Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Jakou Nlite 125W purple nebo red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Jakou Nlite 125W purple nebo red Příspěvek č. 1

zdravim vas, ja mam vxsxd 75x55x55 skrinku a nevim jakou tam mam dat usporku na cely proces rustu(Nlite 125W purple nebo red ), dik za vsechny rady

Old Post 28-10-2007 v 14:34 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 2

ja bych prave potreboval na rust i kvet, ale jenom jednu. sodik fakt nechci.

Old Post 28-10-2007 v 14:58 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 3

2 Hu-Ya: más pravdu Nlite sou dost ubohý..... vím to.... ale jelikoz nepestuju kvuli výnosům tak mi to stací.....

hele tohle je dost ubohej threed..... nejdrív hledej a pak se ptej... tohle je akorát na to aby ti admin udelil njáky body.... trochuu premýslej Red je na kvet Blue je na rust na co asi bude purple? mozná to pochopís takhle vem si modrou temperku a cervenou temperku a jaká barvička ti vznikne ? koukni se do galerie nebo do vyhledávání napis 125 w purple.... nebo 125w red nebo 125w blue..... a podle toho sám usud jaká ti bude vyhovovat nejvíc..... a pokud nechces sodík tak mi je jasný ze ti nezálezí na výnosu takze bude ideální ta purple..... ale jinak prostuduj FAQ a základní pestitelske informace..... sleduj threed z Mikropestování aby si byl chytřejsí....

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Naposledy upravil LordPepino 28-10-2007 v 15:56 PM

Old Post 28-10-2007 v 15:46 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 4

tak diky moc, koukal sem, cetl sem , premyslel sem ale asi koupim tu purple ale treba hodne lidi mi reklo ze si mam koupit red tak proto sem se na tohle ptal. Sem rad ze ste mi to vysvetlili, asi uz sem chytrejsi

Old Post 28-10-2007 v 18:37 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 5

pod red te reste normalne, jestli chces jednu na rust i kvet, tak si rozhodne kup red, jedu pod red a v klidu.. pod purple to sice poroste jak dive ale nevykvete Ti to pod ni.. (nejak slusne teda)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 28-10-2007 v 22:00 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 6

zkus se mrknou taky k Pyrostudiosovi, ten pěstil pod fialkou a pochvaloval si to....
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29073
já jsem tedy jel taky pod Red spektrem i růst a roste to docela v poho, akorát se mi zdá, že se to dost vytahuje do vejšky, ale příště už pojedu růst pod Nlite 125 W Blue

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 29-10-2007 v 06:41 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 7

tak diky moc za odpovedi, ale asi dam na rady vsech a koupim si 70W sodik

Old Post 29-10-2007 v 13:13 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 8

podla mna si kúp purple, típek s nou mal lepšiu odrodu ako s red

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 01-11-2007 v 00:04 AM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trewis
Nový Člen

Karma uživatele Trewis - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9

hele to mi nerikej ze za 3 mesice 2000 .- to je podle mne moc kolik muze zrat 125w Nlite red ? asi nikde sem se to nedocetl a nejsem zrovna zbehlej v matice a elektru

Old Post 01-11-2007 v 19:38 PM
Trewis je offline   Profil uživatele Trewis   Find more posts by Trewis   Foto galerie člena Trewis   Click here to Send Trewis a Private Message   Add Trewis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 10

150 mi sežrala asi 700 za ty tři měsíce

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 02-11-2007 v 08:53 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11

no tak diky za vse, uz sem sehnal 70w sodik a mysli ze to bude mooooooc dobry, pak ukazu fotky

Old Post 05-11-2007 v 12:40 PM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

hele asi takhlem kup si blue a red, stejne to udelas

Old Post 09-12-2007 v 16:56 PM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 13

2Hu-Ya: ješte moh koupit 150w nebo ten 70w 2x a bylo by to fajn ......
co ty fotky?

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 09-12-2007 v 17:52 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9446310 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív