Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Pračka a praní?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička Příspěvek č. 1


Tak si konečně myslim,že už mi bude moc někdo konečně poradit co a jak?Jedná se o praní zbytků.Potřebuju vědět jakej materiál se tam dává(suchej,mokrej,nadrolenej,jenom lístečky od paliček nebo i větší listy?Kolik se tam toho dává a kolik se ztoho vyždíme.Jestli je to na elektro pohon,jak dlouho trvá jedno praní?jakej je výslednej materiál(sypkej,plastickej).
Mam o tuhle docela drahou věcičku vážnej zájem,ale nemam sní žádnou zkušenost ani nikdo koho znam a tak potřebuju poradit abych nekupoval zajíce v pytli.
Jeden obrázek oco mi vlastně jde

Old Post 15-04-2001 v 19:47 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Pollinator+Ice-o-lator Příspěvek č. 2


všechno najdeš na http://www.pollinator.nl v angličtině a tady ve fooooru jenom o Ice-o-latoru jsem psal v kuřárně téma-oblíbené způsoby konzumace strana2 a tím suchým způsobem to není tak dokonalý( zbavení odpadu od thc-při praní v pollinatoru) a je to taky dražší ten přístroj a Ice-o-lator dostal ocenění za výrobek roku 99 na Highlife festivalu v hulandsku
tohle je pollinator s motorem a docela malýýýý(tam se to dááváá zmraženýý to je nejlepší aby se ty krystaly oleje zmenšily a ztuhly a propadly sítem

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 16-04-2001 v 23:08 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 3

teabooster, hele já nevím jestli jsem tě správně pochopila že si myslíš že tenhle přístroj je ke koupi -není. Tohle je návod jak si tuhle věcičku postavit doma za menší peníz. Shodou okolností jsem tento článek včera taky četla a rozhodla se tuhle pidipračku postavit takže bychom to eventuelně mohli spolu konzultovat ( pokud to chceš stavět taky).
Phmh, voni právě v tomhle článku (nebo při nejmenšim v overgrow) měli nějaký výhrady vůči těmhle "studenejm" metodám a tvrdí že je tohle trochu lepší. Nemám srovnání prtože jsem zkusil pouze ice-o-lator, schodou okolností tvůj, a tak to chci vyzkoušet. Není nad osobní zkušenost.
Hned toho využiju a zeptám se Vás, čtenáři tohoto přízpěvku, jestli náhodou nevíte kde bych mohla sehnat takoví to tiskařský síto, nebo kde je nějakej obchod s tiskařskými potřebami (pokud možno střední Morava, vých. a sev. Čechy). Tohle je jediná věc která mě zdržuje od vybudování této zajímavé věcičky.
Pokud se mi vše zdaří budu o výsledku reportovat.
Ať Vám vše roste co nejlíp.

Old Post 15-05-2001 v 18:31 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Výroba hashe Příspěvek č. 4

Nazdárek,
taky se konečně chystám na výrobu hashe... zjišťoval jsem základní info a přijde mi, že jak "skuff tumbler" (pračka), tak "bubble bags", jsou dost drahý (jak koupit hotový produkt, tak výroba vlastního) a hodí se především pro výrobu velkýho množství hašiše. A jelikož nejsem dealer a radši z listí něco uvařim, udělal bych třeba několik géček jen tak na ochutnání.

A teď co chystám: dají se sehnat permanetní umělohmotné filtry různých hrubostí do kávovaru. Stačí vychytat potřebnou velikost a pak už jen zmrazit listí+paličky ve vodě s ledem, rozšlehat v mixéru a prosít přes několik filtrů.

Dám vědět, jak to dopadne... samozřejmě s podrobným popisem

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-05-2001 v 19:07 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 5

Carlos - dobrej nápad s těma filtrama, ale mě přijde že ty filtry musej bejt stavěný na to aby jima prošlo jenom to co se ve vodě rozpustí- ale možná se mejlim tak by mě zajímalo jestli víš o nějaké prodejně ve které se toto dá sehnat...... nebo snad kdekoli? Nemyslíš že koupě toho tiskařskýho síta který má docela podobný parametry jako to síto z ice-o-latoru by mohlo mít lepší užitnou hodnotu nž několik navrstvených filtrů? (samozdřejmě ani nevim jestli se to dá někde koupit, takže nevim jestli to má cenu se tou pračkou zaobírat)

Old Post 15-05-2001 v 20:11 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ziggy
Stálý Člen

Karma uživatele Ziggy - 60% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 6

Jestli se u tech filtru udava hrubost,
pak by stacilo pouzit 220micron a potom 73micron
velikost, teda pokud se vubec v takovejch hrubostech
prodavaj.

http://www.overgrow.com/edge/showth...?threadid=16632

common sense kills

Old Post 16-05-2001 v 13:52 PM
Ziggy je offline   Profil uživatele Ziggy   Find more posts by Ziggy   Foto galerie člena Ziggy   Click here to Send Ziggy a Private Message   Add Ziggy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 7

filtry pro skuff buzzer: 137, 110, 83 mikronů

filtry pro ice-o-lator : 220, 73, 25 mikronů


- mám zjištěný i ceny:

1.síta uhelon-polyamid monofil(moučná síta)

233 mikronů 178,-Kč/m2
206 mikronů 181,-Kč/m2
139 mikronů 197,-Kč/m2
109 mikronů 205,-Kč/m2
85 mikronů 214,-Kč/m2
72 mikronů 267,-Kč/m2
30 mikronů 507,-Kč/m2

2. laboratorní síta-nerez
- průměr síta 200mm

90, 125, 180 a 250 mikronů(sada) 2356,-Kč/sada
63 mikronů 2470,-Kč/kus
45 mikronů 3306,-Kč/kus
32 mikronů 5358,-Kč/kus
25 mikronů 8740,-Kč/kus

ceny bez 22% DPH

1 mikron = 1 mikrometr

existuje spoustu sít z různých materiálů, jen vědět co si vybrat

dodavatelé
1: silk & progress s.r.o., brněnec
2: euro sitex s.r.o., příbram

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 05-06-2001 v 10:42 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 8

.

[Edited by Majkl on 03-04-2002 at 04:04 PM]

Old Post 05-06-2001 v 11:09 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Český bubblebags! Příspěvek č. 9

breedre,
no to je výborný. Snažil jsem se, ale fakt nejsem schopnej nikde ty kávový permanentní filtry sehnat. Ale ty moučný síta budou ideální! Stačí jim udělat nějaký rám a hotovo.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-06-2001 v 00:20 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

To Carlos? Příspěvek č. 10

Carlosi, mel sem takovej dojem ze THC je rozpustne zejména v tucich a alkoholu.
Jinymi slovy kdyz to rozmixujes ve vode myslis ze se do roztoku dostane neco THC z listi, anebo i spousta bordelu ktery tam vubec byt nema?

Diky za odpoveed.

Prohlid sem navod na OVERGROW takze evidentne to funguje, berte tohle jako myslenku k diskusi.

[Edited by TommyBoy on 14-06-2001 at 12:29 PM]

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 14-06-2001 v 10:56 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 11

.

[Edited by Majkl on 03-04-2002 at 04:05 PM]

Old Post 14-06-2001 v 19:57 PM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Potřebuji sehnat síto něco mezi 90 lines per inch a 125 lines per inch. Počítám, že mikrony jsou asi trochu jiná jednotka

Breedre, zkoušel si je kontaktovat? Ty moučný síta by byly ideální.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-06-2001 v 16:24 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 13

Ahoj Carlosi, já jsem zkoušela kontaktovat ten silk&progres, ale ptala jsem se jich jenom na síta z Polyuretanu protože ten by asi měl být nejlepší pro naše účely, ale ty vyrábí jen na zakázku takže ve větším. No ale ony by nám asi stačily i síta z polyesteru, ale na ty jsem se hned nezeptala a pak už jsem se tam nedovolala. Další dny už jsem na to zapomínala....
(jestli tam chceš zavolat, tak na tel: 0491544264. Tam to zvedne nějaká paní Báčová -asi nějaký oddělení pro styk se zákazníkem)
Jo a nevím jestli si chtěl ten převod, těch 90-125 nití/palec = 203-282 mikrometrů ---- 1micron=1mikrometr
(snad nevadí že jsem odpověděla za Breedra)

Vaše s.L.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 17-06-2001 v 16:59 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
genium
Stálý Člen

Karma uživatele genium - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 34  

Síta Příspěvek č. 14

Ahoj všichni, mám možnost sehnat síta, které jsou potřeba pro "praní" za nižší cenu než u výrobce. Jedná se o laboratorní síta o průměru 200mm, velikost ok je různá, od 0,025mm (25 mikrometrů) až po 10mm. Jsou to nepoužívaná síta, tak jestli budete mít zájem, napište mi na : genium@centrum.cz a já Vám napíšu více.
Mějte se !

Old Post 25-06-2004 v 13:38 PM
genium je offline   Profil uživatele genium   Find more posts by genium   Foto galerie člena genium   Click here to Send genium a Private Message   Add genium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Zdravím,

máte někdo přesný odkaz na e shop kde koupím síto o hrubosti mezi 90-180 mikrony za co nejnižší cenu? Díky.

Old Post 09-09-2012 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0250460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív