Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SlepeCc first indoor 250W...Jock Horror , Big Bud
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 17

2 Slepec : čus growere. Vem si rady ohledně hnojek co ti zde dali kolegove k srdci. Já taky zkoušel jen Out s krystalonem a co jsem kouřil (sice to bylo bez flushingu) ale je to chemka jak prase. Ještě k tomu ve skříni se nevyplatí šetřit. Kytka ti to vrátí. Osobně teď už sbírám komponenty abych si taky rozjel skříň proto vím, že sehnat vše naráz není lehké. Pěstu zdar a K+ za snahu =)


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 16-12-2007 v 09:32 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 18

ahoj, no povim ti že na to jaký si jim dával záhul tak to je celkem hezké no snad co nevidět koštnu

Old Post 16-12-2007 v 09:47 AM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 19

to Eloren: jo vím že na hnojkách se nevyplácí šetřit, ale nebyli bohužel peníze ze začátku :-X, ale tak teď už vím že prostě musím sehnat peníze na pořádne hnojky...ten kristalon jsme ani skro nepoužil takže to je jedno, že je to chemka .. jsem zvědav až seženeš komponenty a rozjedeš tu skříň :-) , a určo sežeň všechny věci postupně než to rozjedeš, jelikož já tu skříň pořád dolaďuji takže to není ono, a to mám ještě problemy s teplotou a to velké :-( .. ale tak za týden možná dříve to sklidím tak pohoda snad už,,jinak dík moc za Kčko

Old Post 16-12-2007 v 17:52 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santha
Stálý Člen

Karma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 20

No na první pokus to špatné není. Poučil ses, víš zas o něco víc, a to je hlavní. Napodruhé to bude o to leší pokud to nepodceníš. Sežeň Ph metr, dobrou sterilní půdu, kvalitní hnojky(kristalonu 3x tfuj). Jinak nakonec to tak strašné zas nemáš, salámky to jsou tak i tak
Heslo: možná příjde i Santha
K+

Old Post 17-12-2007 v 19:54 PM
Santha je offline   Profil uživatele Santha   Find more posts by Santha   Foto galerie člena Santha   Click here to Send Santha a Private Message   Add Santha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 21

Šéfe tak co nějaký update ?


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 27-12-2007 v 10:40 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Pohodička konečná Příspěvek č. 22







czuste Groweři ,
tak jsem ukončil svůj první indoor

Schrnuto a potreženo:
-Kytky dostaly velký záhul a proto jsem rád že z nich vyrostlo to co z nich vyrostlo
-pro příště už vím co a jak tak snad to bude lepší o 100%


výnos není nijak velký ale na to že to byl můj první grow tak jsem spokojen:

3 kytky..Jock Horror = 34g

3 kytky..Big Bud = 31g (slabota)

1 kytka..santa maria = 3,5g

celkově 68,5

Fota:
1.Big Bud paličky
2.Big Bud paličky
3.velké paličky JH
4.celkový pohled na paličky z JH
5.Santa Maria
6.sušení

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Naposledy upravil slepecC 27-12-2007 v 17:48 PM

Old Post 27-12-2007 v 17:39 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5135470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív