Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aeroflo 14
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 97




Čao zahradníci a zahradnice.Hlasím se s posledním reportem.Dnes 58. den 12/12.Při zvětšení pod mikroskopem už pryskyřice není úplně čirá,takže začal flushing.Výměna roztoku za čistou destilovanou vodu,bez ripenu.Dle názorů odborníků od hydroponic,není nezbytné tento přípravek používat,alespon co se jedná o AERO.Co se týká hermatění,dopadlo to nad očekávání dobře a semínek je opravdu hodně pomálu viz foto.

Kdo se stará máá

Naposledy upravil papaja.3 29-11-2007 v 15:05 PM

Old Post 29-11-2007 v 14:59 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 98

další foto

Kdo se stará máá

Old Post 29-11-2007 v 15:07 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 99

Con†ra_B@ND™podle mě a i dalších growerů je zbytečnost nechávat dozrávat spodky.Pokud je genetika dobrá i přesto že spodní palice nemají takový přístup k sluníčku,jejich dozrávání je skoro stejné jako dozrávání vtšků.Rozodně Ec u AERA je opravdu max 1.6, u mě bylo větší a na foto je jasně patrné spálení konečků listů.

Kdo se stará máá

Old Post 29-11-2007 v 15:21 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 100

Všem děkuji za vaše názory,připomínky a kritiku,bez toho by to takhle nedobadlo!!!!

Kdo se stará máá

Old Post 29-11-2007 v 17:07 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

spiz zalezi jake podminky tomu das co me ted narostlo na terase v aeru neuveritelne a hlina vedle o 60 procent mensi sisky v hydru to ma hold lepsi podminky

Old Post 02-12-2007 v 09:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 102

To jistě ano, spodky určitě dosáhnou stejné fázé květu jako vrcholky, myslel jsem to tak, že jsou faktory, které ovlivní celkovou dobu květu, ne jen vrchy, ale že celá kytka může dosáhnout konce květu déle než bychom si přály, v souvislosti s celkovou dobou květu u různé genetiky...

a jak je to s těma semenama u tvých Jacků, nevypadá to na tragi konec??

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 02-12-2007 v 12:31 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 103

Zdarec,bohužel jsem se učastnil,oslavy kamaráda a ráno po oslavě jsem zjistil,že foták je nějaký jiný,než si ho pamatuji.No jasně,výsuvný objektiv je "tak nějak šejdrem".Ach joooooo,oslava super,Havana tekla proudem,ženy byli přítulné,kouř byl moc fajn................ale ty rána!Myslím že je znáte moc dobře sami a nemusím se o nich rozepisovat,ale k věci!!!Takže zatím je to bez fota.Flusing je u konce a kosa následuje.Jsem zvědav!!!!!Con†ra_B@ND™ ---máš recht!tragédie to není,ale je to znát,obzvlášt u spodních pater,tam jsou jasně viditelné dozrávající semena!

Kdo se stará máá

Old Post 06-12-2007 v 01:34 AM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 104

No jo Papajas, ženy, víno, zpěv a pak to takhle dopadá

k věci:
Hele, ber to tak že budeš mít alespoň co vysadit ven, jaro se pomalu blíží...

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 06-12-2007 v 13:04 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja.3
Stálý Člen

Karma uživatele papaja.3 - 93% PěstitelskáKarma uživatele papaja.3 - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 105

Zdarec,tak po dlouhé odmlce,která byla způsobena sklizní Jacků a následným pobytem na horách,chci doplnit chybějící údaje.Bohužel foták je v opravě což mě ser....,tak to je bez fotodokumentace. Dohromady bylo sklizeno 450g sušiny.Kvalita je dle mého názoru výborná,respektive,tento model mi stavově naprosto sedl,žádné "gaučové" ani "meditační" stavy neprožívám.Naopak jsem vysmátej,jako děcko a jsem schopen dojít i nakoupit.

Kdo se stará máá

Old Post 05-01-2008 v 15:49 PM
papaja.3 je offline   Profil uživatele papaja.3   Find more posts by papaja.3   Foto galerie člena papaja.3   Click here to Send papaja.3 a Private Message   Add papaja.3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-07-2014 - Aeroflo 10/14 - 14 odpovědí
05-08-2008 - GHE AeroFlo - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9527870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív