Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » vyroba hase na sucho
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

vyroba hase na sucho Příspěvek č. 1




stavim tento strojek akorat mi neni jasne cim to pak spojim? lisovanim?
myslim ten sipky hasik .kuknete na tohle tema je tam toho víc.

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30639

Naposledy upravil kvako1 29-10-2007 v 15:41 PM

Old Post 29-10-2007 v 15:24 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

ahoj,
prosimtě mohl bys mi stručně vysvětlit jak ta mašinka funguje? Já tu nad tim přemejšlim už 20 min. a nic mě nenapadá.... .

Old Post 29-10-2007 v 16:08 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
ahoj,
prosimtě mohl bys mi stručně vysvětlit jak ta mašinka funguje? Já tu nad tim přemejšlim už 20 min. a nic mě nenapadá.... .


imho dá matroš do toho válce a rotačním pohymbem, takzvaným točením jak se to tam vevnitř hejbe se odděluje pryskyřice, která přeś s´tko vypadává do modré nádoby

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 29-10-2007 v 16:28 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

princip jednoduchej- das do toho ususene rozdrcene a zmrzle listy ,nebo sisky-vedsi vinos,- pustis motorek a ono se to toci jak michacka. prez to sito do toho kasliku pada jenom cista priskyrice. je tam samozrejme i trosku prachu z listi ale to neva. v holandu na tom delaj has po kylech. samozrejme na trochu vedsich masinach. mam kamose co tam codi na brigady. poprve to nechas tak pet minut a to je nejlepsi kvalita. vyberes produkt a pak 10 min. to uz je malinko horsi ale furt super. jde o to ze mas thc i z listu ktere normalne vyhodis. kdys tam das sisky ta je to jak plastik z listu je to bilej prasek z nadechem do zelena

Old Post 29-10-2007 v 16:31 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 5

slisujes to tak, ze to das do kousku alobalu, zmacknes, malinko zahrejes (zapalovacem) a zmackas. Vznikne ti pak kompaktny kousek hase.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 30-10-2007 v 10:44 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 6

freeloader. to forum predtim jsem nezalozil ja a myslim si ze ho spousta lidi necetla kuli tomu ze nerozumi nazvu. dal jsem tam fota a malej navod viz odkaz vise. a mozna jsem trochu degenerovanej.

to ze jsem udelal dobre jsem poznal hned na pm. behem vecera cca 10 vskazu.

inf3cti - dik

evoluce- www.screnservis.cz je to olomouc

Old Post 30-10-2007 v 16:25 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

na podobnou masinu byl v davnejch casech navod na overgrow. mozna by se po trochu gugleni dala dohledat njaka kopie toho navodu. zajimalo by me jaka je podle Vas idealni roztec otvoru pro suchou separaci, ja bych tipnul zhruba 200um....

na separaci se da pouzit i polyesterova/polyamidova sejta pro sitotisk. cena nekolik stovek za m2. po zaslani mailu je mozno objednat z firmy finish-pce.cz.

edit: ted koukam, ze pindulinka pise, ze masina je obtahla sejtem o prumeru otvoru 125 um coz sem mi zda malo, opravdu to staci?

Naposledy upravil 31-10-2007 v 13:00 PM

Old Post 31-10-2007 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 8

Hledejte lidi

http://grower.cz/forum/showthread....ight=pollinator
http://www.pollinator.nl/
http://grower.cz/forum/search.php?...ng&pagenumber=1

Old Post 31-10-2007 v 14:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 9

orygos teto masinky sa predavaju z dvoma druhmy sit cca120 mikronu a 145 mikronu nasel jsem to na netu u vice firem.


myslim ze to staci, protoze podle toho co jsem cetl se krystaly rozpadaji zmrazenim a maj v prumeru tak 50 mikronu. vyz pitle icebag 75 a25 mc to posledni síto kde uz je has. kdys ho das vetsi tak je tam akorat vice necistot tak se muze zdat lepsi vynos. uz stím 125 mc je to dost zelene.

ale muzes tam sita menit dat nejdriv mesi projet to a pak znova zmrazit a projet to vedsim

Naposledy upravil kvako1 01-11-2007 v 17:05 PM

Old Post 31-10-2007 v 17:42 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 10

sita -----www.screenservis.cz

Old Post 31-10-2007 v 17:45 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11

Nechces sem hodit nejakej technickej nakres?docela by se siknul...

Old Post 02-11-2007 v 07:39 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 12

moc se mi teda kreslit nechce ale az budu v praci od pondelka tak skusim neco zplodit

Old Post 02-11-2007 v 18:52 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 13

kvako1: Jak jsi prosím vyřešil uchycení hřídele v té krabici tak, že to jde vytáhnout?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 02-11-2007 v 21:18 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 14

pouzil jsem sestihran - nastavec na bity do aku vrtacky. musel jsem na bok krabice prisroubovat desku z preklizky k ni jsem zatim pridelal aku vrtacku ktera ma na konci uchyt na bity a do valce jsem pouzil osmicku sroub - z kazde strany jedna matka a konec jsem zklepal kladivem do sestihranu. v uteri nafotim a posu fota . nechal jsem si fotak v praci. napisu asi podrobnejsi navod. a psradne to vyskousim -susim uz na to krabici listi

kdys si zvetsis obrazek c 1 tak tam je videt tu desku. je to takova vanicka udelana z desek a ta krabice je prisroubovana zevnitr do te desky

Old Post 03-11-2007 v 16:01 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 15




tak posilam nejake foto z dokoncovacky a z prvej vyroby. dal som tam cca 7 deci listou . nie zo sisiek. funguje to dobre akurat som mal problemy zohnat spravny zdroj. nakonec pomohla nabijacka na tuskove baterky. pohon stary aku sroubovak mierne vykuchany

Naposledy upravil kvako1 09-11-2007 v 07:18 AM

Old Post 07-11-2007 v 20:30 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako1
Stálý Člen

Karma uživatele kvako1 - 90% PěstitelskáKarma uživatele kvako1 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 16




a este foto

Naposledy upravil kvako1 07-11-2007 v 20:37 PM

Old Post 07-11-2007 v 20:32 PM
kvako1 je offline   Profil uživatele kvako1   Find more posts by kvako1   Foto galerie člena kvako1   Click here to Send kvako1 a Private Message   Add kvako1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2005 - vyroba hase - 6 odpovědí
07-02-2005 - vyroba hasisu - 6 odpovědí
18-06-2001 - výroba hashe - alkohol - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5506300 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív