Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroflo 14
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 33






Čao zahradníci a zahradnice!Moje zahrádka dělá radost a roste a roste a......Takže k věci.2. den 12/12-vyměněn "nektar"-vlhkost 50%-60%,teploty 25-30C den,noc 20-21C,teplota "nektaru"23C,PH 5,7-6.0,EC 1.1 a začínam pomaličku přidávat.Do nektaru přidávám ALGAMIC,jinak vše ostatní GH.Na posledním fotu jsou vidět odtokové trubice,které jsem musel překrýt sítí,jelikož kořeny posledních holek prorostly až do rezervoaru.Hrozilo zadření čerpadla a také i proto,že kořeny nevyužívaly prostředí AERA.

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 04-10-2007 v 09:45 AM

Old Post 04-10-2007 v 09:34 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 34






Tak je po víkendu a přináším další aktualní zprávy a foto.Přidán další ofukový ventilátor.Natáhl jsem sít a budu postupně natahovat.Teploty a vlhkost stále stejné.Ec pomalu zvyšuji,v současnosti 1.4.Nasazen Top max, 6.den 12/12.

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 08-10-2007 v 13:05 PM

Old Post 08-10-2007 v 10:37 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 35

Dnes jsem musel přistoupit k prostříhání.Myslím že už ani 600w nemělo šanci prosvítit tu džungli.Bral jsem to od dolních pater a nakonec i listy u vršků.Ve finále to bylo listů jako hovado.Doufám že jsem se neukvapil a že jsem holkám nezpůsobyl šok.Coltube je dobrá věc,ale rozptyl světla není nic moc,ted bych volil jiné stínidlo.Budu muset napnout 2 a 3 sít a vyrovnat všechny vršky.Používám dest. vodu a zajímalo by mě jestli můžu zvýšit koncentraci hnojiv nebot ted tabulkově jsem na 100% hnojení.Ec je 1.1 dle ECmetru.Dle GH je doporučeno 1.4-1.6 Ec v této fázi květu.Má někdo zkušenosti a poradíte?

Kdo se stará máá

Old Post 09-10-2007 v 17:44 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

Hnojky michat podle Ec metru. O tym zadna.

Old Post 09-10-2007 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 37

To bude spotřeba GH jako blázen a koncentrace živin o 50% víc.Disaster:-)
Díky ti

Kdo se stará máá

Old Post 09-10-2007 v 18:09 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 38

btw. obyc voda ma EC kolem 0,3, destilka 0.... nejni mozny ze v davkovani GH pocita s pocatectim EC vyssim nez 0? Pak by bylo papajovych 1,1 EC odpovidajici

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 10-10-2007 v 00:37 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 39

Koncentrace je děláná na čistou vodu s EC 0 (destilku)
I když sem zkoušel měřit destilku tak měla EC 0,2.
Já pužívám RO a s tý mě teče EC 0,02 takže no problem.
Kdo má vodu s vysokým EC (u nás z vodovodního řadu teče s EC 0,8-0,9) tak kytku ochuzuje o živiny.

Jinak papaja.3 velmy hezké.Jen sem někde četl že se má sít dávat kolem 14dnu.
A ty oka, nejsou moc vélký?
Taky chci jet ted ScrOG tak mě to zajímá.

Budu sledovat Měj te se.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 10-10-2007 v 01:59 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 40

dalas :Zdarec R.O. jsi chci koupit k Vánocům,komertční ceny des. vody jsou moc vysoké.Oka jsou okolo 10x 10 cm,Počítám s použitím 5 až 6 vrstev sítě.

Kdo se stará máá

Old Post 10-10-2007 v 23:37 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 41

dalas :Já byl včera trošku ........,tak jsem ti ani neodpověděl co se týká,té sítě.Měl jsem problémy s plísní se škůdci,proto jsem nechtěl holky ještě více stresovat tvarováním.Myslím,že tvarovat lze i v průběhu květu,alespon v počáteční fázi.Já už mám napnutou druhou sít a ještě stále se mi nepovedlo vytvarovat celistvou masu.Foto bude zítra

Kdo se stará máá

Old Post 12-10-2007 v 11:01 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 42

Noční můra je tady!!!!Bude odpojen el.proud na dobu 10 hod!To znamená zvednout,odtokové trubice na polovic,aby byly alespon kořeny v roztoku.Zažili jste někdo něco podobného?Díky všem

Kdo se stará máá

Old Post 12-10-2007 v 12:00 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 43

deset h je v poho kytky to přežijou i při mynymální hladině mam to oskoušený....takže papaja.3 KLÍD......PS.čekl sy moje kýtí...?
5-6 vrstev sítě????? to bych chtěl vydět....

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 12-10-2007 v 12:36 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 44





11.den 12/12 Ec 1.5 ph 5.7-6.2,teploty noc 20-21 den do 28 C.

Kdo se stará máá

Old Post 13-10-2007 v 10:23 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 45

Všem děkuji za K+

Kdo se stará máá

Old Post 13-10-2007 v 10:29 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 46





Zdarec pěstitelé a pěstitelky.Opět uběhlo pár dní tak přikládám pár fotek.Proud naštěstí nevypli takže vše ok.Teploty stále stejné viz poslední příspěvek.Ec 1.6,Ph 5.5-6.0,Vlhkost 40%-50% 16 den 12/12.Jack se táhme jako das Ale to nevadí místa má připravenýho dost.Bez sítě bych to ale neukočíroval Každý den vypijou 5-6 litrů "hopsinkové" štávy

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 17-10-2007 v 10:56 AM

Old Post 17-10-2007 v 10:46 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 47





Smrt škůdcům!!! Oběvil jsem tuhle mrchu na listu nižších pater,pod lupou není v podstatě nic vidět,tak jsem opatřil mikroskop a udělal nějaké foto,bohužel kvalita nic moc.Pod mikroskopem jsem našel i jejich trus.Má to křídla Zatím aplikováno BioBizz LeafCoat 0,5 l rozprašovač ,tak uvidíme co se bude dít dál.Na holkách zatím není vidět žádná větší epidemie.Setkali jste se sněčím podobným.Budu rád za každou radu nebo identifikaci

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 17-10-2007 v 19:54 PM

Old Post 17-10-2007 v 19:34 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 48

Jak pročítám grower,nejvíce tomu odpovídají Třásněnky.A řekl bych že ty mrchy už prošli inkubační dobou a už jsou z nich dospělí jedinci.Musím snížit teplotu na 20 C a mazat do growshopu.Máte někdo zkušenosti z nějakým postřikem?Pozor holky už jsou v květu!Díky za případný rady.Smrt škůdcůmm.

Kdo se stará máá

Old Post 17-10-2007 v 20:13 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2014 - Aeroflo 10/14 - 14 odpovědí
05-08-2008 - GHE AeroFlo - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9635770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív