Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W secret grow III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

49. den na kvetu Příspěvek č. 17




zdarec, je tu maly fotoupdate, fotky jsou vcerejsi . . .




makro palicek z nejmensi kytky










vrcholek velke kytky - je 2cm pod stropem . Merak ukazuje 80% rel. vlhkost, bojim plisni bojim











aktualni situace ve skrince

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 13-10-2007 v 15:07 PM

Old Post 13-10-2007 v 15:00 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

57. den na kvetu Příspěvek č. 18









Zdravim vsechny priznivce primerene nizke wattaze, je tu dalsi update. Kyti jsou trochu prostrihane, jinak zadna zmena, flushing pokracuje. Moc zatim nevoni, vetsinu smradku zlikviduje 2 vrstvy pachovy filtr v odtahu. Par trichomu se zacina zakalovat, ale zatim malo - kytky budou zit jeste minimalne tyden . Uz probehlo par zastrizku a ochutnavek(z nejmensi kytky, ta je temer zrala) - a je to docela brutus. Ucinky mi to pripomina silver haze, kterou jsem nedavno ochutnaval v hullandu. Vcera sem ubalil mensiho speka, a musel sem ho davat na 3x . Foto:



kytka2 - vidlicka








kytka2














kytka3 - zurive kvete . .














kytka3 - horni vetve














kytka3 - misty se listy barvi do cerveno-fialova














makro zastrizku



















. . . a tady jsou kyticky ve svem skromnem pribytku

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 21-10-2007 v 15:27 PM

Old Post 21-10-2007 v 15:16 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

72. den na kvetu - den D :) Příspěvek č. 19



tak a je tu jeden z poslednich updatu. nakonec sem kytkam svitil 72 dni na kvetu, pak dostaly 2 denni kuru tmou, a ted uz se houpaji . posouzeni jak to nakonec dopadlo necham na vas, prejdeme tedy rovnou k fotkam:

kytka1 alias mala zrudka alias nahradnice - fotky nejsou a nebudou , kyti dozrala cca o 10 dni drive nez zbyle 2, a tak na ni probihaly intenzivni zastrizky, ted uz je komplet zhulena , pokud nekdo bude trvat na fotce necham si udelat rentgen plic

kytka2 alias vidlicka - pres pocatecni probelmy nakonec docela pekna kytka, posudte sami . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 09-11-2007 v 17:04 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 20



kytka3 - pekna kytka imo, veskere deni ve skrince bylo podrizeno jen a jen ji , trochu prerostla ale nic co by trochu ohybani nespravilo. po sundani kotvicich dratu se kytka pod vahou palic skoro zlomila . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 09-11-2007 v 17:11 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 21



. . . a jeste foto obou zkosenych kytek "na hromade" a makro zastrizku z kytky2

az kytky poradne proschnou, pridam jeste nejake makra, zhodnoceni a smokereport . . .

jinak vynos odhaduju na 40g sucheho, coz na jednu stranu neni uplne spatne, mohlo to byt ovsem mnohem lepsi, vice si ale necham az na zhodnoceni... until then, bye bye

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 09-11-2007 v 17:19 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 22

...mno tak teda koukám na ten tvůj grow......velikost ...mno docela dobrá ale je to samí listí...málo prorostlí....zkus přitlačit....aspon 150w nejlíp 250 a uvidíš mazec....to nemluvim když na to pustíš wattů 600)

Old Post 01-12-2007 v 13:36 PM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 23

a co ma pustit do 65cm skrinky 250-ku? sak tam bude moct potom vypalovat disky

Old Post 01-12-2007 v 13:51 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 24

2-badboy-: No jasně nebo 2x 1000w. to by taky nebylo špatný že? mimochodem všiml sis že ta pestírna nemá rozměry manželské postele ? ta 70 w tam je fakt ideál.... 150w by bylo dost asi by se tam nevešel ani cooltube teda pokud by sis neudělal HomeMade.....
Tvůj grow se mi fakt líbí.... už jenom vzhledem k tomu že je to tajnej grow..

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 01-12-2007 v 15:05 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 25

na 150w ani cooltubu nepotřebuješ a pro tvůj prostor by byla "ideální" známej svítí na 2 kyti též 150 v podobnym prostoru bez cooltuby a pohoda.....rozdíl ve výnosu a hl. v prorostlosti je ale nesrovnatelnej fakt má docela velký a hl tvrdý palice. newim...já na ty malí waty nejsem....zkus tu 150w a udělej si radost. (i mě)

nemusel bys ani nic měnit jen tu sodíkovku popřípadě + klipsnovej větrák

Old Post 01-12-2007 v 16:24 PM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 26

ehm... na 36x45cm cpát 150?? nebo 250?? trochu přeháňka...

Old Post 01-12-2007 v 16:44 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 27

Zdravicko panove, omlouvam se za delsi prodlevu, prejdeme hned k vasim pripominkam: tento grow uz neni mega-tajny(do pokoje mi nikdo neleze), ale jeste porad se muzu proflaknout nadmernou spotrebou elektriky -> upgrade na vyssi wattaz nepripada v uvahu. Presto musim uznat, ze 150W slunce(bez CT) by se kytickam libilo mnohem vic. Pudorys skrinky neni velky, vyska 65cm je vsak dostacujici - 70W prosviti poradne sotva pulku teto vysky. . . A ted konecne k tomu slibenemu shrnuti:

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 03-12-2007 v 19:06 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 28







Smokereport: Palicky voni jemne nasladlou skunkovou vuni, pri huleni vubec neskrabe, speky jsou naprosto jemne a lahodne. Ucinky energicke, silny high a trochu stoned stav, o tridu lepsi(pro me) nez powerplant.

A jeste nejake shrnuti, jen kratce v bodech:

+konecne vice mista pro holky
+problemy s teplotou jsou minulosti
-malo casu hlavne zezacatku
-noname hnojivo
-prilis brzky flushing
-sotva dostatecny ofuk kytek
-provizorni uchyceni vybojky

Po vanocich se chystam rozjet tuto skrinku znovu, tentokrat poradne, chystam se udelat homemade a-winga . . . genetiku bych chtel zkusit tentokrat jinou - nejakeho krizence sativa/indica (75% sativy), uvidime . . .

foto:
1-nejhezci palicky
2-5-makra
6-celovecerni ohnostroj pri jakemsyk indickem svatku

Jinak diky vsem za karmy, ohlasy, kritiku . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 03-12-2007 v 20:04 PM

Old Post 03-12-2007 v 19:55 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-07-2007 - 70W secret grow II. - 77 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0309780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív