Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor; 70W sádrokarton
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Obecné První indoor; 70W sádrokarton Příspěvek č. 1

Zdravím, rozhodl jsem se udělat tady thread o mém indoorku. Váhal jsem mezi out/in. Ale jelikož ve skleníku děda pěstuje plno zeleniny, tak jsem se pustil do indorku. Elektřina mě nějak netíží a k tomu jsem sehnal gratis ostatní kompomenty takže mě to vyšlo téměř na nulu.

Box Je to sádrokarton o rozměrech výška-120, hloubka-50, šířka 70. U všech rozměrů je +- nějaký ten centimetr. Horní víko mam odnímatelné pro lepší manipulaci s lampou atd. Chystám se jen na takové minipěstování, tzn 4 kytičky max ..
Elektro U mě byla jasná vátáž hned 70W jelikož jsme mam zásobu žárovek SON-T 70 W Philips, tak jsem jen sehnal zbytek na 70W a dal to dohromady. K tomu jsem vyštrachal ještě 2x 80mm větráky z PC který jsou funkční, ale uvažuju že vyměním za 120mm.
Vše je ve stádiu výroby, mam hotový pouze box zatím bez žádně elektroinstalace,takže zde budu updatovat průběžně jak se vede či nevede.
Teď přejdu k otázkám, neni jich zrovna nejméně,ale za každou pomoc budu moc rád.
1. Mam předpěstované kytičky které mam zatím v pokoji, údajně je to "nějaký" skunk. Mam je zatím v kelímkách(v mé galerii jsou fotečky.) Hodlám se je přesadit a koupil jsem si zahradnický substrát a perlit a smíchal 70/30 v prospěch substrátu samozřejmě. Doporučujete ještě něco přidat?
2. Čím hnojit. To je otázka nd kterou se hodně zastavuju. Nevím o tom vůbec nic, ale pročetl jsem tu mnoho threadu a všichni hnojí "AH " Nějak mi to bohuže nic neříká, a bohužel momentálně jsem krapet bez koruny. A tak by se mi hodila rada nějaká z levnějšího rsortimentu běžné k dostátní. Četl jsem tu o hnojivu na dobu květu a i růstu. Můžete mi tedy někdo doporučit čím hnojit?
3. Další otázka je větrání. Přemýšlel jsme jeden větrák umístit na jednu stranu dole (přísun vzduchu) a druhý na protější stranu nahoru (odfuk). Zatím jsem neudělal díry do boxu takže si radši nechám poradit..
4. Jak mam potom do hotového boxu vložit kytičky, které jsou zvyklé od okna na světlo z venku.. Jak jim svítit, jesli rovnou přejít na periodu 18/6?

Předem všem děkuju za rady a připomínky.

P.S. Fotky připojím večer.

don't hurry, death is faster!

Old Post 21-05-2007 v 12:00 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 2

zdarec chlapu.. sem zvedavej ze by dalsi povedenej micro grow?..

1. zaprvy se mrkni do faq je tam toho dost tady mas idealne namichana smes http://grower.cz/pestovani/navody/h...traty/8.html#54

2.hnojky.. hmmmm.... AH bych daval do hydra do hliny je lepci Plagron a nenji ani moc drahej mrkni treba semhttp://www.klecka.cz/growshop/Hnojiva_a_Chemie/Plagron/ aspon grow a bloom
jinak zase tu je FAQ http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html

3. jo s tema vetrakama by to bylo taghle nejlepci i kdyu spis bych udelal va odtahy a jeste lepci by bylo kdyby jedne z tech vetraku byl primo nad lampou.. a pritahy byhc nechal pasivni

4.normlane dej 18/6 a akrat dej lampu co nejvys to de.. a postupne ji davej niz.. aby si kytky zvykly.. kadzopadne periodu jim nech noramlne pevnou

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 21-05-2007 v 12:35 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 3

zdar, in taky začínám, tak mý rady ber trochu z rezervou, ale snad aspoň základ ti pomůže..

1.ze substrátem je to docela alchymie, já tam přidal ještě kaktusák a kokos, ale to už je na každého rozhodnutí..lidi přidávaj vermiko, už zmíněnej kokos, písek atd. pročti si trýdy ostatních pěstitelů a udělej si obrázek sám
akorát nezapomeň na dno nějakou drenáž pro lepší odvod přebytečný vody..

2.levný a prý dostačující hnojky jsou třeba wuxal na růst a obm na květ, taktéž vyhledej

3.větrání..radši bych dal oba větráčky na odtah a přítah nechal pasiv..hodně lidí tady to tak má

4.s tím by problém být neměl, dal bych jim 18/6

jináč ať ti to vyjde pěstu zdár

edit..á někdo zkušenější mě už předběh

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 21-05-2007 v 12:37 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

Děkuju za rady, ty FAQ okouknu a jesli najdu co jsem hledal moc se omlouvám.

AHM4D : Koukám že ty jsi měl i větrání na výbojce. Z jakýho důvodu jsi to tam měl ? Moc hřáli nebo jiný důvod? Jinak asi máš pravdu nechat passive in je dobrej nápad.

Q: Mam ofoukávat i kytičky ? Nebo nemusím, někde jsem to viděl a nevím zda-li je to taková nutnost..

don't hurry, death is faster!

Old Post 21-05-2007 v 20:02 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onrejblesk
Stálý Člen

Karma uživatele onrejblesk - 84% PěstitelskáKarma uživatele onrejblesk - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 501  

Příspěvek č. 5

nutnost to nenji ale ty kytky budou mnohem vitalnejsi a budou mit tlustsi stonek tagze se nebdue tag lamat.. ale celkove.. ja ybhc ofukoval i kytiz

je lepsi bejt zdravej, zhulenej,stastnej,bohatej,vlivnej a slavnej nez nemocnej, nevyhulenej,smutnej,chudej,nevlivnej a neznamej
1. offline Encyklopedie Modelu by "Blesk"
1. Indorek by "Blesk"(presunuto "dolu") Noname - sklizeno-zhuleno
2. Grow by "Blesk" 70W 6xC99-sklizeno-zhuleno
3. Grow by "Blesk" 250W 3xRox,3xS.A.D- presun opet "dolu"
1. DC-OutDoor xxxKw slunce.. Rox.. S.a.D -slizeno/zatim nezhuleno
-------------
Pokud zmizi protivnik uvnitr, protivnik venku mi uz nemuze ublizit.

Old Post 21-05-2007 v 20:31 PM
onrejblesk je offline   Profil uživatele onrejblesk   Find more posts by onrejblesk   Foto galerie člena onrejblesk   Click here to Send onrejblesk a Private Message   Add onrejblesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6


Tak jsem dneska nakoupil Wuxal na růst.OBM neměli tak se musim poohlédnout někde jinde. Jinak mam takový menší problém. Určitě je to zde to vím, ale čtu to tady už takovou hodinku, a nikde jsem to nenašel tak se zeptám na férovku. Kdy mam hnojit ? Kytičky mam zatím malinký přiložím fotky, protože netuším kolik jim je přesně, jelikož jsem je dostal. Předem děkuju za radu.

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 11:03 AM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

fotos Příspěvek č. 7





Tak zde přkládam fotky boxu a vybavení. Zatím není kompletní, postupně budu informovat

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 11:27 AM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od naWry

AHM4D : Koukám že ty jsi měl i větrání na výbojce. Z jakýho důvodu jsi to tam měl ? Moc hřáli nebo jiný důvod? Jinak asi máš pravdu nechat passive in je dobrej nápad.

Q: Mam ofoukávat i kytičky ? Nebo nemusím, někde jsem to viděl a nevím zda-li je to taková nutnost..


to odsávání na ní stále je
přesně, protože hodně topí tak odsávám i od ní, ale tak to tady má hodně lidí jedoucí větší watáže...

na kytičky ofuk, zesílí a koloběh vzduchu jim jen prospěje

mno a rozhodně bych přesadil do většího, a pak postupně začal malejma dávkam hnojit, opatrně ale..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 22-05-2007 v 12:07 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od AHM4D


to odsávání na ní stále je
přesně, protože hodně topí tak odsávám i od ní, ale tak to tady má hodně lidí jedoucí větší watáže...

na kytičky ofuk, zesílí a koloběh vzduchu jim jen prospěje

mno a rozhodně bych přesadil do většího, a pak postupně začal malejma dávkam hnojit, opatrně ale..

Co je to malinkýma? =)) Jinak jo sjedu dneska pro větší květináčky a určitě Jim dám ochutnat trošíčku zatím ..

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 12:26 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 10

ježiš třeba začni na 1/3 dávky a zvyšuj, uvidíš co na to kyti..záleží na hnojce

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 22-05-2007 v 13:06 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 11

Vím asi to bude znít hodně blbě, ale v životě sem nehnojil takhle nějaký květinky. Mám Wuxal a tam je to sice rozepsaný ale nějak v procentech, a ještě pro určitý druhý květinek, takže nějak nevím do jaký třídy patří takhle kategorie =) Mam to zkusit nejdřív s malinkem přidat do vody, a pak třeba přidávat nebo se něčím řídit? Je to moje uplně první pěstování, takže vůbec nevím. Díky za každou radu.

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 14:16 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Pohodička Příspěvek č. 12

Mno zkus to hnojivo zredit s vodou . a proste malinkaty davky, a postupne zvysuj. Kazdej nekdy zacinal, a driv kdyz treba jeste nebyl Grower tak museli lidi taky testovat sami

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 22-05-2007 v 14:43 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 13

dal jsem do 1L vody 4ml Wuxalu tak sem zvědav.Když kyti nebudou nic dělat, zkusím přidat krapet. Jinak box je už vymalovanej a smontovanej, zbývá jen elektrika a ventilace a bude hotovo.. fotky dodám zítra.

don't hurry, death is faster!

Old Post 22-05-2007 v 21:31 PM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 14

hele 4 ml je podle mě moc, ze začátku jsem dával ale 2ml na 2L vody a postupně zvyšuju..prostě bacha ať je nespálíš

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 23-05-2007 v 09:55 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naWry
Nový Člen

Karma uživatele naWry - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

jojo už sem to zředil a je to už 2ml na 2l .. a postupně pudu nahoru. Jinak jsem udělal u té menší kytičky FIM a koukám že se to povedlo, začínají se hlásit nějaké náznaky =)) Tak jsem zvědav.

don't hurry, death is faster!

Old Post 23-05-2007 v 11:12 AM
naWry je offline   Profil uživatele naWry   Find more posts by naWry   Foto galerie člena naWry   Click here to Send naWry a Private Message   Add naWry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele naWry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 16

Mno podle me je to na Fim jeste dost maly, a ne moc silny, ale uvidis jak se to vyvine. ale zrejme pocitej s mensim zastavenim rustu, na chvilu. Jinak at to roste

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 23-05-2007 v 14:05 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-06-2011 - první indoor 250 W HPS - 4 odpovědí
25-02-2009 - Muj první indoor potajnu .. - 14 odpovědí
10-03-2009 - první indoor 150wsodík ..... - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8999390 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív