Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Stavba skrine na 150w bubbler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 17



Tak už kvetem.)))

Old Post 02-11-2007 v 18:42 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K4pr
Nový Člen

Karma uživatele K4pr - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 18

Pekne se ti rozjizdi paradne vykuceny box , cg chlape jen tak dal

Zadny hnuj neni dost spinavy , na to aby se na nem nedala vypestovat poradna kvetina :P

Old Post 02-11-2007 v 18:59 PM
K4pr je offline   Profil uživatele K4pr   Find more posts by K4pr   Foto galerie člena K4pr   Click here to Send K4pr a Private Message   Add K4pr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

:O

Old Post 24-11-2007 v 17:37 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20





Old Post 24-11-2007 v 17:46 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 21

Zdravím panáčku :-) nechci něják jen kritizovat, ale podle me si udelal chybu, že si to trošku před nějakým měsícem neprostřihl ... rostlinky jak je videt na posledni fotce tam vubec nemají prostor. ale Káčko tam je.. PeaCe


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 25-11-2007 v 21:14 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 22

jOJO Ja vím však je to můj první výrustek v životě.Příště to snaad vychytam llip.A dik za K .... rip

Old Post 26-11-2007 v 20:45 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 23

Zdravim, Eloren ma pravdu stim prostrihanim, mozna byt tebou bych to trochu prostrihal listy od spoda a vystipal ty spodni maly palicky,nebo ti to brzo zacne plesnivet, kolikatej den uz je to v kvetu?

Old Post 27-11-2007 v 17:20 PM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 24

JJ ahoj
ty listy jsem prostrihal,plesniveni se nebojim je tam dost mala vlhkost okolo 30 procent.Vypada to ted jiank bohuzel jsem fotak jsem mel jen pujcenej tak uz ted foto dat nemuzu.

Old Post 27-11-2007 v 19:01 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25







ll

Naposledy upravil Nasme 05-12-2007 v 20:47 PM

Old Post 05-12-2007 v 20:33 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 26

Pěkný mordor ve skříni ale bacha na to stříhání listů v květu. Nevím jestli je to same při indooru ale u outu mě kritizovali že jsem stříhal listy právě při květu , pokud ale neni jineho zbytí a kytku ohrozuje plíseň tak není zbytí. PeAcE


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 08-12-2007 v 16:11 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

Ahoj
Diky za radu a (k) ale musel jsem byl tam Boubin jak hovado)))>jinak dneska jsem uz dal final solution.Za chvily uz nadejde cas zkoseni.A pak uz jen hulit hulit A hulit)))).jO a chtel bych se zeptat jake by melo byt ph pri flushingu ?

Old Post 08-12-2007 v 18:39 PM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Nasme
Ahoj
Diky za radu a (k) ale musel jsem byl tam Boubin jak hovado)))>jinak dneska jsem uz dal final solution.Za chvily uz nadejde cas zkoseni.A pak uz jen hulit hulit A hulit)))).jO a chtel bych se zeptat jake by melo byt ph pri flushingu ?


No pH by se mělo držet okolo té 4ky a mysím že by měly stačit 3 dny.


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 08-12-2007 v 19:13 PM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Eloren


No pH by se mělo držet okolo té 4ky a mysím že by měly stačit 3 dny.


Okolo 4???? to je kyselé pH!!!

Old Post 09-12-2007 v 06:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nasme
Stálý Člen

Karma uživatele Nasme - 83% PěstitelskáKarma uživatele Nasme - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 30

zdar
Jojo taky se me zdalo tak jsem nechal 5,8 a 6 .Uvidime ted uz umrit nemuže))))).TEd rano me lakalo utrhnot kousek do sklenenky ale nepodleh sem.

Old Post 09-12-2007 v 08:49 AM
Nasme je offline   Profil uživatele Nasme   Find more posts by Nasme   Foto galerie člena Nasme   Click here to Send Nasme a Private Message   Add Nasme to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eloren
Stálý Člen

Karma uživatele Eloren - 65% PěstitelskáKarma uživatele Eloren - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Mjr.BlasterX


Okolo 4???? to je kyselé pH!!!


ááách jo

Pokud používáš čistě organická hnojiva, flushing obvykle není nutný.


Nejjednodušší způsob, jak flushing provést, je zalévání čistou vodou (s upraveným pH[4]) během posledních dní - délka čištění je závislá na použité metodě:
v hlíně 10 - 14 dní
v hydru 2 - 5 dní
v bubbleru 3 dni
v Ebb&Flow[19] 5 - 7 dní


2007-Outdoor-ukradeno

Old Post 09-12-2007 v 09:07 AM
Eloren je offline   Profil uživatele Eloren   Find more posts by Eloren   Foto galerie člena Eloren   Click here to Send Eloren a Private Message   Add Eloren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Eloren


ááách jo

Pokud používáš čistě organická hnojiva, flushing obvykle není nutný.


Nejjednodušší způsob, jak flushing provést, je zalévání čistou vodou (s upraveným pH[4]) během posledních dní - délka čištění je závislá na použité metodě:
v hlíně 10 - 14 dní
v hydru 2 - 5 dní
v bubbleru 3 dni
v Ebb&Flow[19] 5 - 7 dní


Nevim komu by se s tím chtělo srát a upravovat vodu na pH 4....Slyším o tom poprvé! Já osobně bych to určitě nepraktikoval, ale nikomu to neberu když to zabírá, to zase nemůžu posoudit když jsem to nevyzkoušel. Aplikuju jenom Final Solution a ještě pár dní 24hodin odstátou vodu!

Old Post 09-12-2007 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2295890 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív