Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Arjanův sklípek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Arjanův sklípek Příspěvek č. 1









Tak že lidičky jsem tu z mým pokusem o výpěstek něčeho pěkného i pod umělím sluníčkem!!

Rozměry 80 x 115 x 195 cm je to poskládaný z čeho šlo i nešlo takový box jsem na pasoval do sklepu pod mým pokojíčkem!! a do něj sem dal 400w sodíkovou výbojku. Odtah mám UFO 1st. 220m3/h a 2 st. 360m3/h a pryč vyvedený ze sklepu. Přítah je pasivní spodní částí (dnem skoro) boxu.

Semínka od nirvány : papayu, blue mistik, durban pasion, haze x skunk19 už nevím co je co... už jsem 3 zrušil bylo to kluci...

Od Vás bych chtěl nějakou kritiku a rady, myslím že to není to nejhorší místo na indoor, ale víc očí víc vidí. Je to takový všelijaký na první pohled

Problém mám s vlhkostí a to fest max. 80% ukazuje elek. vlhkoměr. Nemám tam podlahu je tam zem toho sklepu – hlína. Myslím že tu vlhkost trochu snížím tím že tam dodá nějaký dno, ale asi ji nesnížím na tolik co bych potřeboval.

Old Post 09-08-2008 v 16:20 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ahoj,
ten box je v te kleci?
vlhost je ok v rustu jinak je to fakt velkej problem.
Zkus si zafarat, a s kamosema udelat tuning toho sklepa. zapetonovat podlahu, nato tekute sklo, Zlepsit celkovou cirkulaci vzduchu ve sklepě, připadně udelat přitach vzduchu do boxu z venku, suche mistnosti, a box pořadně utěsnit.

Mír s tebou

Old Post 09-08-2008 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Vania]
Stálý Člen

Karma uživatele [Vania] - 89% PěstitelskáKarma uživatele [Vania] - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 3

se sklepem se dá dělat hodně, ale je to fakt práce hlavně si cirkulací vzduchu a vlhkostí je problém.....no uvidíme jak se ti bude dařit

NIKDY neříkej NIKDY
My First OuT :-P new photo
My First INdOOoor new photo

Old Post 09-08-2008 v 20:08 PM
[Vania] je offline   Profil uživatele [Vania]   Find more posts by [Vania]   Foto galerie člena [Vania]   Click here to Send [Vania] a Private Message   Add [Vania] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 4

jo máte pravdu s tím vzduchem(vlhkostí) musím něco udělat. Myslíte že když to uzavří a ve stod udělám pasivní přítah a zredukuju to na VZT čko a vytáhnuto ven (tak 4-5 m) že mě to utáhne to ufo co tam mám?

Old Post 09-08-2008 v 20:28 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

Nazdar.
Pozeram,ze ides rozne odrody. Mas ich rovnako vysoke?Ake su rozdiely v raste?
Zastrihavas, ohybas?
Ak mas moznost a este si to neprepol na kvet skus si spravit matky z nejakych co sa ti pozdavaju /a matkaren/ z nich,budes mat do dalsieho growu.
Nech sa dari!
S_O

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 09-08-2008 v 23:19 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Stoned_Observer
Nazdar.
Pozeram,ze ides rozne odrody. Mas ich rovnako vysoke?Ake su rozdiely v raste?
Zastrihavas, ohybas?
Ak mas moznost a este si to neprepol na kvet skus si spravit matky z nejakych co sa ti pozdavaju /a matkaren/ z nich,budes mat do dalsieho growu.
Nech sa dari!
S_O


kdyz neprepne na kvet, tak nemuze vedet co je a neni samica

Old Post 09-08-2008 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od praxer


kdyz neprepne na kvet, tak nemuze vedet co je a neni samica


myslel som zobrat clony....a rastliny nech si rastu,kvitnu.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 09-08-2008 v 23:29 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Stoned_Observer


myslel som zobrat clony....a rastliny nech si rastu,kvitnu.


aha jenze to by jsi taky dost dobre mohl vyrobyt klony ze samce

Old Post 09-08-2008 v 23:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_Observer
Stálý Člen

Karma uživatele Stoned_Observer - 92% PěstitelskáKarma uživatele Stoned_Observer - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od praxer


aha jenze to by jsi taky dost dobre mohl vyrobyt klony ze samce



Waw, mas pravdu mohol . Ver mi ze sa mi to nechce rozoberat tak hadam ti toto postaci:
Zoberes klony z kazdej rastliny a neskor podla pohlavia ich odjebes.To pohlavie sa ukaze na hlavnych rastlinach ktore sa nechaju dokvitnut. Klony medzitym drzi v matkarni.Z rastliny co sa mu pacila si necha klon...the end.
ak si nerozumieme tak PM pls.

....navar mi ďalší šluk....

Outdoor 2006 (NN)

Outdoor 2007 (PW,M1,HG,TOP 44,...)

Ata Tundra -Seedsman seeds Nlite 200 W RED

Old Post 09-08-2008 v 23:52 PM
Stoned_Observer je offline   Profil uživatele Stoned_Observer   Find more posts by Stoned_Observer   Foto galerie člena Stoned_Observer   Click here to Send Stoned_Observer a Private Message   Add Stoned_Observer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 10

Čest
mám to z venku předpěstovaný už jedu na kwět, dnes končím první týden... s tím řízkováním myslím že to je nákladný moc, nebo jinak stálo by to čas na víc. Snad bude jednoduší do koupit pár řízků!! Je to docela šou, asi se mě tam ukazuje další samec!! Asi nějak zdivičeli, měl jsem jich dlouho v málím obsahu. Jo stejný skoro, maj kolem 40 cm je to dost že...

Old Post 10-08-2008 v 14:16 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Jak to tam máš s vlkostí? taky jsem to tam chtěl nejdřív šoupnout, ale pak jsem změřil vlkost a byla přes 80%...tak že by to alespoň u mě chtělo pořádnou ventilaci...radši jsem to přesunul o patro vejš

Old Post 10-08-2008 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 12

hej stěhovat jinam to nebudu to musí jí i jinak a jednodušeji.... asi tam budu tlačit vzduch z venku aktivní příhah... nějak to mám namyšlený už, jen to dát do kupi... A pak aby to fungovalo....

Old Post 10-08-2008 v 20:37 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13




tak jsem nafotil to co ma zbylo ve sklípku.... bohužel z sedmy kytek se ukázalo 5 samcu. a toto myslím že je papaya. z výpomocí grouwu jsam stavy doplnil. Mela by to být Nebula se nacháme překvapit....

Old Post 24-08-2008 v 11:42 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 14

no ještě den 22, a plísen zatím žádná. Problam řeším ovšem jen teoreticky... prakticky tak 2 týdny. a pak i další upgrade...

at se daří...

Old Post 24-08-2008 v 11:48 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 15



Tak tu máme září a malí důvod k debatě mám problém s vlhkostí zajímalo by mě jestli mám v hlavě funkční řešení!!
Tato místnost bude od izolovaná 98% proti vzlínavé vlhkosti (kladně ovlivní tu vzdušnou vlh.) jenže já bych rád snížil tu vzdušnou vlhkost. Tak mě napadlo že když ten prostor uzavřu("okno" vyskládám minerální vatou cca 8cm ) a nechám tam jen prostor pro odtah do boxu. Tak v té místnosti budu snad menší (požadovanou vlhkost) a když toto nezabere samo tak tam dám přímotop a vlhkost při vyšší teplotě klesá... nevýhoda je že ten prostor je malej 2-3 m/3 !!

Old Post 04-09-2008 v 10:24 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 16



jinak holky tak nějak kvetou(33 12/12) včera jsem měl pocit že některý pestíky jsou malinko ovadli bohuželne mám foták kterej byto vyfotil tak jak chci. Snad to bude v pohodě. plísen žádná ... ale na ní je čas. ty malí přsadím asi do finální ho obsahu at to mám z krku.

Old Post 04-09-2008 v 10:35 AM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2010 - ezekielův sklípek - 95 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3432310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív