo. Vsechno mockrat lepeny, a sroubovany M3ojkama vypodlozenyma plisky z plechovky.


(kdyztak PM)


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Old Post 16-01-2008 v 19:19 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 32

Moc pěkný sám sem se o něco podobnýho před pěti lety pokusil ale přesto,že jsem měl podstatně větší skřín i větší watáž -5 zářivek po 38w to je tuším 190w tak výsledek nebyl ani zdaleka takovej.Určite doporučuju skusit nějaký klony tím se vyhneš samcům což je na tak malým postoru určitě plus,já je poslední tři roky jedu out.Díky k+.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 01-02-2008 v 01:20 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-03-2008 - Euforka,Egypt- 2x 20W + 15W - HYDRO Pokracovani - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6195680 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív