Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Cannapot webshop - hemcy.at , zkušenosti .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
misa
Nový Člen

Karma uživatele misa - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 17

Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti s platbou přes banku na této stránce Hemcy. Zajímalo by mě jak to funguje a vše okolo. Děkuju za radu

Old Post 21-01-2009 v 19:43 PM
misa je offline   Profil uživatele misa   Find more posts by misa   Foto galerie člena misa   Click here to Send misa a Private Message   Add misa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
misa
Nový Člen

Karma uživatele misa - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 18

Ahoj, zajímalo by mě jestli někdo máte zkušenosti s platbou přes banku na této stránce Hemcy. Zajímalo by mě jak to funguje a vše okolo. Děkuju za radu

Old Post 22-01-2009 v 18:17 PM
misa je offline   Profil uživatele misa   Find more posts by misa   Foto galerie člena misa   Click here to Send misa a Private Message   Add misa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 19

funguje to tak jak popisují na svých stránkách. Vybereš si odrůdy, dáš do košíku a při dokončování objednávky zadáš adresu, email atd.... vybereš si způsob doručení a je to. Tvoje objednávka je dokončena třeba pod číslem 12345, tohle číslo ti pošlou i do mejlu. Ty pak následně zplatíš požadovanou sumu na příslušný účet, do poznámky při platbě uvedeš právě číslo objednávky. V hemcy.at to zkouknou, zkontrolujou a pak následně odešlou semena na udresu kterou jsi uvedl v objednávce.
Složitý viď

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 23-01-2009 v 07:16 AM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 20

Zdary, mám dotaz- když chci objednat formou peněz v obálce, mam zadat (Cash) nebo (Cash on Delivery - only possible in Austria!) - docela mi to mate,-ta hláška, že je to možný jen v rakousku,(nechápala) thanx
Ps: kdo správně odpoví je

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 08-05-2009 v 12:40 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Apartman
Zdary, mám dotaz- když chci objednat formou peněz v obálce, mam zadat (Cash) nebo (Cash on Delivery - only possible in Austria!) - docela mi to mate,-ta hláška, že je to možný jen v rakousku,(nechápala) thanx
Ps: kdo správně odpoví je


je to jen cash cash on delivery je dobírka

Old Post 08-05-2009 v 12:41 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

hemcy.at - cannapot webshop

tak dneska mi po třech dnech od odeslání z Wídně přišly seeds. bohužel poslali něco trochu jinýho (early durbana ne od Flying dutchmena ale od zenseeds) a reklamace taky probíhá dobře ... a ty druhý semínka byly celkem malý a ne úplně dozrálý - ale asi bude tim že je to asi poslední obchod kde sem našel Hazed erdpurt

pak když byly money na cestě mi v pohodě změnili objednávku...

úplně v pohodě

Naposledy upravil 30-12-2010 v 12:07 PM

Old Post 30-12-2010 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

se dívám že mi při vlezu na hemcy hlásí avg přítomnost škodlivýho softwaru

Old Post 05-10-2011 v 19:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 24

pridavam aj ja svoj nazor a skusenost

tak hemcy.at je jedna z najspolahlivejsich seedbank
vzdy pekne potvrdia ze prisli prachy na ucet alebo cash v obalke a ze odosielaju seeds
semena pridu vzdy rychlo, dobre zabalene a ziadne poskodene obaly sa zatial nekonali
+ davaju aj bonus
3x objednavka a vzdy maximalna spokojnost

Old Post 14-11-2011 v 15:01 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 25

dalsia skvela skusenost!

objednaval som este minuly rok uz na tuto sezonu par modelov
medzy nimi aj Stuporsonic od Sagarmatha Seeds
nebol zrovna lacny stal 90e... ale chcel som odskusat tuto malo znamu genetiku
no zial co sa nestalo po 10 dnoch nevyslo ani jedno semeno...

hemcy ma sice napisane ze nerucia za klicivost rovno v podmienkach ale skusil som

rovno som im napisal ze mi nic nevyslo a ci stym vedia nieco spravit ked tam nakupujem uz 3 roky a ten model nebol zrovna z najlacnejsich...

hned ponukli ako nahradu 10x Erdbeerli nejaka varianta erdbeeru ani neviem od koho ale to ma vobec nelakalo
ale vraj pisali hned aj do Sagarmatha a ze cakaju na odpoved

napisal som ze aj napriek tejto zlej skusenosti mam stale zaujem o Stuporsonic a pockam na vyjadrenie ktore som sa aj tak nikdy nedozvedel
pritlacil som na nich trochu a napisal ze ci semena nemohli byt uz nejake stare lebo viem ze tato genetika sa uz dlhsie neprodukuje kvoli malemu zaujmu
nahradil ju Kwik Kali a Stuporsonic sa uz len dopredava

po tyzdni dohadovaciek povedali ze sa dohodnu so Sagarmatha a pekne ponukli aj poslali ako nahradu Kwik Kali v takej istej hodnote
dokonca ani genetika neusla daleko lebo to je vlastne Western Winds x Stuporsonic

zase spokojnost!

Old Post 24-05-2012 v 16:56 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8182850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív